Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Göztepe, Bağdat Cd. No: 191/A, 34730 Kadıköy/İstanbul, Kadıköy, İstanbul
Özel Lifemed Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Normal Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Unvan: Uzm. Dr.
Ad - Soyad: Utkan Kızıltaç

Eğitim ve Uzmanlık:

2005-2012: Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi – İ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Tırnak İltihabı
  • Tırnak Batmaları
  • Ayak mantarı
Tümünü göster

Hizmetler


Göztepe, Bağdat Cd. No: 191/A, 34730 Kadıköy/İstanbul, İstanbul

Özel Lifemed Tıp Merkezi

12 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Lifemed Tıp Merkezi Diğer

Alın ve göz çevresi için ilk defa botoks yaptırdım malesef göz kapağı düşüklüğü yaşadım. Yani telafi etmeye çalışıyorlar ilgileniyorlar fakat şuan düşük göz kapağı ile dolaşıyorum bu konu çok canımı sıktı.

S

Utkan Bey'i uzun süredir tanıyorum.Profesyonel, işinin ehli,mükemmel bir doktor.Kendisiyle daha önce hizmet verdiği hastanede tesadüfen tanışmıştım.Utkan Bey'e botoks işlemi için geldim.Sadece botoks dolgu için sürekli kendisini tercih ediyorum.Kendisine çok güveniyorum.Hiç sorgusuz gidiyorum.Çok candan,çok dürüst yaklaşımları olan, kibar ve dörtdörtlük bir insan.Herkes güvenerek tercih edebilir Utkan Bey'i.

Ş

Utkan Bey'i yaklaşık 6 yıldır tanıyorum, işinin profesyoneli, empati kurabilen, bir insanın neye ihtiyacı varsa ona yönelik çalışma yapan biri. Sonuçlarından çok memnunum, insan olarak da çok mükemmel bir insan.Bütün sorularımıza cevap verebilen, sizin ihtiyacınız olanı size uygulayan bir doktor.Bana botoks,hi-fu,dolgu işlemleri yapıldı.Dermatolojik bir takım sıkıntılarım vardı.Onlar için de muayene oldum.Ben çok memnunum, arkadaşlarıma da öneriyorum kendisini.

F

Bir tavsiye ile Utkan Bey'e geldim.Ben botoks işlemi yaptırdım ve çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.İşlemle alakalı yeterli bilgilendirmeleri yaptı.İletişimi gayet güzeldi.Eli de hafifti.Bu işte uzman olduğunu düşünüyorum.

S

Tavsiye üzerine Utkan Bey'e gelmiştim.Yaklaşımı çok çok iyi, hastalarıyla ilişkisi çok iyi.Ben yüz gerdirme ve botoks işlemleri yaptırdım.Bilgilendirme konusunda çok ilgililerdi.Ben çok beğendim. Herkese önereceğim, annemi de kendisine getireceğim.Ekip olarak da çok iyiler.Çok beğendim kendilerini.Çok memnun kaldım.

A

Altın iğne ile ilgili bir işlem yaptırmıştım, çok memnun kaldım. Sonrasında arkdaşlarıma tavsiye ettim. Ekip olarak da çok memnunum, çok güzel yönlendirmeler yaptılar.Benim suratımda sivilce izleri vardı. Bunların çözümü için altın iğne uyguladı.Gerçekten çok memnun kaldım.Kendisi çok sakin yapılı , çözüm odaklı,motive eden çok iyi bir insan.

A

Kendisi öncelikle çok güleryüzlü, çok hassas her konuda ve yaptığı bütün işlemlerden memnun ayrıldım her zaman.Bana mezoterapi ve botoks işlemleri yapıldı.Bilgilendirmeleri çok iyi, uzun uzun anlattı.Sonrasında da merak edip aradı, takip etti.Utkan Bey'e ve ekibine de çok teşekkür ederim.

A

Yaklaşık 6 aydır kendisine gidiyorum.Cildimde inanılmaz düzelme var.Akneli ve gözenekli cildim vardı.Akne baya gitti, gözenekler gitti.Yüzüm biraz daha yuvarlaktı.Biraz daha altın oran oldu.Lazerle botoks işlemi yapıldı.Görüşmelerimiz 1 saate yakın sürüyordu.Kendisi ve ekibi çok bilgililer ve işinin ehliler.

Y

Utkan Bey'in samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok memnun kaldım.İlk defa estetik işlem yaptıracağım için biraz tereddütlüydüm fakat Utkan Bey işlemden önce işlemi ve süreci anlatıp çok iyi yönetti.Hastasının isteklerini ve fikirlerini önemseyerek, hastanın nasıl bir beklentisi olduğunu öğrenip anlayıp ona yönelik çalışıyor.Dudak dolgusu işlemi yaptırdım.İşlemimin 1.ayı ve ben yapılan işlemden çok memnunum.Utkan Bey ve ekibine bu süreçte gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederim.

O

3 seans altın iğne tedavisi uygulandı bana. Burnumun etrafına kılcal damarlar vardı, beni rahatsız ediyordu. Bunlarla alakalı tedavi aldım.Bunun sonucunda yağlanmadan dolayı gözenek büyüklüğünden kaynaklı siyah noktalar oluyordu .3 seanstan sonra gözeneklerde daralma oldu.Burnumun kenarlarındaki kılcal damarları da acısız şekilde aldı.Kırmızıya yakın görüntüden cildimin doğal haline yakın bir görüntü oldu.Şu an %70 kadar sonuca ulaştık.Bir süre daha devam edince istediğim noktaya geleceğini düşünüyorum.Utkan Bey'le de çok rahat muhabbet edebildik.Baya canayakın, işlem yaparken rahat hissettim.Herşeyi önceden söylüyor.Altın iğne biraz acılı bir işlem ama beni uyarıp hazır olmamı sağlaması benim için önemliydi.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Unvan: Uzm. Dr.
Ad - Soyad: Utkan Kızıltaç

Eğitim ve Uzmanlık:

2005-2012: Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi – İ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Tırnak İltihabı
  • Tırnak Batmaları
  • Ayak mantarı
Tümünü göster

İlgili aramalar