Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ayazağa Mah. Hadım Koru Yolu Mevkii, Sarıyer, İstanbul
Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Yaşar Derya Karakaş, İstinye Üniversitesi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.
Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Çocuklarda Yüksek Ateş
  • Solunum yolu enfeksiyonları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstinye Üniversitesi Hastanesi

Merhaba, ikinci kızımın doğumuna Derya hanim girdi ve bu vesile ile çocuk doktorumuz oldu kendisi. İyi ki de bu şekilde karşılaştık. Su an her iki kızımın da doktoru. Cocuklara yaklaşımı, anne ve babaya yapmış olduğu detaylı açıklamalar, sonuçlarından doğru olduğunu alabildiğimiz teşhisleri sayesinde ilk defa kendimizi bu kadar güvende hissediyoruz. Telefon ile acil durumlarda kendisine ulaşabilmek de çok güzel. Gerçekten iyi ki doktor olmuş. Umarım bu şekilde isini severek yapmaya devam eder ve hep yakınlarımızda olur. Kendisine ailecek çok tesekkur ediyoruz.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstinye Üniversitesi Hastanesi

Öncelikle uzm.dr yaşar derya karakaş doktorumuza buradan kedisine çok tşk ederim iyiki doktor olmuşsunuz.
Benim 7 aylik bi kizim var bn çok doktor gördüm ama darya hoca gibi insani kişiliğiyle bizleri çok memnun etmiştir doktorluğuna gelince süper gerçekten de kizim hocanin sayesinde saglikli ve iyi çok şükür her kesin kesinlikle derya hocaya gitmeden başka doktora gitmeyin


E

5,5 yaşında bir oğlum var. Tesadüf üzeri gittik Derya hanıma referans almadan. Bizi çok detaylı aydınlattı ilaç kullanma taraftarı olmaması da hoşumuza gitti. Bebeğimizi de ona götürüyoruz çok memnunuz Derya hanımdan. Çocuklarımıza çok iyi, severek muayene ediyor, çocuklar farkına varmıyor muayene olduklarının severek incitmeden muayene ediyor. Dilediğimiz zamanda telefonla ulaşup bilgi alabiliyoruz kendisinden.


E

Derya hocadan çok memnunum. Çok ılımlı, çok sıcak kanlı, ilgili ve alakalı bir doktor. Anne babalara vermiş olduğu bir güven oluyor kendisinin. Muayeneden sonra anne babalara net açıklamalar yapıyor sadece ilaç verip göndermiyor. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz diyor. İlgili, bilinçli ve ne yaptığını çok iyi bilen bir doktor. Bu hastaneden ayrılırsa eğer hangi hstanede olursa olsun yine ona götürürüm çocuğumu. Her zaman Derya hanıma gidiyor, her ay düzenli olarak kontrollerimiz var. 10 üzerinden 10 puanlık bir doktor.


S

Çok ilgili ve sevgi dolu bir doktor Derya hanım. Her ay gidiyoruz kontrollere. Rahatsız olduğu dönemlerde daha da sık gidiyoruz. Enerjisi ve önerileri ile sürekli kızımıza destek oluyor. Kızıma karşı hitap şekli davranışları çok güzel çok seviyoruz doktorumuzu.


G

Yaşar hanımdan çok memnunuz hiç bir problem yaşamadık bugüne kadar. Aydınlatıcı ve yol verici bir doktor. Doğumumu o hastanede yaptım ve doğduğu günden beri kızımla Yaşar hanım ilgileniyor. Kızımla olan iletişimi de çok güzel kızımda çok seviyor Yaşar hanımı çok ilgili bir doktor.


O

Yaşar hanımdan çok memnun kaldım çok ilgileniyor hastaları ile. Muayeneye gelen ger çocuk ile kendi çocuğu gibi ilgileniyor. Koymuş olduğu teşhisler iyi geliyor. Geçenlerde tatildeyken oğlum el ayak hastalığına yakalandı. Tam bir tedavisi yok bu hastalığın ama Yaşar hanım elinden geleni yaptı ve oğlumuz iyileşti. Sadece gidince değil telefonla bile aradığımızda saat kaç olursa olsun yardımcı oluyor.


Ş

Derya hocam kızımın karaciğerindeki büyümeyi ilk muayenesinde daha kizim 4aylıkken buldu. Esmanur bebek şimdi 2yasında ve çok daha sagliklı. Hocam hersey için teşekkür edıyorum. İyiki varsınız . Şahintürk ailesi.


Ö

derya hoca cok değerli bir hocadır cocuğum yogun bakıma yatığı dönemde bizlere diğer hastalara cok desdeği oldu cok teşekür ederim ve tüm doslara tavsiye ederim ayrıca güler yüzlü calışanlarına sonsuz başarılar dilerm


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Yaşar Derya Karakaş, İstinye Üniversitesi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.
Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Çocuklarda Yüksek Ateş
  • Solunum yolu enfeksiyonları
Tümünü göster

İlgili aramalar