Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Nilüfer, Bursa
Dt. Şule İşgör


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Diş Hekimi Randevusu

20'lik Diş Çekimi

Apikal Rezeksiyon +62 daha fazla

Ağız Bakımı Eğitimi

Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

Bonding

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

2014 yılında Marmara Üniversitesi'nden mezun oldum. mezun olduktan sonra 1 yıl kadar özel klinikte çalıştım. 2015 yılında Bursa'ya taşındım ve çeşitli...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Dt. Şule İşgör

Diğer Hizmetler


Dt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgör


Dt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgörDt. Şule İşgör

58 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Diş Dolgusu

Şule hocam ile ablam vasıtasıyla tanıştık ve şu an tüm aile bireyleri Şule hocamın koltuğuna oturuyor. İşinde profesyonel ve çok ilgili bir hekim. Detaylı açıklamaları ile hastanın kafasında en ufak bir soru işareti bırakmıyor. İşin doğrusu neyse, neye ihtiyacınız varsa her şeyi detaylı olarak anlatıyor ve işini titizlikle yapıyor. 6 dolgu ve diş taşı temizliğini hocamın hafif eli sayesinde neredeyse hiç acısız, ağrısız bitirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun.

Dt. Şule İşgör

Rahat konforlu tedavi en sevdiğimiz. ☺️ çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

M
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Diş Hekimi Randevusu

Selamlar
Dişçiden korktuğum kadar bu hayatta hiç bir şeyden korkmazdım. Defalarca o koltuktan kalkıp tedavim başlamadan bitiyordu. Dr. Şule Hanımı tanıdığıma çok memnun oldum. Tedavinin her aşamasında bilgi vermesi, işinin erbabı olması ve gerçekten elinin çok hafif olması benim bütün korkularımı yenmeme yardımcı oldu. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Korkularını yenemeyen, profesyonel ve güler yüzlü bir hizmet almak isteyen herkese Şule Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız.

Dt. Şule İşgör

Diş hekimine karşı oluşan korkuların üstesinden gelinebiliyor. Sizi tebrik ediyorum. Ve ayrıca değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.

N
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Diş Dolgusu

Milim Dentalde geçen tedavi sürecimin ikinci etabında Şule hanimla birlikteydik.Şule hanim sorunlu iki dolgumu yeniden açıp,temizleyip, kanala inmesini engelleyerek kurtardı ve protez dolgu yapti.Bu iki dolgunun tedavi süreci asla düşünemeyeceğim kadar ince nüans büyük bir sabır ve ciddi bir özveri örneğiyle gerçekleşti,kendisine minnettarim...

Dt. Şule İşgör

Geçmiş olsun. Çok teşekkür ederim değerli görüşleriniz için. Sağlıkla kalın.

K
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Kanal Tedavisi

Diş tedavisine karşı duyduğum korku sebebiyle arkadaş tavsiyesi üzerine gittiğim, iyi ki gitmişim dediğim diş hekimi. Şule Hanıma kanal tedavisi ve dolgu işlemlerim için gitmiştim; işlem esnasında herhangi bir ağrı sızı duymadım, sonrası da çok rahat bir şekilde geçti. Şule Hanım sadece işini iyi yapmakla kalmıyor, tedavinin her aşamasını nedenleriyle açıklayarak güven ve rahatlama da sağlıyor. Şule Hanım’a tekrardan teşekkür ediyorum.

Dt. Şule İşgör

Samimi ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere..

A
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

Şeffaf plak yaptırma amacıyla başvurduğum Milim Dental'de çekilen ağız içi röntgeni neticesinde, dişlerimin çok sıkışık olduğunu ve birbirlerini çürüttüğünü öğrendim. Şule hanım eski amalgam dolgularımı ve sorunlu kanal tedavilik dolgumu büyük bir profesyonellik ile açıp yeniden dolgu yaptı.
Çalışma disiplini, prensibi ve titizliğine hayran kaldım. İşinde böylesine profesyonel oluşu, detaycılığı ve rahatlatıcı üslubu ile hastaları çok şanslı.
Kendisine çok teşekkür ederim.

Dt. Şule İşgör

Ben teşekkür ederim, ben de çok şanslıyım sizin gibi güzel enerjiler bırakan hastalar bize renk katıyorlar. Tedavi süreciniz de çok keyifliydi. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere..

M
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

Şule hanıma kanal tedavisi ve zirkonyum kaplama yaptırdım.tedavi süreci çok hızlıydı ve her detayı bana anlattı. Ağrı duymadan işlemlerimi yaptırdım çok memnunum Şule hanım korkularımı yenmemi sağladı çok teşekkür ederim.

Dt. Şule İşgör

Öncelikle geçmiş olsun. Tedavinin sonucu sizi ve beni oldukça mutlu etti. Sağlıklı günler diliyorum.

B
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Kanal Tedavisi

Şule hanımı tanımadan önce gerçek bir dişçi korkum vardı. Yaklaşık 1 senedir yaşadığım diş problemimi kökünden çözdü :) başka dişçi belki uğraşmayıp çekebilirdi ancak çok büyük titizlik ve özveri ile neredeyse kaybetmek üzere olduğum dişimi bana geri kazandırdı. Kırılan dişime önce kanal tedavisi yaptı ardından da dolgu ve kaplamayla tekrar rahatlıkla kullanılabilir bir diş haline getirdi. Kendisinin hem elinin hafifliği (gerçekten çok hafif:)) hem yaptığı işlemlerin öncesini ve sonrasını detaylı olarak açıklaması, çok titiz ve temiz çalışması, muayenehanesinin tertemiz oluşu, güleryüzlü ve hasta odaklı oluşu gerçekten bu korkumu yenmeme sağladı. Kendisi gerçekten müthiş ve çok başarılı bir doktor. Kesinlikle herkese gözü kapalı bir şekilde tavsiye ediyorum. Ayrıca buradan ona çok teşekkürlerimi de sunuyorum.

Dt. Şule İşgör

Çok teşekkür ederim bu güzel ve samimi yorumunuz için. Korkunuzu yendiğiniz için de ayrıca sizinle gurur duyuyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Normal Randevu

Kaplama ve dolgu tedavileri için gittim. Kaplama dişim için çok uğraştı. Hiç sıkıntı yaşamadım, çok memnun kaldım. Çok ilgili, anlayışlı, detaylı, titiz. Her yapılanı ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor. Muayenesi de çok temiz ve hijyenik. Konusunda uzman ve her daim tavsiye edebileceğim bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dt. Şule İşgör

Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Z
Doğrulanmış
Konum: Dt. Şule İşgör Diğer

Şule hanım çok güler yüzlü, ilgili bir hekim ve kesinlikle işini en iyi şekilde yapıyor. İşinde o kadar titiz ki kendinizi ona bırakmakta tereddüt etmiyorsunuz. Kendisi benim dolgularımı yaptı ve ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Dt. Şule İşgör

Çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınız beni mutlu etti. Sağlıklı günler diliyorum.

Ö

Şule Hanım'dan çok memnunum. Kendisi dolgu, kanal tedavimi. Eşimin de diş temizliğini yaptı. Şule Hanım yaptığı tedavilerden çok memnun kaldığımız bir hekim.

Dt. Şule İşgör

Değerli görüşünüz için çok teşekkür ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2014 yılında Marmara Üniversitesi'nden mezun oldum. mezun olduktan sonra 1 yıl kadar özel klinikte çalıştım. 2015 yılında Bursa'ya taşındım ve çeşitli...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Deneyimler

  • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2009-2014
  • Mesam Diş Polikliniği (2015-2017)
  • Özel Ural Diş Polikliniği (2017-2018)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar