Dyt.

Tuğçe Kılıç

verifiedCreated with Sketch.

45 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 439 profil ziyareti var

Yakın Doğu Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2015 yılında diyetisyen olarak mezun olmuştur. 2011 yılında Celal Bayar Üniversitesinden Gıda Teknikeri olarak mezun olmuştur.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
45 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T
  Konum: Diyetisyen Tuğçe Kılıç MuayenehanesiHizmet: Zayıflama Programı

  Süper bir diyetisyen???? Benim gibi sorunlu insanla ugraşması zor ama hiç pes etmiyor. Zayıflamam zor olmasına ragmen 8 kg verdim sayesinde. Hedefime beraber ulaşacağız inşallah ???? Diyetisyenim benim canım ???? Dost, arkadaş ve her an ulaşılaşılır olması ???? Sevgiler

 • M
  Konum: Diyetisyen Tuğçe Kılıç MuayenehanesiHizmet: Kilo Alma Diyetleri

  İlk defa diyetisyene gittim ve cok ilgili karşılandım simdiden enerjim yerine geldi kilo almaya daha olumlu bakıyorum cok memnun kaldim

 • H
  Konum: Diyetisyen Tuğçe Kılıç Muayenehanesi

  Fazla kilom nedeniylle gittim.Cok samimi candan guven veren yapisi var.
  Ilk onbesgun 3 kilo devam insaallah.

 • O

  Daha önce sosyal medyadan takip ediyordum orada yaptıklarından dolayı tercih ettim.Bana daha samimi geldi.Gittiğimizde samimi bir ortam oluyor. Danışman hasta ilişkisi yok. Biraz daha yakın bir davranış şekli var. Her istediğinizi sorabiliyorsunuz.İlk başta baya hızlı başladım ama yavaş ilerliyorum şuan benden kaynaklı. 1 ayda 5 kilo verdim şimdi 2 kilo verdim benden kaynaklı.İstediğimiz zaman görüşebiliyouz makul saatler içerisinde. Ben daha önce özel bir diyetisyene gitmedim ama iki haftada bir değiştirebiliyor listemi, sevmediğim bişey olduğu zamanda değişiklik yapıyor.İşyerindeki arkadaşlara tavsiye ettim kendisini gidenler arkadaşlarımda oldu.

 • K

  Araştırarak gitmiştim.Çok iyi çok memnunum kendisinden.Hala devam ediyorum. Herkesede tavsiye ediyorum kendisini. Çok ilgili olması güzeldi.Çok güzel sonuçlar aldık ve almayada devam ediyoruz.Her yönüyle herşeyinden çok memnun kaldım.

 • S

  İnternet üzerinden araştırma yaparken buldum kendisini. Konuştuk içim ısındığı için gittim kendisine. Sıcakkanlı, hastalara yaklaşımı güzel, her yönüyle inceliyor. Sadece liste yazıp göndermiyor her zaman ulaşabiliyorum.Ulaşılabilir olması güzel.Kilo vermem yavaş oluyor benden dolayı.Vermiş olduğu listeler doyurucu ve güzel. Sizin fikrinizide alıyor. Bütçe açısından da söyleyebiliyosunuz ona görede liste yazabiliyor.Çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • N

  Çok memnunum kendisinden.Gözlerinin içi güldüğü için tercih ettim kendisini.Bir arkadaşım vesile olmuştu.Gerçekten ondan alacağım elektrik çok önemliydi. O da bu elektriği verdiği için bende devam ettim.Sıcakkanlı olması ve aileden biriymiş gibi olması, sorduğum zaman her soruma cevap vermesi güzeldi. Geri dönüşleri çok çabuk oluyor.15 günde bir görüşüyoruz.Bir şey attığım zaman hemen geri dönüş sağlıyor.O benim için çok önemli.Mayıs'ta başladım halen devam ediyorum. Şu ana kadar 11.5 kilo yağdan verdim.İstediğim kiloya geldiğim zamanda tansiyon ilacımıda bırakacağım.Ben bu olayı kafamda bittirdim ve karşımdaki insan da doğru olduğu için birlkte başarıyoruz.Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.Çok kişi gönderdim. Tavsiye etmeyede devam ediyorum. Gerçekten onu çok seviyorum .Benim kız kardeşim gibi ailemden biri gibi öyle görüyorum kendisini.

 • K

  Süper bir danışman kendisi.Şekerimi dengelememi öğretti. Sağlıklı yaşamamı öğretti. Ses kısıklığım vardı onu düzene soktu. Hayatımı ne şekilde yönlendirebileceğimi öğretti. Verdiği listede dışarda olduğum zamanlarda bile kendime göre nasıl dengeleyebilceğimi öğretti.Kısacası sağlıklı yaşamayı öğretti.Ben daha öncede gittim diyetisyenlerden memnun kalmamıştım.Tuğçe Hanımın çok güzel görüşleri vardı.Yanına gittiğimde çok sıcak karşılaması oldu benden yaşça küçük olmasına rağmen bir kızım gibi davrandı, şakalarıyla moral verdi, psikolojik destek uyguluyor. Sağlıklı yaşam hakkında bilgileri veriyor. Ben çok memnunum güzel sonuç alıyorum.Benim tanıyabileceğim en iyi aile dostu, en iyi arkadaş, en iyi danışman, en iyi bir evlat. Hasta gözüyle görmüyor.Belli bir liste yazıp önünüze vermiyor sizin sağlığınız ve yaşantınızla ilgili tarifleri de oluyor.

 • K

  Kendisini çok beğeniyorum.Ben kendisiyle bir ortam denk geldim sonrasında gittim danışanı oldum.Rahatlıkla herşeyi konuşabiliyorum, paylaşabiliyorum ,iletişim kurabiliyoruz kendisiyle.Ben gayet olumlu sonuçlar aldım.Benim sevmediğim şeyleri vermemesi ,benim vücut yapıma göre bans herşeyi önermesi çok güzeldi.Tavsiye ettim etmeye de devam ediyorum.Bende tekrar başlamayı düşünüyorum.

 • M

  Çok memnun kaldım ilgi ve alakasından memnunum.Ben internette araştırdım evime yakın olduğu için tercih ettim.Çok ilgili, çok güleryüzlü işindede başarılı olduğunu düşünüyorum. 3 ayda 12 kilo verdim.Yönlendirmelerinden çok memnun kaldım.Yakınlarıma da tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Yakın Doğu Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2015 yılında diyetisyen olarak mezun olmuştur.
  2011 yılında Celal Bayar Üniversitesinden Gıda Teknikeri olarak mezun olmuştur.

  Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde stajyer diyetisyen olarak görev yapmıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi
 • Celal Bayar Üniversitesi

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi
 • Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Fotoğraflar