Son 30 gün içerisinde 803 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı, Bursa
Özel Hayat Hastanesi


Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Genel Cerrahi Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

1968 yılında Tarsus'ta doğdu. İlk ve Orta öğretimini Tarsus’ta tamamladı. 1985 yılında Tarsus Endüstri Meslek Lisesini Birincilik ile bitirdi. 1992 yı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Hemoroit
 • Anal Fissür
 • Perianal Fissürler
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp,
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD.-İhtisas


Videolar


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler


Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı, Bursa

Ücretler Hakkında

Özel Hayat HastanesiAnkara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı, Bursa

Ücretler Hakkında

Özel Hayat Hastanesi

Görüşler

5

Genel skor
72 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Diğer

Yaklaşık bir ay önce şiddetli bir ağrı ile muayaneye gittim.
Servet Bey muayene ettikten sonra safra kesesindeki taş ve oluşan iltihap nedeniyle acilen operasyon gerektiğini söyledi. Hemen aynı gün hastaneye yattım. İltihap epey ilerlemiş ve operasyonu riskli hale getirmiş durumda idi. İltihaptan dolayı klasik cerrahi operasyon kaçınılmaz gibi gözükse de ertesi sabah zor olmasına rağmen laparoskopi yöntemi ile safra kesesini başarılı bir şekilde aldı. Hala da yakınen takip ediyor. Gayet iyi hissediyorum.
Doktor bey süreci başından itibaren gayet başarılı bir şekilde yönetti. Sakin, ilgili ve açıklayıcı yaklaşımı, en önemlisi başından beri bende uyandırdığı ve hala devam eden güven hissi bana güç vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

bende bır arkadas tavsıyesı olarak gıttım,Hem iç hemde dış hemoroıd vardı .ben diştakınden korkarken diş ıyılestı ama iç ara ara ıkınma sonucu kanama yapıyor .fakat hafıfte olsa ıkınmamaya calısın lazer olan yer hemen kanıyor ama şişme olmuyor,tekrar yara kapanıyor ama dıkkat etmek sartıyla ,amelıyat oldum dıye kendınızı serbest bırakmayın


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

8 senedir yaşamış olduğum hemorait sıkıntımı ufak bi ameliyat ile sonlandıracağını bu sıkıntıdan kurtalacağımı soyledi doktorum . Bu hastalıktan kurtulmak için çok çabalamış olmama rağmen başaramamıştım fakat ameliyatimin bugun 2. günü oldukça kendimi iyi hissediyorum daha da iyi olacağıma inanıyorum Servet hocama ameliyat öncesi ameliyat sırası ve sonrası her detayla özenle ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu


Benimde,hayatımın tamamen kalitesini bozan hemoroid sorunum vardı..
Kanamalarım artık fışkırır derecede olmaya başlamıştı. Daha önce 3 kez operasyon geçirmeme rağmen Hiç bir çözüm olmadı..
Artık kronik bir hemoroid hastasıydım Ama çaresini aramama rağmen bulamıyordum..
Allah işte şifamı verecek yaa Servet Yetgine randevu aldım, Hocam bana daha ilk muayenede çok ileri derecede bir hasta olduğumu,lazerle bile bu işin çözülemeyeceğini söyledi..
ben şok oldum çünkü okadar çok uğraşmıştım ki vede hepsi boşunaydı.. Ağlaya ağlaya asistanıyla konuştum,kendisine çok teşekkür ederim ki beni 4.kez ameliyata ikna etti.
Tabi eve geldim vazgeçtim korkudan,çünkü okadar çok acılar çektim ki daha öncesinde,aynı şeyleri yeniden yaşamak tamamen travmaydı benim için.. Tabi kanamalar beni bitirdiği için,sürekli kan ilaçları,iğneleri vede serumlarıyla yaşamak zorunda kalıyordum,üstüne hayatım mahfolmuştu.. Ve tek şansızlığımda Servet hocaya en başta gitmememdi..
Ve sonunda tekrar Servet Yetgin’e ameliyat oldum.. Ameliyatım çok iyi ve başarılı geçti,bir gece hastanede kaldım.
çok şükür 2 ay oldu ameliyat olalı,bütün sıkıntılarım geçti Hemde diğer çektiğim acılar ve ağrılardan,çok daha kolay geçti süreç..Biraz uzattım ama şunu söylemek istiyorum, Lütfen ve lütfen kendinizi seviyorsanız, Kendinize değer veriyorsanız, Sağlığınız sizin için önemliyse, İşinde her konuda teşhiş öncesi ve sonrası Ameliyat öncesi ve sonrası profesyonel bir ekip ve doktor arıyorsanız,kesinlikle başka bir yere gitmeyin. Benim gibi çok ama çok pişman olursunuz.lütfen geç kalmadan tedavinizi olunuz.ihmal etmeyin..çevremdekiler bile arayıp arayıp soruyorlar,gerçekten geçtimi? iyileştinmi?die..
Onlar bile inananamıyorlar artık..
Bu mucizeyi bana yaşattığı için Servet Hocama teşekkürlerimi sunuyorum..

Op. Dr. Servet Yetgin

Öncelikle cok geçmiş olsun. Özellikle daha önce hemoroid nedeniyle bir tedavi görmüş ve sonuç alamamış hastalar umutsuzluğa düşmekte ve kaderine razı olmaktadır. Teşekkürler. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.


O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Kıl dönmesi başlangıcı varken kendisine başvurdum, bir şey olmaz diyerek beni geri gönderdi, 1 ay sonra kontrol için gittiğimde ameliyat olmam gerektiğinden bahsetti, lazer yöntemine yönlendirdi. yöntemi araştırmak için başka doktorlara başvurduğumda (2-3 Doktor) ilk başta ameliyata gerek olmaksızın çözümün mümkün olduğunu ama şimdi ameliyatsız geçmeyeceğini ve lazerin işe yaramayacağı görüşlerini tüm doktorlardan aldım. Bu nedenle kesinlikle önermiyorum.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Yaklaşık 25 yıl öncesi adını koyamadığım rektal bir kanamayla başladı rahatsızlığım. Ilk yıllarda dışkı anında kanama oluyor ve ağrı olmuyordu. Ama son yıllarda ağrı ve kanama yaklaşık bir yada iki ayda bir yoklar olmuştu. Hep son bir yılımda tamamen kabusa döndü. Öncesi elle görülür bir meme ve ağrı sonrası sanırım iltihap akıntısı ve kanama. Ve son günlerde de artık inanın parçalarımdan akan kanama. Ama doktora gitmekten çok korkuyordum. Kanserdim aklımca ve sonu bekliyordum. Ama eşimin desteği ve iknâ
etmesi sonucu karar verdim doktora gitmeye. Çok araştırdım ve sordum insanlara. Bir çok benimle aynı sorunu paylaşan insan SERVET YETGİN dedi. Bende sonunda doktorumdan randevu aldım. Bu dertten kurtulmak için herşeye razıydım. Doktorum beni önce muayene etti. 4. evre hemoroid olduğumu ama öncesi kolonoskopi ile bakılmasını önerdi. Eyvah dedim kolonoskopi sıkıntı ve ben kötü bir haberle yüzleşeceğim. Çok inandım SERVET HOCAMA ve kabul ettim süreci. Kolonoskopi oldum ve şu an iddia ederim diş çektirmek çok daha zor ve acılı bir süreç. Neyse sonucum çıktı bir polip ve 4.evre hemoroid. Doktorumun anlatımı sonucu ilki 4 kasım 2020 ikincisi 21 aralık 2020 olmak üzere iki aşamalı lazer ameliyat geçirdim. Şu an 12 şubat 2021. Kontrollerim ve diyetim bitti. Ve ben sevgilidoktorum SERVET YETGİN sayesinde yeniden doğmuş gibiyim. Gerek doktorumun bilgi birikimi ve bunu hastasına aktarımı. Gerek yardımcı personelin güleryüzü ve ilgisi başından sonuna dek. Hep güleryüzle karşılandık Hep güleryüzle uğurlandık. DR.SERVET YETGİN VE EKİBINE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. Suat İmamoğlu


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Yaklaşık 8 senedir hemoroid sıkıntısı yaşıyordum fakat genellikle 1 gün içerisinde bu problemim yok oluyordu. Bu durumun ilerleyebileceğinin bilincinde fakat biraz da tedavi için çekimserdim. Son 5 aydır bu problem tekrarladı ve 3 ayı her tuvalet ihtiyacından sonra en az 1 günümün heba olabileceği acılar içerisindeydim. Beslenme düzenim, tuvalet alışkanlığım ve yanında kullandığım bütün ilaçlara rağmen bu acı maalesef dinmedi. Çok ciddi bir fissür sancım vardı. Sayın Op. Dr. Servet YETGİN ile bir muayene sonrasında gerekli bütün açıklamalar sayesinde ameliyat masasında buldum kendimi. Ameliyathaneden çıkarıldığımda '' Ne zaman ameliyat olacağım ? '' sorusunu sordum hemşireye. Fakat ameliyat çoktan bitmiş. :) Anestezi ekipleri ve sonrasında size yardımcı olan ekip arkadaşları o kadar iyi ki '' Bu kadar zamandır çektiğim acılar nedendi ? '' diye sormaktan kesinlikle alıkoyamadım kendimi. Ameliyattan sonraki 3. günümde yazıyorum bu yazımı ve şu anda tuvalet ihtiyacımın bu kadar kolay hale gelmesi, ağrıların normalleştiği zamanlarıma göre akıl almaz şekilde rahat. Kesinlikle Sayın Op. Dr. Servet bey için bir düşünün demiyorum. Hemen gidin. Sağlıklı bir yaşam herkesin hakkıdır. Çok teşekkür ediyorum beni de hakkıma kavuşturduğunuz için. Umarım elleriniz ve ekibiniz dert görmez. Sağlıcakla kalın. :) Emre ÖZVATAN


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Bugün itibariyle hemoroid + fistül + fissür operasyonumun üzerinde tam 2 ay geçti. Ve operasyonun 1. haftasından bu yana makat bölgemde yıllardır hasret kaldığım bir refah yaşıyorum. Emeklerinize sağlık hocam.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Genel Cerrahi Randevusu

Bu yorumu ameliyatımın 3. günü yazıyorum. 3. derece hemoroidim vardı. Başka yerlere gittiğimde keserek ameliyat edeceğiz, lazerle olmaz, lazer için hemoroidin büyük dediler. Ameliyatsız tedavi araştırırken Servet Beyi buldum. Yorumları okuyarak randevu almaya karar verdim. Hemen randevu aldım. Muayeneden sonra Servet Bey lazerle tedavinin mümkün olduğunu söyledi. Güven verici açıklamalarından sonra ameliyat olmaya karar verdim. 18 ocak 2021de lazerle ameliyat oldum. Ameliyat esnasında hiçbir şey duymadım. Ameliyat sonrası 1 gün hastanede yattım. Doktor beyin ilgisi de çok güzeldi. Ameliyattan 5saat sonra büyük tuvaletimi yapmama rağmen hiçbir acı hissetmedim. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Keşke daha önce Servet Beye gelseymişim. Boşuna acı çekmişim.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hayat Hastanesi Diğer

Hocamı birkaç yıl önce karın ağrısı sebebiyle doktora gittiğimde tanımıştım. Karın duvarında kitle olduğu anlaşılmıştı. Servet beyin güvenilir yaklaşımı, rahatsızlığımla ilgili ayrıntılı bilgi vermesi, beni çok rahatlattı Başarılı bir operasyon süreci geçirdim. İşinin ehli, ameliyat öncesi ve sonrasında ilgili ,güven veren çok değerli bir doktor. Konforlu ve rahat geçen bir operasyon sonrası mutlu bir şekilde hastaneden ayrılmamı sağlayan Servet hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.Başarıları daim olsun. A. EDA İZGİ


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1968 yılında Tarsus'ta doğdu. İlk ve Orta öğretimini Tarsus’ta tamamladı. 1985 yılında Tarsus Endüstri Meslek Lisesini Birincilik ile bitirdi. 1992 yı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Hemoroit
 • Anal Fissür
 • Perianal Fissürler
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp,
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD.-İhtisas

Deneyimler

 • İstanbul Özel Safa Hastanesi 1999-2003
 • Bursa Şevket Yılmaz SSK Hastanesi. 2003-2006
 • Bursa. Parks Klinik- Proktoloji Merkezi. 2004-2008
Tümünü göster


Videolar


Bilinen Diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (3)

Makaleler (4)

İlgili aramalar