Adres

Küçükçekmece Cennet Metrobüs durağı E 5 Yanyol No :108, İstanbul
Sertaç Kızılkaya KORUDENT DİŞ KLİNİĞİ (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Nakit, Kredi kartı, Ace European Sigorta, + 8 daha fazla
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • İmplant
  • Estetik Diş Herkimiliği
  • Diş Tedavileri

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: Sertaç Kızılkaya KORUDENT DİŞ KLİNİĞİ

Gerek diş ile ilgili müdaheleler gerek mekan ,çalışma koşulları gerek kişilik olarak çok başarılı buldum. Bir kez daha teşekkürlerimi sunarım Sertaç Bey’e...


Sertac beyin klinigini internetten buldum. Bir hayli fazla olan tedavi islemim oldugundan, hesapli olmasi icin Amerikadan Turkiyeye geldim. Iyi ve kaliteli bir yer bulmak icin oldukca zamanimi harcadim ve uzun capli bir arastirma sonucu Sertac bey e ulastim. zamanimin kisitli olmasina ragmen islemlerimi kisa zamanda ve yuksek kalitede hallettmeme yardimci oldu. Kendisi bu konuda oldukca titiz ve ihtiyatli idi. Benim gibi yurtdisindan Turkiyeye dis tedavisi icin gelmeyi dusunen olursa Sertac beyi tercih etmesini oneririm.


-

"Arkadaşımın tavsiyesi ile İmplant tedavisi için gitmiştim. Sonrasında estetik diş kaplamalarımı da Diş Hekimi Sertaç Beye yaptırmaya karar verdim. Çok temiz bir çalışma ortamı var. Kendisi hastalarıyla oldukça ilgili, herkese tavsiye ederim. Çok memnun kaldım. Teşekkürler Sertaç Bey."


H

Kendi uzmanlık alaninda başarısını kanıtlamış, yaptığı tedaviler ile beni ve ailemdeki herkesi memnun etmiştir. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Temiz bir muayenehane ve son teknoloji ile donatilmis.Güler yüzlü bir doktor dur ve işine olan saygısı başarısının sırrıdır.


G

Yaklaşık 10 yıldır Diş hekimimdir; tedavi esnasında ve sonrasında yaptığı uygulamalardan gayet memnun kaldım; öncelikle eğitimi ve dolayısıyla emeğine saygısından başarısı katlanmıştır. Ailemde diş problemi yaşayan herkes zamanla eski diş hekiminden vazgeçip Sertaç beye gitmeye başlamıştır. Dişçi korkusunu yaşatmayan nadir hekimlerdendir.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • İmplant
  • Estetik Diş Herkimiliği
  • Diş Tedavileri