Son 30 gün içerisinde 390 profil ziyareti var

Adres

Yeni Baraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Bulvarı Hastaneler Cad. Eski Göğüs hastanesi karşısı NO:31/B, Seyhan , Adana
Tamer Çelik Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk
Nakit

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖZGEÇMİŞ Adı Soyadı: Uzm. Dr. Tamer ÇELİK/ Çocuk Nöroloji Uzmanı Doğum Tarihi ve Yeri:1972-Adana Medeni Durumu: Evli, 1 çocuk babası Adr...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tüm Çocuk Hastalıkları
 • Gelişim Bozuklukları
 • Çocuklarda Yüksek Ateş
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi 1996
 • Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesi, Çocuk Sağlığı ve hastalıkları İhtisası 2003
 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Nöroloji İhtisası 2011

Fotoğraflar


Hizmetler

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Yeni Baraj Mah. Hacı Ömer Sabancı Bulvarı Hastaneler Cad. Eski Göğüs hastanesi karşısı NO:31/B, Adana

Tamer Çelik Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
1
Konum: Tamer Çelik Muayenehanesi Baş agrisi kusma

Oğlumun sürekli başı ağrıyor kusuyordu sürekli doktura göturuyordum dediler sonra dr.tamer beyi bize önerdiler ege çekildi epelepisi olmadiginibsoyledi ilaç tedavisine başladı 3 aydır ilaç kulaniyoruz ve su anda oğlum çok iyi çok iyi bir doktor bizimle çok ilgilendi ALLAH razı olsun herkese öneriyorum


O
Konum: başka bir yer epilepsi tedavisi

Doktorum TAMER BEY bana epilepsi hastası olduğumu 8 yıl önce söyledi .Onun hastasıyım şimdi öğrencisi olmak tek isteğim tıp okumak ve onun öğrencisi olmak .O doktordan öte bir arkadaş ,bir dost gibi.18 yaşına girmek üzereyim 18'e kadar hastasıydım şimdi ise hedeflerimden biri onun öğrencisi olmak .TAMER HOCAM branşın da tek idolüm .Uyguladığı tedavi ve süresince hem destek verdi hem de başarılı bir sürece imza attı.Hastaları onun için bir anlam ifade teşkil ediyor ve onun hastası olmak büyük bir mutluluk ve doktor olmak için doğmuş gibi ve öylede mesleğini gerçekleştiriyor.


B

Kendisinden de,yaptığı işten de çok memnunum.Tamer Bey kızımı bana tekrardan kazandırdı. Bir hasta doktor ilişkisi yok Tamer Bey'de. Bunun için tercih ettim. Kızım epilepsi ve nöbet geçiriyor.Çok düzgün bi şekilde tedavi ettiği için kızımı tekrardan bana kazandırdı.Şikayetim ve tedavimiz hakkında bilgilendirdi.Önemli olan benim çocuğumla ilişkisinin güzel olması.Tedavimiz hala devam etmekte.


D

İyi bir doktor,bize çok yardımcı oldu.Çocuğumun tüm tedavilerinde yardımcı oldu. Oğlum epilepsiden dolayı nöbet geçiriyor. Hep hastanede yattı. Çok ilgilendi.Tamer Bey'in kontrolü altında şimdi. Çocuğumla çok ilgili.İlaç tedavisiyle tedavimiz devam ediyor.Yurt dışından ilaçları geliyor oğlumun.Şikayetimiz ve tedavimiz hakkında Tamer Bey bizi bilgilendiriyor.


B

Tamer hoca kızıma önce epilepsi dedi, daha sonra genetik tahlil yaptı ve lapora hastası (epilepsinin ilerleyen türü) olarak teşhis koydu.Tedavimiz devam ediyordu ama hastaneden ayrıldı. Doktorumuzun her türlü ilgisinden memnunduk. Çocuğuma olan ilgisinden memnun kaldım.Tedaviye uygun olacak,cevap verecek yöntemleri araştırıp buluyordu.Tamer Bey'in uyguladığı tedaviyle şu an devam ediyoruz. Çocuğum şu an gayet iyi ,konuşması zor anlaşılıyor ama gayet iyi anlıyor. Olası durumda gece gündüz fark etmeden kendisine ulaşabileceğimizi belirtti.Kızım nöbet geçirirken gece bile aradım,ulaştım.


E

Tavsiye üzerine gittik.Kızımın nöbetleri vardı. Kızımın beyninde leke olduğundan sürekli nöbet geçiriyordu,baskı yapıyordu.Tamer Bey'e gittik,ilaç verdi,faydasını gördük.İlaç iyi geldi.Şu anda sıkıntımız yok,kızım iyi.Kontrollere gidiyoruz.Çocukla da iletişimi iyi.


E

Daha önce farklı bir doktora gidiyordum,memnun kalmadım.Tesadüf üzerine Tamer Bey'i buldum ve iyi ki bulmuşum. Önüme gelen herkesi yönlendiriyorum.Çünkü zaman kaybına uğramalarını istemiyorum.Tamer Bey çocuk nörolojisinde bir numara.Tamer Bey alanında 10 numara.Aynı zamanda insancıl bir doktor. Benim çocuğum 8 yaşına girdi. Dirençli epilepsimiz var.Bu tanı konuldu kızıma.Bana hiç umut vermediler ama ben umudumu yitirmedim.Tamer Bey çocuklarda çok ilaç yüklemesi yapmıyor. Çocukla iletişimi çok güzel. Günde 20-30 kez nöbet geçiriyor kızım.Bazen her gün 40'ı bulan nöbetlerimiz oluyor.Ben ilgili bir anne olduğum için çocuğum için nöbetlerle diyetisyene yönlendirdi, ketojenik diyet.Şimdi kısmet olursa İzmir'e diyet nöbetleri için gideceğim.


A

Biz Tarsus'tan doktorumuzun tavsiyesi üzerine gittik. Oğlum 1-2 bayılır gibi nöbet geçirdi. Daha sonra film, MR ve tahliller yapıldı.2 senelik hastasıyız.Oğluma epilepsi teşhisi konuldu.Doktorumuz oğlumu hiç bir şekilde unutmadı.Doktorum neredeyse ben oradayım. Çocuğumla iletişimi gayet güzel,ilgili.Biz daha bir soru sormadan her şeyi açıklıyor, bilmemiz gerekenleri.Biz çok memnunuz,çok ilgili.Tedavimiz hala devam ediyor.Kontrol altında oğlum.


R

Ben Tamer hocamdan Allah razı olsun diyorum.Ona çok teşekkür ederim. Onun sayesinde çocuğuma kavuştum,çocuğum iyileşti.Bir kaç doktora gittim,bana bilgi vermediler ama Tamer hoca sayesinde çocuğuma kavuştum.Allah'a şükür çocuğum şu an okula gidiyor,okuma yazma öğrendi,okuyabiliyor.Tamer hocaya gitmeden önce hafıza kaybı vardı .Tamer hoca oğlumu ölüm döşeğinden kaldırdı.Biz kalkmaz diye düşünürken Tamer hoca sayesinde, ilaçlar yardımıyla ayağa kalktı.Oğlum şu an çok iyi,ilaç da kullanmıyor,top oynuyor,her ihtiyacını karşılayabiliyor çok şükür.Şırnak'tan Adana'ya kadar selamlar.Ben Şırnak'tan oğlum için hastası olmuştum.Kontrollerimiz devam etmekte.


O

Daha önce benim oğlum engelliydi,yatalak hastaydı.Epilepsi hastasıydı.Çocuğumu Tamer Bey'e götürdüğüm sürece çok memnundum.Çocuğumun beynindeki rahatsızlığından dolayı nörolog olması gerekiyordu, bundan dolayı Tamer Bey'i tercih ettim.Tedavi devam ediyor,oğlum kontrol altında,takip altında.Beyninde olan lekeler hala var ama kontroller devam ediyor.Doktorumuz hastaneden ayrıldığı için farklı bir doktor tercih etmeyi düşünüyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖZGEÇMİŞ Adı Soyadı: Uzm. Dr. Tamer ÇELİK/ Çocuk Nöroloji Uzmanı Doğum Tarihi ve Yeri:1972-Adana Medeni Durumu: Evli, 1 çocuk babası Adr...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tüm Çocuk Hastalıkları
 • Gelişim Bozuklukları
 • Çocuklarda Yüksek Ateş
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi 1996
 • Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesi, Çocuk Sağlığı ve hastalıkları İhtisası 2003
 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Nöroloji İhtisası 2011

Fotoğraflar