Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • Tarık Yazar Muayenehanesi

  Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3/C1 Söğütözü, Çankaya
  Ankara

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Annemin omuriliği çok sorunlu olduğu için birçok doktor ameliyat yapmaktan kaçınmıştı. Ancak ameliyat olmazsa durumu çok daha kötüye gidecekti. Prof. Dr. Tarık yazar, 2015 yılı 18 Mayıs tarihinde annemin skolyoz ameliyatını başarıyla gerçekleştirmiştir. Annem kısa sürede ayağa kalkabildi ve tek başına yürüyebildi. Ağrılarından ve şekil bozukluğundan kurtuldu. Tarık Yazar, skolyoz konusunda dünyadaki en iyi 10 hekimden biridir. Kendisi çok iyi bir hekim olmakla birlikte aynı zamanda çok iyi bir insandır. Allah kendisinden razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Prof Dr .Ayhan Attar bir hastanın sahip olmak istediği yegane doktordur.Bilgisi ve ilgisi mükemmel.Siz sormadan kafanızda oluşturduğunuz tüm soruları cevaplar.Bir tıp öğrencisi olduğunuzu düşünürsünüz anlatırken.Ve gerekmedikçe ameliyat önermez en son çözüm olduğunu söyler.Ben 4 farklı doktor gezdim ve en son Ayhan Attar'a gitmiştim diğer 4 doktor bana hemen ameliyat dediler.Bu arada bel kaymam varmış.Fakat Ayhan Bey,gerekli tüm tetkiklere,muayeneye,mr ve röntgen sonuçlarına bakarak yerinde olsam ameliyat olmazdım diyerek beni rahatlattı ve fizik tedavi ile iyileşeceğimi çünkü doğuştan bel kaymam olduğunu ve bir 37 sene daha pekala idare edebilceğimi söylerek beni rahatlattı. Ayhan Attar dürüst ve gerçek bir hekim.Şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine uzun sağlıklı ömür diliyorum zira tüm Türkiye'nin bu değerli doktora cok ihtiyacı var.

 • hekimliğde insanlığıda 10 üzerinden 10 verilecek.hastasının her ihtiyacıyla ilğili babacan bir kişilk.yada tıbbi hulusi kentmen diyebiliriz.