Dt.

Şeniz Yeşilkaya

Diş hekimi

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 358 profil ziyareti var

Dt. Şeniz Yeşilkaya 2006 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 yılında Özel Hospitadent Ağız ve Diş sağlığı merkezi Protez departmanında çalışmıştır. 2011… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Ben protez görünümünden ve dişçiden korktuğum için 15 sene ön dişim sarı gezdim ama artık dişim dayanmadı ve çok araştırarak şeniz hnm'la tanıştım. mübadahelede dişime dokunmadan önce ne hissedeceğimi ne yapacağını anlattı. Estetik olarak sadece sorunlu dişimle değil tüm dişlerimlede ilgilendi ve aradığımda şey zaten buydu. Teknoloji ve uzmanlık açısından beklentinizi karşılayacak bir klinik. İstediğim saatte arayıp istediğimi çekinmeden sorabildim. Ekibi çok güler yüzlü ve hoşgörülü. En önemlisi ticari amacı geri planda tutup öncelik hastanın memnuniyeti ve sağlığı politikasını ve güvenini hissettim ki benim için bu önemliydi.çok ilgili bir doktor tavsiye ederim Şuan çekinmeden dudağımı büzmeden çok rahat gülebiliyorum. ????????

 • S

  Öncelikle benim ağzımda yok yoktu. Çürükler, diş eti iltihapları, lezyonlar, diş kökü apsesi.. ayrıca dişlerim estetiklik açısından da kötü durumdaydı.
  En büyük korkum bu yaşıma(20) kadar dişçiye gitmekti. Oyüzden sürekli erteledim ve erteledikçe sorunlarım daha da büyüdü.
  Daha sonra internet araştırmalarım sonucunda Şeniz Hanım'ı buldum.
  hakkında kötü yorum olmayan tek doktordu ki gerçekten öyle.
  Hayatımda görüp görebileceğim en sevecen, hastalarına karşı aşşırı ilgili olan mükemmel bir insan.
  Bir sürü derin dolgu ve kanallarımı yaparken hiçbir şey hissetmedim. Hatta o kadar iyi kalpli bir insan ki ben iğneden korktuğum için anestezi yaparken yanaklarımı okşayıp "Tamam kuzu geçti" şeklinde insanı rahatlatıyor. Bir doktordan daha çok yanımda olan bir yakınımmış gibi hissettirdi ve bu da beni aşırı rahatlattı.
  Daha sonra estetik kısmına geldiğimizde diş etlerimi ve dişlerimi keserken hiçbir şey hissetmedim aynı şekilde. Eli o kadar hafif ve orantılı ki. Bana diş etlerini ve dişlerini kestik ağrın olabilir bu çok normal dese bile ne bir ağrım ne de bir sızım oldu.
  Ekibi ve çalışma ortamları mükemmel tek kelimeyle. O kadar sıcak bir ortam var ki müzikler, espiriler.. İnsan dişçide olduğunu unutuyor.
  Kısacası eğer bir dişçi arıyorsanız gözüm kapalı kefil olacağım Şeniz Hanım ve ekibini kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Başarılarınızın devamını dilerim.

 • M
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Diş sancısı

  İlgili ve güleryüzlü bir hekim. Açıklamalar da yapıyor. Müdahale gerekmiyorsa da dürüstçe söylüyor. Çok dürüst bir hekim. Biz çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • A
  Yer: Şeniz Yeşilkaya Muayenehanesi

  Uzun zamandır ön tek dişimdeki sarılık beni çok rahatsız ediyordu bir çok dişçiye gittim hepsi işin kolayına kaçıp hepsini beyazlatmak istedi hiç filim fln istemeyip şeniz hanım çarpmadan dolayı bi travma olduğunu hemen anlayıp tek diş beyazlatma yaptı ve çok memnun kaldım gerçekten işini severek yapan ve çok ilgili bir doktor

 • E
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Dolgu ve Kanal Tedavisi

  Șeniz Hanım ile tedavimiz hala devam etmekte ve gayet güzel ilgileniyor, bilgilendiriyor. Dolgu yaptığında hiç acı çekmedim. Kanal tedavisi de devam ediyor ve hiç aci çekmedim. Yardımcıları da her zaman takip ediyorlar ve ilgileniyor. Șeniz Hanım artik her zaman gideceğim ve tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim biri oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Şeniz Yeşilkaya2018-02-26

  Degerli görüşleriniz için teşekkür ederim..tekrar geçmiş olsun..

 • M
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı

  Uzun zamandır ön dişlerimdeki renk eşitsizliği ve şekil bozukluğu beni rahatsız ediyordu. Tereddüt ediyordum fakat 1 ön dişim kırılınca da yaptırmanın zamanı gelmişti..Ön dişlerime yaptığı muhteşem kristal laminalar kendime güven getirdi..Beyazlatma, diş temizliği işlemleri ile birlikte ağzımdaki tüm çürüklere eli değdi..Dişlerimin tamamı yenilendi ..Şeniz Hanım sayesinde artık sağlıklı ve güzel gülüşlere sahibim. Kendisi çok ilgili ve samimi bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Şeniz Yeşilkaya2018-02-16

  güzel yorumunuz için cok tesekkür ederim.saglıklı gülüşler dilerim..

 • E
  Yer: Şeniz Yeşilkaya Muayenehanesi

  Uzun araştırmalar sonucu 14haftalık hamileyken şeniz hanıma gitmeye karar verdim, şimdi iyi ki kendisini tanımışım diyorum, alanında çok donanımlı, bursadaysanız ve bir diş hekimi arıyorsanız boşa vakit harcamayın, şeniz hanıma gidin ve tedavinize başlayın

  Şeniz Yeşilkaya2018-02-16

  güzel yorumunuz için cok tesekkür ederim.saglıklı gülüşler dilerim..

 • G
  Yer: Şeniz Yeşilkaya Muayenehanesi

  Hayatım boyunca dişlerimden nefret ettim. Şeniz Hanım küçük ve ayrık dişlerim adeta hollywood gülüşüne cevirdi. İnanın ben bile bu kadar beklemiyordum. Gerçekten estetik dişçi ayıran direk Şeniz hanıma gitsin. Bütün kalbimle herkese tavsiye ediyorum ve lütfen hemen bir an önce yaptırın. Tek pişmanlığım neden daha önce dişlerimi yaptırmadım.

  Şeniz Yeşilkaya2017-12-16

  güzel yorumunuz için cok tesekkür ederim.saglıklı gülüşler dilerim..

 • S
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Sayın Diş Hekimi Şeniz Yeşilkaya ile uzun bir araştırma sonucunda ulaştım. 36 yaşında olmama rağmen ciddi bir diş eti hastalığım oluşmuş ve son 2 yıl içersinde aniden başlayan kanama ve ardından diş kaybıyla sonuçlanan rahatsızlığım oluşmuştu. 3. dişimi de kaybedince artık işin ciddi olduğu kanısına vardım. Bir çok kişi tarafindan bilinen ve kendi konusunda uzman 5 farklı diş hekimi ile görüşüp hepsinin ayrı ayrı muayenesi sonunda doktor hnm a karar kıldım. yaklaşık 2 yılı bulan tedavi sonunda diş eti kanmalarım dan ve bu yüzden oluşan sağlam diş kayıplarımdan kurtuldum. ağız kokum tamammen bitti. çok başarılı operasyonlarla implant larıma kavuştum. süreç çok zorlu olmasına rağmen randevularda bekletmemesinden tutunda yaptığı bütün operasyonlarda gösterdiği titizlik ve sonuçlardaki başarı ile çok kısa sürede hayatım da başta uyku kalitem olmak üzere her anlamda iyi yönde ciddi değişimler oldu. sağlık ağızdan başlar ve ben bunun bir örneğiyim. kendisi çok teşekkür ediyorum . Süleyman Taş

  Şeniz Yeşilkaya2017-11-03

  değerli görüşleriniz için teşekkür ederim süleyman bey..tedavimiz buarada 10 ay sürdü toplamda:)bundan sonra ki süreçlerimizde sadece kontrollerimiz ve ufak temizlikler yapılacak..tekrar çok geçmiş olsun..

 • Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı

  Sevgili doktorum ve ekibine.
  Göstermiş olduğunuz ilgi alâka ve güven için çok teşekkür ederim.
  Sayenizde sağlıklı ve güzel gülüşlerim olduğu için size minnettarım.
  Bu mutluluğumu kelimelerle bile ifade edemem iyiki sizi tercih etmişim işinizi isteyerek ve güven vererek yapıyorsunuz.
  Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız

  Şeniz Yeşilkaya2017-08-28

  Degerli görüşleriniz için teşekkür ederim..tekrar geçmiş olsun..

 • S
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Sevigili Şeniz hanım ve muhteşem ekibine sonsuz teşekkürler.
  Verdiginiz güven ve ilgi ve alakınız için çok teşekkür ederim.
  Sayenizde sağlıklı güzel ve pırıl pırıl dişlerim ve gülüşüm oldu
  Bu mutluluğumu kelimelerle bile ifade edemem.
  Çok rahat huzurlu ve profesiyonel bir tedavi süreci geçirdik.
  Iyiki sizi tercih etmişim
  Sevgiler S.Selcuk

  Şeniz Yeşilkaya2017-08-28

  Selda hanimcim güzel dusunceleriniz için çok teşekkür ederiz..tekrar geçmiş olsun..

 • M
  Yer: Şeniz Yeşilkaya Muayenehanesi

  Hem kendisi hem personeli ile birlikte içten samimi güleryüzlü. Çok ilgili bir doktor ki en büyük korkum diş doktoru onun sayesinde atlattim :)

  Şeniz Yeşilkaya2017-08-28

  Değerli dusunceleriniz için teşekkür ederim. .tekrar geçmiş olsun..

 • B
  Yer: Şeniz Yeşilkaya MuayenehanesiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Dr.seniz hanıma dişlerindeki aralıklar ve carpisiklik şikayetleriyle gittim olmaz denileni oldurdu kendisine ve ekibine verdikleri güzel gülüş için teşekkür ederim

  Şeniz Yeşilkaya2017-08-15

  Tekrar cok geçmiş olsun..güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. .

 • Bir arkadaş tavsiyesiyle oğlumun ön dişi kırılınca kendisiyle tanıştım, iyi ki Şeniz Hanımla tanışmışım. Oğlumun diş korkusunu onun sayesinde yendik, kırılan dişimizin yerine yer tutucu taktırdık. Kendim de genetik olarak çok kötü bir ağız yapısına sahibim, küçük yaştan itibaren sürekli dişlerimle ilgili problem yaşadım. Lise yıllarında kancalı diş taktırdım, üniversiteyi bitirince porselen diş taktırdım. Hiç istememe rağmen porselen dişlerim son aşamaya gelince takma dişe geçecektim. İmplant için girişimlerde bulundum fakat olumsuz cevaplar aldım, kemik yapısının uygun olmadığı söylendi. Ama Şeniz Hanım "Sen bir film çektir bakalım." dedi. Sonrasında müjdeli haberi verdi; kim demiş olmaz diye dedi. Bu haberi duymak bile beni heyecanlandırdı, hiç düşünmeden ne gerekiyorsa yapalım dedim; çünkü kendisine çok güveniyordum. Sonunda güzel bir ağıza kavuştum, Bir öğretmen olarak öğrencilerim ve çevremdeki herkes dişlerimi çok beğeniyor, hepsi Şeniz Hanım sayesinde. O ailemizin doktoru oldu artık;hatta ailemizden biri; çünkü kendisi ve ekibi çok güler yüzlü ve sempatik. Muayenehanesine girdiğinizde çok sıcak bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Ne yapılması gerektiğini bilgisi ve tecrübesiyle sizi hemen aydınlatıyor. Sayesinde rahatça gülebiliyorum ve çevreme mutlu gülücükler dağıtıyorum. Kısacası diş probleminiz varsa kendinizi Şeniz Hanıma emanet edin, rahat edin.

  Şeniz Yeşilkaya2017-07-20

  Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim..tekrar geçmiş olsun..

 • S

  Dişçi korkumu sizinle yendim güleryüzünüz sohbetiniz en önemlisi bana sunduğunuz güzel gülüş estetiğim için çok teşekkür ederim. herkese tavsiye edebileceğim değerli işinde uzman bir hekim.

  Şeniz Yeşilkaya2017-05-29

  Tekrar geçmiş olsun.sağlıklı gülüşler dilerim..

 • G

  Dişimin üst ve alt orta kısmında büyük boşluk vardı ve kanal tedavim vardı diğer x dişçi canımı çok yaktı ve koltuktan ağlayarak kalkmıştım(panikatak hastası olmama rağmen)şeniz hanıma yorumları okuyarak gittim beni önce tedavi sürecinin nasıl geçeceğini neler yapacağını anlatarak rahatlattı tedirgindim ama koltuğa oturduktan sonra kalkmak istemedimÇok cana yakın Güler yüzlü temiz titiz oldukça başarılı bir doktor şiddetle tavsiye ederim Dişlerim çok güzel oldu çok memnunum ve hiç pişman olmadım iyiki gitmişim iyiki tanımışım benim canım doktorum❤️

  Şeniz Yeşilkaya2017-04-25

  Tekrar geçmiş olsun sağlıklı gunler dilerim..

 • Y

  4 tane dolgulu dışım ve impilant tedavim vardı gulumsuyemiyordum resmen. gülmenin dünyanın enguzel şey olduğunu Seniz hanimla anladim impilant ameliyatının o kadar rahat geçmesini beklemiyordum kapıdan dönmek istedim hatta , o koltuğa oturana kadar endiseliydim ama bittikten sonra bitti mi ? Dedim o kadar rahat bi tedavi gecirdim yani :) Seniz hanım alanında ^tek^ bence... iyi günler

  Şeniz Yeşilkaya2017-04-25

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim..tekrar gemiş olsun..

 • P

  Tevafuken rastgeldigim güzide doktorum Şeniz hanımın güler yüzü,maharetli elleri ve ilgili ekibi sayesinde güzel bir gülümsemeye sahip oldum. Tedavi sürecinde kafasinda soru işaretleri olan birisi olarak sonucundan kesinlikle memnunum ki hayatımın iyikileri arasinda coktan yer etmiş vaziyette. Tereddüt etmeden tavsiye edebilecegim bir doktor. Iyi ki tanımışım,sonsuz teşekkürler.

  Şeniz Yeşilkaya2017-03-15

  Güzel dusunceleriniz için çok teşekkürler sağlıklı gülüşler dilerim..

 • A

  Seniz hanim kisiyi basta guler yuzu ile rahatlatan,konuya son derece hakim,her daim her turlu problemli disin kurtarilmasi icin sonuna kadar mucadele eden bir hekim.
  Daha onceden olusan dis tedavisi ile ilgili tedirginliklerim Seniz hanimin kliniginde son buldu.Hatta benim bu huzurlu halimden cesaret alan kizim da benim tedavim bittikten sonra Seniz hanim da implant tedavisine baslayacak.
  Ayrica ekibi de cok pozitif insanlardan olusuyor.Onlara da ayrica tesekkur ederim.Doktorum Seniz hanimi herkese tavsiye ederim.

  Şeniz Yeşilkaya2017-03-15

  Güzel dusunceleriniz icin cok teşekkür ederim..

 • S

  Güler yüzlü,tatlı dilli mükemmel bir hekim. Son derece özenli ve titiz çalışmasıyla mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor. Sayesinde artık rahatça gülümseyebiliyorum. Yeni bir gülüş için herkese tavsiye ederim.Şeniz Hanım'a ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Şeniz Yeşilkaya2017-02-25

  güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.tekrar sağlıklı güzel gülüşler dilerim..

 • Hastasıyla gerçekten birebir ilgilenen bir hekim. Korkularımı yenmemde yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim işini gerçekten çok iyi yapan bir hekim herkese tavsiye ederim.

  Şeniz Yeşilkaya2017-02-23

  Değerli gorusleriniz için teşekkür ederim.tekrar geçmiş olsun..

 • K

  Hastasını iyi dinleyen güleryüzlü her soruya verdiği teknik ve mantıklı cevaplar ile kişide güven duygusu oluşturan bir hekim olduğunu düşünüyorum.Bursada methedilen başka bir hekimin kliniğinde kanal tedavim için çok fazla gidip geldiğim ve tek başına kalan diğer dişimde apse oluşması sonrası dişime kanal yapıp rahatlamamı sağladı.Sonrasında korkarak gittiğim implant ve kemik tozu ameliyatını da çok ta korkulmayacak şekilde başarıyla gerçekleştirdi.Şu an tedavim devam ediyor,eşimin dişlerinide kendisine gösterdik.

  Şeniz Yeşilkaya2016-12-29

  değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim..tekrar gecmiş olsun..

 • Güler yüzlü tatlı dilli titiz ilgili daha nedesem ki benim kızım 6,5 yaşında şeniz hanim sayesinde dişçi fobisini yendi ve şeniz hanım sayesinde tertemiz dişleri olucak inşallah kizimin, gerçekten on numara beş yıldız bi doktor Şeniz hanıma ve ekibine çok teşekkürler

  Şeniz Yeşilkaya2016-12-24

  tekrar gecmiş olsun..küçükhanımın herzaman sağlıklı gülüşleri olsun...

 • Ben hayatimda boyle bir tatlış,guler yuzlu ve şahane bir doktor gormedim.o kadar ilgili,alakali ve guler yuzlu ki 20lik cerrahi dis cekimini cekerken hic anlamadim.siddetle dr.seniz hanimi oneriyorum.sadece seniz hanim degil calisan arkadaslar da cok guler yuzlu.Tesekkurler dr.seniz hanim ve calisanlari ☺✌

  Şeniz Yeşilkaya2016-12-15

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim..tekrar geçmiş olsun...

 • Titizliği, uslubu, özeni, iletişimi ve profesyonelliğinden öyle etkilendim ki çevremdeki herkese bahsettiğim hekimim Şeniz YEŞİLKAYA ve ekibine çok teşekkür ederim. Yeni sloganım "Güzel şık ve rahat bir gülüş için tercihiniz Dt. Şeniz YEŞİLKAYA olsun."

  Şeniz Yeşilkaya2016-12-15

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim????sağlıklı keyifli gülüşler dilerim...

 • Gülüş estetiğim için hekimim Şeniz Hanıma çok teşekkürederim hastalarının fikirlerine önem veren güler yüzlü harika bir hekim.

  Şeniz Yeşilkaya2016-12-15

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim..sağlıklı gülüşler dilerim...

 • B

  Dişçi fobimi yenmemde katkısı büyük olan,işinin ehli,hastasını strese sokmadan çalışan ve bana muhteşem bir estetik gülüş kazandıran tatlı doktorum Şeniz Yeşilkaya'ya ve güler yüzlü,dinamik ekibine çok teşekkür ediyorum.Bu işin uzmanı Şeniz Yeşilkaya'yı herkese öneririm.

  Şeniz Yeşilkaya2016-10-29

  Güzel dusunceleriniz için teşekkür ederim.sağlıklı gülüşler dilerim..

 • B

  Dr. Şeniz Yeşilkaya ne kadar tesekkur etsem azdır bitmek bilmeyen dis agrilarim yüzünden yediklerimden tat zevk alamiyordum ve hiç dislerimi göstererek gulemiyordum artık her fotografimda dislerim ön planda tekrar tekrar teşekkürler

  Şeniz Yeşilkaya2016-10-29

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.sağlıklı günler dilerim.

 • G

  Kendimi bildim bileli diş hekimlerinden korkan biri olarak (ki abimde dişçidir) tüm korkularımı yenen ve o içten gülümsemesiyle beni sağlıklı bir ağıza sahip olmaya ikna eden sevgili doktorum ŞENİZ Hanıma teşekkürlerimi sunarım. Asla pişman olmayacağınız bir diş hekimidir ve tabi bir de kendisi gibi tatlı asistanı MÜGE Hanım var.
  Randevu alarak başladığım bu yolculuğumda, yıllardır korkudan yaptıramadığım işlemler yapılıp hasarlı tüm dişlerim Şeniz Hanım sayesinde onarıldı. Şimdi son bir tedvimiz var (implant) o da mükemmel bir şekilde ilerliyor.
  Korkularınızın üstüne gidin kendinizi Şeniz Hanıma bırakın. Hiç bir şeyin korktuğunuz gibi olmadığını göreceksiniz.

  Şeniz Yeşilkaya2016-03-10

  güzel düşünceleriniz için tesekkürler..sağlıklı gülüşler dileriz..

 • S

  DİŞ SORUNUN MU VAR ? Kesinlikle Dt.Şeniz Yeşilkaya'yı tavsiye ediyorum. 2 yıl boyunca gitmedim diş hastanesi kalmadı ve en sonunda çok şükür ki Şeniz hnm'la karşılaştım .20 25 günlük bir tedavi sürecim oldu ağızımın ici enfeksiyondan arındı ve şu anda diş sorunum yok bol bol gülüyorum .... Dt Şeniz hnm ve o çok tatlı asistanı Müge hnm sonsuz teşekküler

  Şeniz Yeşilkaya2016-03-08

  bundan sonraki süreçte kontrollerimizi eksik etmemek kaydıyla tekrar cok geçmiş olsun.sağlıklı gülüşler dileriz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dt. Şeniz Yeşilkaya 2006 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.
  2007 yılında Özel Hospitadent Ağız ve Diş sağlığı merkezi Protez departmanında çalışmıştır.
  2011 yılından itibaren Bursa'da hizmetine devam etmiştir.Özel Dentatürk Diş Hastanesinde pedodonti ve protez ve estetik diş hekimliği üzerine hizmet vermiştir.2015 yılından beri kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (İstanbul,2006)

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Hospitadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (İstanbul, 2006-2009)
 • Özel Dr Mehmet Bozyel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Diyarbakır,2009-2011)
 • Dentatürk Diş Hastanesi (Bursa, 2011-2014)
 • Özel Mesam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Bursa 2014-2015)
daha fazla

Hastalıklar

 • gülüş tasarımı
 • implant
 • protez
 • diş çekimi
 • Zirkonyum

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İnsanları gulumsetmeyi seviyorum

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Estetik kişiye göre değişen bir durum.belli kurallar dahilinde fonksiyon ve estetiği bir arada sunmak gerekiyor. .beraberinde küçük bir alan içinde mekanik calisma gerektiği için hastamizi tedirgin etmeden sonuca varmak için hekime çok iş düşüyor.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

İnsanları gülümsetmek. Ağrıdan kurtarmak.kısa zamanda gözle görülür elle hissedilir sonuçlar almak..

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Doğuştan çok sayıda dış eksikliği olan genç bir hastama dishekimligi fakültesinde hiç birsey yapılamaz dendiği halde çok güzel dişlere kavusturduk. Hastam ve ailesinin mutluluğu beni de çok mutlu etmişti.

Videolar

Olay TV - İmplant Uygulamaları 2
Olay tv - implant uygulamaları 2
Olay TV - İmplant Uygulamaları 1
Olay tv - implant uygulamaları 1
Olay TV - Çocuk Diş Hekimliği 4
Olay tv - çocuk diş hekimliği 4
Olay TV - Çocuk Diş Hekimliği 3
Olay tv - çocuk diş hekimliği 3
Olay TV - Çocuk Diş Hekimliği 2
Olay tv - çocuk diş hekimliği 2
Olay TV - Çocuk Diş Hekimliği
Olay tv - çocuk diş hekimliği
Olay TV - Lamina Uygulamaları
Olay tv - lamina uygulamaları
Olay TV - Sabit protezler ve Köprüler
Olay tv - sabit protezler ve köprüler
Olay TV - Ramazanda Ağız Sağlığı
Olay tv - ramazanda ağız sağlığı
Olay TV - Diş Beyazlatma
Olay tv - diş beyazlatma
Olay TV - 27.08.2015 - Hareketli Protezler 1
Olay tv - 27.08.2015 - hareketli protezler 1
Olay TV - 27.08.2015 - Hareketli Protezler 2
Olay tv - 27.08.2015 - hareketli protezler 2
Beyaz TV - Estetik Diş Hekimliği
Beyaz tv - estetik diş hekimliği
Olay TV Sağlık 02.10.2015 (1. Bölüm)
Olay tv sağlık 02.10.2015 (1. bölüm)
Olay TV Sağlık 02.10.2015 (2. Bölüm)
Olay tv sağlık 02.10.2015 (2. bölüm)
Diş Hekimliğinde İleri Cerrahi Yöntemler - 2
Diş hekimliğinde ileri cerrahi yöntemler - 2
Diş Hekimliğinde İleri Cerrahi Yöntemler - 1
Diş hekimliğinde ileri cerrahi yöntemler - 1
İmplant Hakkında Merak Edilenler - 2
İmplant hakkında merak edilenler - 2
İmplant Hakkında Merak Edilenler - 1
İmplant hakkında merak edilenler - 1
daha fazla göster