Yavuz Beşoğul, Kalp Ve Damar Cerrahisi Gaziosmanpaşa

Prof. Dr.
Yavuz Beşoğul verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

96 görüş
Son 30 gün içerisinde 1 463 profil ziyareti var

Adres

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa
İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, + 32 daha fazla
0850 333.....

Koltuk altı kalp ameliyatları

Minimal invaziv cerrahi

Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti + 12 daha fazla

Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi

Periferal vasküler bypass

Venöz dupleks ultrasonografisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Yavuz Beşoğul 1989 Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 - 1996 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Buerger
 • Anevrizmalar
 • Diyabetik Ayak
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 1982-1989 Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi.
 • Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1991 - 1996
 • 1998-2003 Yardımcı Doçent
Tümünü göster

Fotoğraflar


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
96 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Herkese buradan öncelilkle sağlıklı bir yaşam dilerim. Bundan 1 ay evveldi işyerime yürüyüş halinde iken birden aşırı yorgunluk ve nefes darlığı şeklinde bir durum meydana geldi. 10 dakika dinlenince geçti. Ertesi gün biraz iş yapınca tekrar aşırı yorulma hissi geldi. Hemen dahiliyeye muayene oldum. Kan tahlili BT çektirdim temizdi herşey. Birde kardiyolojiye gidin dediler.İstanbulda bir hastanede efor ve ekokardiyografi derken anjiyo olduk ve kalp damar tıkanıklığı olduğunu anladık. Hemen ameliyat olman gerekli dediler.. Hal böyle olunca kendim doğru yolu bulmaya karar verdim ve internette helal süt emmiş bir doktor bulmam için araştırmaya başladım. Allahın yardımı ile Prof.Dr. Yavuz BEŞOĞUL hocamın bilgileri ile karşılaştım. Yorumları okudum. Röportajlarını izledim. Çok içten ve samimi idi. O kadar yorumu vardı ki hepsi övgü ile bahsediyordu. Biraz zor olsada kendisine ulaştım.Sevgili İlkber hanım asistanı sayesinde bir randevu talep ettik ve görüştük. Anjiyoma ve tetkiklere baktı.Güven veren bir insandı. Bana bir ağbi gibi sanki ailemizden biri gibi geldi. o an tamamiyle herşeyi ona bırakmalıyız diye eşimle karar verdik. . Yavuz hocam 2 damarıma By Pass yaptı. 19.10.2018 tarihinde ameliyat oldum.Ameliyat iyi geçti. Yoğun bakımdan çıktığım gün gece yarısı 12 ye kadar kendisi ve ekibi başımda bekledi. Beni rahatlatınca artık biz gidelim diyerek evlerine gittiler. Düşünün başınızda sanki kendi ailesinden biri gibi sizi kabullenmiş. Belliki Ailesi hocamızın öncelikle vicdanını eğitmiş. Kendisine çok teşekkür ederim. Müthiş bir insan ne kadar anlatsam az. Tanımanız lazım. Görmeniz ve hissetmeniz lazım. Belki diyeceksiniz olması gereken bu diye fakat bu süreçte gördüğüm o kadar kafa karıştırıcı şeyler olduki sizlere biraz yaşadıklarımı anlatarak doğru insanı bulmanız için bir yol sunmak istedim. İçiniz rahat bir şekilde Yavuz hocama güvenebilirsiniz. Çünkü o bir doktor gerçek olması gereken bir doktor.. Kendisine kendim ve ailem adına minnettarım çok teşekkür ederim hocam elleriniz dert görmesin daha iyileştireceğiniz çok insan var. Sağlık hep yanınızda olsun. İlkber hanıma ve tüm ekibine teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun." ibrahim KURTULAN


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Kalp Kapakçığı Değişimi

Öncelikle Allah herkesin karşısına Yavuz hocam gibi insanlar çıkarsın. İnanılmaz iyi bir insan ve doktor kendisi. Annem kalp kapakçığı ameliyatı oldu ameliyatı güzel geçmiş ancak çok gecikmiş bir ameliyat olmasından ötürü sonrasında çok ciddi ritm bozuklukları yaşamıştı çok açık ve net söylüyorum Yavuz hocam değil de başka biri olsaydı eğer şuan annem olmazdı. Bir an olsun yanından ayrılmadı gece ve gündüz her dakika takip etti. Buna inanması zor değil mi hangi prof bu şekilde hastasını takip eder dersiniz ama öyle. Bunun yanında günün hangi saatinde gelirse gelsin bu saat dilimine gece nin 2 si veya 4 ü de dahil her daim güler yüzlü ve ilgiliydi.
Buraya düzinelerce cümleler yazabilirim onunda ilgili ama lafın özü Allah ona sağlık sihhat versin ve o hep biz ve bizim gibi onun yardımına ihtiyacı olan insanlara elini uzatabilsin.
Aynı zamanda İlkber Hanım ve Aydın Bey e sonsuz teşekkürler tüm destek ve yardımları için.
Hepsi ayrı ayrı çok iyiler.
Allah sizlerden razı olsun, yolunuzu açık etsin.
Sevgi ve Saygıyla
Gökçe Bozdemir


A
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Ritim bozukluğu

Annemi götürdüm bugüne kadar ritim problemi çözülmedi kendisi sağolsun ilgisi ve alakasıyle herşeyi çözdü muhteşem ekipler. Bunun için almanyadan methini duyduk sadece hocamız için geldik. Böyle bir hocanın ülkemizde olması yurtdışında yaşayan insanlar için bile bulunmaz nimet. Bizi bu aşamaya gelene kadar almanyadan tatlı dili tüm sempatikliği ile Bilgilendirip vesile olan ilkber hanıma teşekkür ediyorum.
Gerçekten anlatılmaz yaşanır bir ekipsiniz. Kapınızda biriken o hasta yoğunluğunuzun arasında bizlere vakit ayırıp aradan aldığınız için , kalp ameliyatı olup ameliyatını bu kadar keyifle anlatan hastalarınız adınada sonsuz teşekkürler , çok kıymetli ve özelsiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim.


B
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Aourt Anevzması

02.07.2018 de annem Elmas Altan a bi devlet hastanesinde Aourt Anevzması teşhisi konuldu. Ne ilgilenildi nede ne yapmamız konusunda bize bilgi verildi. Öylece çaresiz ve çokta tedirgin bi şekilde ne yapacağımız konusunda tek bir bilgimiz olmadan korku ile kendi başımıza bırakıldık. Artık çevremize soruşturup durduğumuz bi anda yengem Yavuz Hocayı bulmuş İnternetten. Bana haber verdi. Yavuz Hocamın asistanı İlkber hanımla iletişime geçtim. Kendisi hemen ertesi güne bizi kabul etti. Tüm. Raporları götürdüm annemle birlikte. Yavuz hocam Testleri görür görmez hiç bir sıkıntı yok deyip bizi niye bu kadar telaş yaptırdıklarına çok şaşırdı. O kadar moral ve güvenle bizi karşıladı ki zaten kendilerini görür görmez içime tarifsiz bir ozguven yerleştirdi. Yinede emin olmamız için bi iki test istedi. İkisini de tekrar çekip götürdüm. Tertemizdi sonuçlar. Belki de kendisine gitmese idik kendisini tanımasa idik, olmayan hastalığı anneme varmış gibi gösteren başka doktorlar sayesinde belki de ameliyat bile olması gerekecekti. Zaten psikolojik olarak bu hastalığa alıştırilmış ve büyük bir çöküş haline girmiştik. Bizimle bu kadar ilgilenip, tecrübesi ile bizi bu durumdan çıkarıp aydinlatan Profesör Yavuz hocama ve o tatlı şirin samimi asistanı İlkber hocama sonsuz minnet duyuyorum. Maalesef Tıp da böyle muhteşem doktorlara rastlamak çok zor. Hastanın yüzüne bile bakmaya tenezzül etmeyen, bu Yüce görevin mesleğin hakkını vermeyen o kadar çok doktor varki. Yavuz hocama bu tezimi bu korkularımı tamamen yok ettiği için tekrar sonsuz teşekkür ederim. Gözünüz kapalı ve içiniz çok rahat bi şekilde güvenebileceğiniz en iyi hoca.. İlkber hocama da güler yüzlülüğü, sevecenligi, gecenin bi yarısı bile olsa her aradığımda yardımcı olduğu, maddi çıkar gözetmeksizin sadece hastanın memnuniyetini ve sağlığını her zaman önde tuttukları için sonsuz teşekkür ederim. Dilerim her daim var olun.


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Raynaud tedavisi ameliyatı

Memnuniyetimizi nasıl kelimelere döküp başlayacağımı aslında bilemiyorum.eğer sizlerde bizim gibi çaresiz kalıp buradan yorumları okuyorsanız doğru Hocanın ellerine bırakın kendinizi.biraz uzun olur belki ama anca anlatılır en iyisinin Yavuz Hoca ve ekibi olduğu. Babamın parmaklarının uçları 1günde morarmaya hissizleşmeye ve soğumaya başladı. Bulunduğumuz yerde en iyisi diyebileceğimiz ve prof. olan bir hekime danıştık.ilaçlar iğneler bizi oyalamalar uzun sürecek tedavi ama ortada hiçbir iyileşme yok.aslında sadece 23günlük bir süre geçmişti ama babamın parmaklarını kaybetmek üzere olduğunu bizler bile dışarıdan görebiliyorduk.daha fazla dayanamayıp nette araştırma yaparken rastladım Hocanın adına yorumlarına.hemen randevu alıp kendisine muayeneye gittik.daha ilk bakışta teşhis belliydi şansımız sadece yüzde elliydi hiç bekletmeden ameliyat günü aldık ve süreç başladı bizim için.Hocamızın sekreteri kendisi ve diğer ekip hiç ellerini üzerimizden çekmediler.kendinden emin halleri ve bize karşı davranışları okadar samimi ki hiç endişe etmenize gerek kalmadı.ameliyat esnasında hiç bizi yanıtsız bırakmadı Sayın İkbal Hanım,Sayın Hocamız Yavuz Beşoğul ameliyat gününün gecesi saat 1de bile hastası hakkında bilgi almak için hep iletişimdeydi.babam artık uzuv kaybından kurtuldu. Prof. Dr. Yavuz Beşoğul Hocamıza ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.hepsine meslek hayatlarında başarılar dileriz Allah sizler gibi meslek aşkı ve kendini geliştiren kişilerin yollarını daima açık etsin.


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Biküspit aort kapağım ve 48mm olmuş anevrizmam olduğunu öğrendikten sonra hastane hastane, doktor doktor gezmeye başlamıştım. Fakat bir türlü emin olamıyordum. Ta ki Yavuz Hocamı bulana kadar. İlk muayenemde tamam dedim. 30 yıllık tecrübesi, güleryüzü,alçakgönüllülüğü,kendinden emin tavırları sonucunda ameliyatımı yapacak doktorumu buldum dedim. Ameliyat tarihini belirledik ve ameliyat olmadan yaşadığım streslerin çoğu bitmişti. Yavuz hocam ve ekibi İlkber hanım, Aydın Bey, yoğun bakımda Mücahit Bey, Pınar hanım,Kübra Hanım. Yavuz hocam kendi gibi güler yüzlü ve becerikli bir ekip oluşturmuş. Ameliyatım büyük bir başarıyla gerçekleşti. Yavuz hocam Aort kapağımı değiştirmiş, anevrizmamı sarmıştı. Yavuz hocam pansumanından drenajın alınmasına hatta dikişlerimi bile kendisi aldı. Yoğun bakımda ve serviste geceleri bile monitör ve diğer bilgiler Yavuz hocama gidiyor ona göre ilaçlar veriliyordu .Yavuz hocam çok titiz bir insan. Allahıma çok şükür ameliyatımın üstüne 2 hafta geçti , geziyorum, araba kullanıyorum,sanki kalp ameliyatı olan ben değilim gibi. Yavuz Hocam, Allah size istediğiniz herşeyi versin. Size ne kadar dua etsem azdır. Sayenizde yeniden hayata tutundum. Memleketimizin sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var. Burayı okuyan hasta veya yakınlarına sesleniyorum. Gidin görün farkı anlarsınız zaten.


1

Yaklasik bir yil kadar once buraya yazmistim ameliyat olucam eninde sonunda ve buraya yorum yazicam diye, iste ameliyat oldum uzerinden 40 gun gecti ve artik sapasaglamim aort kapagim degisip anevrizmam sarildi hocam sayesinde sanki tereyagindan kil ceker gibi bu kadar basit komplikasyonsuz ve basarili gecti ki hala sasiriyorum neden bu kadar korkmusum diye Yavuz hoca hakkinda sayfalarca methiyeler düzebilirim farzedin ki kalp hastasisiniz ve sizin doktorunuz öz mü öz babaniz iste Yavuz hocanin hastasiysaniz gercekten de böyle hissedersiniz ameliyattan sonra gözünüzü actiginizda yaninizda o vardir babaniz gibi bekler yaninizda hersey duzene girince gitse de hastanede biyerlerdedir sürekli ama sürekli sonuclar gecenin yarisinda bile ona gider evinden telefonundan mutlaka tedavinizi yapar herseyi kendi emin olup bilimsel dusunerek yapar dikisine kadar pansumanina kadar kendisi bizzat yapar yaniniza bi gelir ki pansumana, gercekten içten yapmacik olmayan gülümsemesiyle hissettiginiz butun agrilar sizilar gecer ne diyeyim ki Yavuz hoca icin hep dua ediyoruz Allah ayagina tas degdirmesin onu basimizdan eksik etmesin Ilkber hanim ve Aydin bey hocamin ekibi hepsinden Allah razi olsun Hocam kendisi gibi pozitif guleryuzlu yardimsever ekibini olusturmus Yavuz Hoca aNlAtIlmAZ YaŞaNıR Allah herkese Saglik sihhat versin.


H
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Randevu

Saygı değer hocamız sempatik açıklayıcı davranış ve konuşması ve en önemlisi geçmişine dayalı tecrübesiyle bizimle yakından ilgilenmiş ve doğru karar vermemize çok yardımcı oldu teşekkürlerimi sunuyorum başarılar diliyorum yavuz beşoğula


26/04/2017 tarihinde; iki damarı tıkalı olan babam Recep KÜÇÜKHASAN EMSEY HOSPITAL da BYPASS ameliyatı olmuştur.
Ameliyatın ciddiyet derecesine hakim olduğumuz nedenle, ameliyat öncesi ve sonrası için oldukça endişeliydik.Kronik bir rahatsızlığı olan babam bi hayli endişeliydi, çünkü;öğrendiğimize göre bu hastalığın ameliyat sonrasında bile tekrar etme riski vardı.Standart olan her kaygıyı yaşadıktan sonra yollarımız Mevlamın bize ikramı olan Kalp ve Damar Cerrahı Profesör Doktor Yavuz BEŞOĞUL ile kesişti..iki vah vah ,bir tüh tüh yapan bizler,doktorumuzun kendinden emin tavrı ile kendimize geldik ve daha da araştırdık bu hastalığı ,bilhassa bypass ı...velhasıl bilinçli bir hasta ve hasta yakını olarak ameliyata babamı gönderdik...yoğun bakım ünitesini de içine dahil ettiğimizde yaklaşık 12 saat sonra babamı gördük. bilirsiniz, bypass ameliyatından çıkan her hastanın sinesinde kocaman bir yarık olur,kapanması aylar süren,her türden enfeksiyona davetiye çıkaran.......heh!!!!! işte biz bu konuda da çok şanslıydık çünkü;babamın kalp ameliyatına dair aldığı yara izi başparmak ile işaret parmağımın arası kadardı..Yavuz Bey e kırkbinkere MAŞALLAH.muntazam bir işçilik vardı.inanın bu mesleği maddi kazanımlardan ötürü yapmadığı o kadar belli ki.neyse ameliyat sonrasına gelelim.hastanenin konforu ve Doktorumuzun ilgisi üzerine çok başarılı 6 günümüzü hastane de geçirdik..hastane de kaldığımız günler boyunca pansumanımızı yapmaya doktorumuz Yavuz bey bizzat ekibi ile kendisi geldi,her gün ameliyata girdiği halde gece veya gündüz ne vakit boşluk bulduysa hemen pansumana geldi kendisi,düşünsenize bi, Allah aşkına ,hangi profesör sadece pansuman ve halhatır sormak için ameliyat sonrası hastanın ayağına kadar gelir ki?bu sebeple kendisine minnettarımm..babamın ameliyat biteli tamı tamına 45 gün oldu.ve babamın maşallah ı var.hatta tam da şu saatlerde memleketi Giresun a doğru gidiyor..
bu aşama da bizi asla yalnız bırakmayan tatlı mı tatlı İlkber hanımımız vardı; bu hanımefendi doktorumuzun asistanı;randevu,organizasyon v.s işlemleri bu hanımefendiden onay almadan asla yapamazsınız,bilginize....çünkü;müthiş bir yoğunluğun içerisindeler ve bu ekibin asistanı da İlkber hanım olduğu için ancak o organize edebilir randevularınızı ,aklınızda bulunsun.
kısaca özetlemek gerekirse; BU EKİBİN EMSEY DE AYRI BİR MUTFAĞI VAR..BU MUTFAKTA TARİFLER PROF.DR.YAVUZ BEŞOĞUL HOCaMIZDAN ÇIKARKEN,MALZEMELER İLKBER HANIM TARAFINDAN TEDARİK EDİLİYOR.....TEDARİK EDİLEN HER BİR PARÇAYI VOLKAN BEY İTİNA İLE BİR ARAYA GETİRİRKEN, DOKTORUMUZ EMİN BEY PİŞİRME KISMINI ÜSTLENİYOR...PEKİ TÜM BUNLAR OLUP BİTERKEN İŞBİTİRİCİ KISMINI KİM HALLEDİYOR..TABİKİDE BİNLERCE ÖVGÜYE LAYIK,BAŞARISI DİLLERE ŞAYAN SYN. YAVUZ BEŞOĞUL HOCAM YAPIYOR...TARİF DE ONDAN İŞ BİTİRİCİLİKTE...HAKKINIZI HELAL EDİN UZUN OLDU FAKAT SAMİMİYETİMİ ANCAK BU KISALIKTA İFADE EDEBİLDİM..SON OLARAK....ekip ruhu ile çalışan bu başarılı insanların Rabbim yollarını da bahtlarını da açık etsin....YAVUZ HOCAM SİZE VE YETİŞTİRECEĞİNİZ ÖĞRENCİLERİNİZE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR...ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN


Sayın hasta ve hasta yakını. Eğer bu sayfaya girip bu yorumlara bakmaya basladiysan çok doğru bir yerde olduğundan emin ol. Çünkü biz de abimin aort kapak yetmezliği hastalığından dolayı doktor aramaya başladığımızda hastamızı kime emanet edeceğimizi bilmiyorduk. Ve sonunda Rabbim karşımıza Prof. Dr Yavuz Beşoğul hocamızı ve çok değerli ekibini çıkardı. Kendileriyle tanistigimizda zaten bütün tereddutlerimiz gitti ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Abim 05.04.2017 de ameliyat oldu. Yavuz Bey, ameliyatının geç kalınmış olmasından dolayı biraz zor geçtiğini söyledi. Kendisi de ekibi de gece yarısına kadar hastanın başından ayrilmadilar. Aşırı nazlı da olsa hastamiz çok şükür birkaç günde toparlandı. Söyleyecek o kadar şey var ki hangisini yazsam. Bir doktor düşünün ki hastasının ateşi yuksek diye pazar günü gece 2 de evinden kalkıp gelsin. İlkber Hanım ın güler yüzü, Volkan ve Emin hocaların samimiyeti, Yavuz Beyin işinin ehli olmasının insana verdiği güven duygusu ve Emsey Hastanesinin temizlikcisinden hemşiresine kadar bütün çalışanlarının ilgisi size tam bir aile ortamında olduğunuzu hissettiriyor. Sizlere ne kadar teşekkür edersek az. İyi ki sizler gibi değerli insanlarla tanıştık (Nazlı hastanız Şener Yıldız ve kardeşleri Öner ve Bayram )


Hizmetler

Koltuk altı kalp ameliyatları

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Randevu

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Minimal invaziv cerrahi

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Periferal vasküler bypass

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Venöz dupleks ultrasonografisi

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde)

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Kalp bypass ameliyatı

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Karotis ameliyatı

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Koroner by-pass ameliyatı

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Damar cerrahisi ameliyatları

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Pediyatrik kardiyovasküler ameliyatlar

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa


Disseksiyon ameliyatları

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Cad. No: 57-59, Gaziosmanpaşa

İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
96 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Herkese buradan öncelilkle sağlıklı bir yaşam dilerim. Bundan 1 ay evveldi işyerime yürüyüş halinde iken birden aşırı yorgunluk ve nefes darlığı şeklinde bir durum meydana geldi. 10 dakika dinlenince geçti. Ertesi gün biraz iş yapınca tekrar aşırı yorulma hissi geldi. Hemen dahiliyeye muayene oldum. Kan tahlili BT çektirdim temizdi herşey. Birde kardiyolojiye gidin dediler.İstanbulda bir hastanede efor ve ekokardiyografi derken anjiyo olduk ve kalp damar tıkanıklığı olduğunu anladık. Hemen ameliyat olman gerekli dediler.. Hal böyle olunca kendim doğru yolu bulmaya karar verdim ve internette helal süt emmiş bir doktor bulmam için araştırmaya başladım. Allahın yardımı ile Prof.Dr. Yavuz BEŞOĞUL hocamın bilgileri ile karşılaştım. Yorumları okudum. Röportajlarını izledim. Çok içten ve samimi idi. O kadar yorumu vardı ki hepsi övgü ile bahsediyordu. Biraz zor olsada kendisine ulaştım.Sevgili İlkber hanım asistanı sayesinde bir randevu talep ettik ve görüştük. Anjiyoma ve tetkiklere baktı.Güven veren bir insandı. Bana bir ağbi gibi sanki ailemizden biri gibi geldi. o an tamamiyle herşeyi ona bırakmalıyız diye eşimle karar verdik. . Yavuz hocam 2 damarıma By Pass yaptı. 19.10.2018 tarihinde ameliyat oldum.Ameliyat iyi geçti. Yoğun bakımdan çıktığım gün gece yarısı 12 ye kadar kendisi ve ekibi başımda bekledi. Beni rahatlatınca artık biz gidelim diyerek evlerine gittiler. Düşünün başınızda sanki kendi ailesinden biri gibi sizi kabullenmiş. Belliki Ailesi hocamızın öncelikle vicdanını eğitmiş. Kendisine çok teşekkür ederim. Müthiş bir insan ne kadar anlatsam az. Tanımanız lazım. Görmeniz ve hissetmeniz lazım. Belki diyeceksiniz olması gereken bu diye fakat bu süreçte gördüğüm o kadar kafa karıştırıcı şeyler olduki sizlere biraz yaşadıklarımı anlatarak doğru insanı bulmanız için bir yol sunmak istedim. İçiniz rahat bir şekilde Yavuz hocama güvenebilirsiniz. Çünkü o bir doktor gerçek olması gereken bir doktor.. Kendisine kendim ve ailem adına minnettarım çok teşekkür ederim hocam elleriniz dert görmesin daha iyileştireceğiniz çok insan var. Sağlık hep yanınızda olsun. İlkber hanıma ve tüm ekibine teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun." ibrahim KURTULAN


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Kalp Kapakçığı Değişimi

Öncelikle Allah herkesin karşısına Yavuz hocam gibi insanlar çıkarsın. İnanılmaz iyi bir insan ve doktor kendisi. Annem kalp kapakçığı ameliyatı oldu ameliyatı güzel geçmiş ancak çok gecikmiş bir ameliyat olmasından ötürü sonrasında çok ciddi ritm bozuklukları yaşamıştı çok açık ve net söylüyorum Yavuz hocam değil de başka biri olsaydı eğer şuan annem olmazdı. Bir an olsun yanından ayrılmadı gece ve gündüz her dakika takip etti. Buna inanması zor değil mi hangi prof bu şekilde hastasını takip eder dersiniz ama öyle. Bunun yanında günün hangi saatinde gelirse gelsin bu saat dilimine gece nin 2 si veya 4 ü de dahil her daim güler yüzlü ve ilgiliydi.
Buraya düzinelerce cümleler yazabilirim onunda ilgili ama lafın özü Allah ona sağlık sihhat versin ve o hep biz ve bizim gibi onun yardımına ihtiyacı olan insanlara elini uzatabilsin.
Aynı zamanda İlkber Hanım ve Aydın Bey e sonsuz teşekkürler tüm destek ve yardımları için.
Hepsi ayrı ayrı çok iyiler.
Allah sizlerden razı olsun, yolunuzu açık etsin.
Sevgi ve Saygıyla
Gökçe Bozdemir


A
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Ritim bozukluğu

Annemi götürdüm bugüne kadar ritim problemi çözülmedi kendisi sağolsun ilgisi ve alakasıyle herşeyi çözdü muhteşem ekipler. Bunun için almanyadan methini duyduk sadece hocamız için geldik. Böyle bir hocanın ülkemizde olması yurtdışında yaşayan insanlar için bile bulunmaz nimet. Bizi bu aşamaya gelene kadar almanyadan tatlı dili tüm sempatikliği ile Bilgilendirip vesile olan ilkber hanıma teşekkür ediyorum.
Gerçekten anlatılmaz yaşanır bir ekipsiniz. Kapınızda biriken o hasta yoğunluğunuzun arasında bizlere vakit ayırıp aradan aldığınız için , kalp ameliyatı olup ameliyatını bu kadar keyifle anlatan hastalarınız adınada sonsuz teşekkürler , çok kıymetli ve özelsiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim.


B
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Aourt Anevzması

02.07.2018 de annem Elmas Altan a bi devlet hastanesinde Aourt Anevzması teşhisi konuldu. Ne ilgilenildi nede ne yapmamız konusunda bize bilgi verildi. Öylece çaresiz ve çokta tedirgin bi şekilde ne yapacağımız konusunda tek bir bilgimiz olmadan korku ile kendi başımıza bırakıldık. Artık çevremize soruşturup durduğumuz bi anda yengem Yavuz Hocayı bulmuş İnternetten. Bana haber verdi. Yavuz Hocamın asistanı İlkber hanımla iletişime geçtim. Kendisi hemen ertesi güne bizi kabul etti. Tüm. Raporları götürdüm annemle birlikte. Yavuz hocam Testleri görür görmez hiç bir sıkıntı yok deyip bizi niye bu kadar telaş yaptırdıklarına çok şaşırdı. O kadar moral ve güvenle bizi karşıladı ki zaten kendilerini görür görmez içime tarifsiz bir ozguven yerleştirdi. Yinede emin olmamız için bi iki test istedi. İkisini de tekrar çekip götürdüm. Tertemizdi sonuçlar. Belki de kendisine gitmese idik kendisini tanımasa idik, olmayan hastalığı anneme varmış gibi gösteren başka doktorlar sayesinde belki de ameliyat bile olması gerekecekti. Zaten psikolojik olarak bu hastalığa alıştırilmış ve büyük bir çöküş haline girmiştik. Bizimle bu kadar ilgilenip, tecrübesi ile bizi bu durumdan çıkarıp aydinlatan Profesör Yavuz hocama ve o tatlı şirin samimi asistanı İlkber hocama sonsuz minnet duyuyorum. Maalesef Tıp da böyle muhteşem doktorlara rastlamak çok zor. Hastanın yüzüne bile bakmaya tenezzül etmeyen, bu Yüce görevin mesleğin hakkını vermeyen o kadar çok doktor varki. Yavuz hocama bu tezimi bu korkularımı tamamen yok ettiği için tekrar sonsuz teşekkür ederim. Gözünüz kapalı ve içiniz çok rahat bi şekilde güvenebileceğiniz en iyi hoca.. İlkber hocama da güler yüzlülüğü, sevecenligi, gecenin bi yarısı bile olsa her aradığımda yardımcı olduğu, maddi çıkar gözetmeksizin sadece hastanın memnuniyetini ve sağlığını her zaman önde tuttukları için sonsuz teşekkür ederim. Dilerim her daim var olun.


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Raynaud tedavisi ameliyatı

Memnuniyetimizi nasıl kelimelere döküp başlayacağımı aslında bilemiyorum.eğer sizlerde bizim gibi çaresiz kalıp buradan yorumları okuyorsanız doğru Hocanın ellerine bırakın kendinizi.biraz uzun olur belki ama anca anlatılır en iyisinin Yavuz Hoca ve ekibi olduğu. Babamın parmaklarının uçları 1günde morarmaya hissizleşmeye ve soğumaya başladı. Bulunduğumuz yerde en iyisi diyebileceğimiz ve prof. olan bir hekime danıştık.ilaçlar iğneler bizi oyalamalar uzun sürecek tedavi ama ortada hiçbir iyileşme yok.aslında sadece 23günlük bir süre geçmişti ama babamın parmaklarını kaybetmek üzere olduğunu bizler bile dışarıdan görebiliyorduk.daha fazla dayanamayıp nette araştırma yaparken rastladım Hocanın adına yorumlarına.hemen randevu alıp kendisine muayeneye gittik.daha ilk bakışta teşhis belliydi şansımız sadece yüzde elliydi hiç bekletmeden ameliyat günü aldık ve süreç başladı bizim için.Hocamızın sekreteri kendisi ve diğer ekip hiç ellerini üzerimizden çekmediler.kendinden emin halleri ve bize karşı davranışları okadar samimi ki hiç endişe etmenize gerek kalmadı.ameliyat esnasında hiç bizi yanıtsız bırakmadı Sayın İkbal Hanım,Sayın Hocamız Yavuz Beşoğul ameliyat gününün gecesi saat 1de bile hastası hakkında bilgi almak için hep iletişimdeydi.babam artık uzuv kaybından kurtuldu. Prof. Dr. Yavuz Beşoğul Hocamıza ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.hepsine meslek hayatlarında başarılar dileriz Allah sizler gibi meslek aşkı ve kendini geliştiren kişilerin yollarını daima açık etsin.


Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa

Biküspit aort kapağım ve 48mm olmuş anevrizmam olduğunu öğrendikten sonra hastane hastane, doktor doktor gezmeye başlamıştım. Fakat bir türlü emin olamıyordum. Ta ki Yavuz Hocamı bulana kadar. İlk muayenemde tamam dedim. 30 yıllık tecrübesi, güleryüzü,alçakgönüllülüğü,kendinden emin tavırları sonucunda ameliyatımı yapacak doktorumu buldum dedim. Ameliyat tarihini belirledik ve ameliyat olmadan yaşadığım streslerin çoğu bitmişti. Yavuz hocam ve ekibi İlkber hanım, Aydın Bey, yoğun bakımda Mücahit Bey, Pınar hanım,Kübra Hanım. Yavuz hocam kendi gibi güler yüzlü ve becerikli bir ekip oluşturmuş. Ameliyatım büyük bir başarıyla gerçekleşti. Yavuz hocam Aort kapağımı değiştirmiş, anevrizmamı sarmıştı. Yavuz hocam pansumanından drenajın alınmasına hatta dikişlerimi bile kendisi aldı. Yoğun bakımda ve serviste geceleri bile monitör ve diğer bilgiler Yavuz hocama gidiyor ona göre ilaçlar veriliyordu .Yavuz hocam çok titiz bir insan. Allahıma çok şükür ameliyatımın üstüne 2 hafta geçti , geziyorum, araba kullanıyorum,sanki kalp ameliyatı olan ben değilim gibi. Yavuz Hocam, Allah size istediğiniz herşeyi versin. Size ne kadar dua etsem azdır. Sayenizde yeniden hayata tutundum. Memleketimizin sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var. Burayı okuyan hasta veya yakınlarına sesleniyorum. Gidin görün farkı anlarsınız zaten.


1

Yaklasik bir yil kadar once buraya yazmistim ameliyat olucam eninde sonunda ve buraya yorum yazicam diye, iste ameliyat oldum uzerinden 40 gun gecti ve artik sapasaglamim aort kapagim degisip anevrizmam sarildi hocam sayesinde sanki tereyagindan kil ceker gibi bu kadar basit komplikasyonsuz ve basarili gecti ki hala sasiriyorum neden bu kadar korkmusum diye Yavuz hoca hakkinda sayfalarca methiyeler düzebilirim farzedin ki kalp hastasisiniz ve sizin doktorunuz öz mü öz babaniz iste Yavuz hocanin hastasiysaniz gercekten de böyle hissedersiniz ameliyattan sonra gözünüzü actiginizda yaninizda o vardir babaniz gibi bekler yaninizda hersey duzene girince gitse de hastanede biyerlerdedir sürekli ama sürekli sonuclar gecenin yarisinda bile ona gider evinden telefonundan mutlaka tedavinizi yapar herseyi kendi emin olup bilimsel dusunerek yapar dikisine kadar pansumanina kadar kendisi bizzat yapar yaniniza bi gelir ki pansumana, gercekten içten yapmacik olmayan gülümsemesiyle hissettiginiz butun agrilar sizilar gecer ne diyeyim ki Yavuz hoca icin hep dua ediyoruz Allah ayagina tas degdirmesin onu basimizdan eksik etmesin Ilkber hanim ve Aydin bey hocamin ekibi hepsinden Allah razi olsun Hocam kendisi gibi pozitif guleryuzlu yardimsever ekibini olusturmus Yavuz Hoca aNlAtIlmAZ YaŞaNıR Allah herkese Saglik sihhat versin.


H
Konum: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa Randevu

Saygı değer hocamız sempatik açıklayıcı davranış ve konuşması ve en önemlisi geçmişine dayalı tecrübesiyle bizimle yakından ilgilenmiş ve doğru karar vermemize çok yardımcı oldu teşekkürlerimi sunuyorum başarılar diliyorum yavuz beşoğula


26/04/2017 tarihinde; iki damarı tıkalı olan babam Recep KÜÇÜKHASAN EMSEY HOSPITAL da BYPASS ameliyatı olmuştur.
Ameliyatın ciddiyet derecesine hakim olduğumuz nedenle, ameliyat öncesi ve sonrası için oldukça endişeliydik.Kronik bir rahatsızlığı olan babam bi hayli endişeliydi, çünkü;öğrendiğimize göre bu hastalığın ameliyat sonrasında bile tekrar etme riski vardı.Standart olan her kaygıyı yaşadıktan sonra yollarımız Mevlamın bize ikramı olan Kalp ve Damar Cerrahı Profesör Doktor Yavuz BEŞOĞUL ile kesişti..iki vah vah ,bir tüh tüh yapan bizler,doktorumuzun kendinden emin tavrı ile kendimize geldik ve daha da araştırdık bu hastalığı ,bilhassa bypass ı...velhasıl bilinçli bir hasta ve hasta yakını olarak ameliyata babamı gönderdik...yoğun bakım ünitesini de içine dahil ettiğimizde yaklaşık 12 saat sonra babamı gördük. bilirsiniz, bypass ameliyatından çıkan her hastanın sinesinde kocaman bir yarık olur,kapanması aylar süren,her türden enfeksiyona davetiye çıkaran.......heh!!!!! işte biz bu konuda da çok şanslıydık çünkü;babamın kalp ameliyatına dair aldığı yara izi başparmak ile işaret parmağımın arası kadardı..Yavuz Bey e kırkbinkere MAŞALLAH.muntazam bir işçilik vardı.inanın bu mesleği maddi kazanımlardan ötürü yapmadığı o kadar belli ki.neyse ameliyat sonrasına gelelim.hastanenin konforu ve Doktorumuzun ilgisi üzerine çok başarılı 6 günümüzü hastane de geçirdik..hastane de kaldığımız günler boyunca pansumanımızı yapmaya doktorumuz Yavuz bey bizzat ekibi ile kendisi geldi,her gün ameliyata girdiği halde gece veya gündüz ne vakit boşluk bulduysa hemen pansumana geldi kendisi,düşünsenize bi, Allah aşkına ,hangi profesör sadece pansuman ve halhatır sormak için ameliyat sonrası hastanın ayağına kadar gelir ki?bu sebeple kendisine minnettarımm..babamın ameliyat biteli tamı tamına 45 gün oldu.ve babamın maşallah ı var.hatta tam da şu saatlerde memleketi Giresun a doğru gidiyor..
bu aşama da bizi asla yalnız bırakmayan tatlı mı tatlı İlkber hanımımız vardı; bu hanımefendi doktorumuzun asistanı;randevu,organizasyon v.s işlemleri bu hanımefendiden onay almadan asla yapamazsınız,bilginize....çünkü;müthiş bir yoğunluğun içerisindeler ve bu ekibin asistanı da İlkber hanım olduğu için ancak o organize edebilir randevularınızı ,aklınızda bulunsun.
kısaca özetlemek gerekirse; BU EKİBİN EMSEY DE AYRI BİR MUTFAĞI VAR..BU MUTFAKTA TARİFLER PROF.DR.YAVUZ BEŞOĞUL HOCaMIZDAN ÇIKARKEN,MALZEMELER İLKBER HANIM TARAFINDAN TEDARİK EDİLİYOR.....TEDARİK EDİLEN HER BİR PARÇAYI VOLKAN BEY İTİNA İLE BİR ARAYA GETİRİRKEN, DOKTORUMUZ EMİN BEY PİŞİRME KISMINI ÜSTLENİYOR...PEKİ TÜM BUNLAR OLUP BİTERKEN İŞBİTİRİCİ KISMINI KİM HALLEDİYOR..TABİKİDE BİNLERCE ÖVGÜYE LAYIK,BAŞARISI DİLLERE ŞAYAN SYN. YAVUZ BEŞOĞUL HOCAM YAPIYOR...TARİF DE ONDAN İŞ BİTİRİCİLİKTE...HAKKINIZI HELAL EDİN UZUN OLDU FAKAT SAMİMİYETİMİ ANCAK BU KISALIKTA İFADE EDEBİLDİM..SON OLARAK....ekip ruhu ile çalışan bu başarılı insanların Rabbim yollarını da bahtlarını da açık etsin....YAVUZ HOCAM SİZE VE YETİŞTİRECEĞİNİZ ÖĞRENCİLERİNİZE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR...ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN


Sayın hasta ve hasta yakını. Eğer bu sayfaya girip bu yorumlara bakmaya basladiysan çok doğru bir yerde olduğundan emin ol. Çünkü biz de abimin aort kapak yetmezliği hastalığından dolayı doktor aramaya başladığımızda hastamızı kime emanet edeceğimizi bilmiyorduk. Ve sonunda Rabbim karşımıza Prof. Dr Yavuz Beşoğul hocamızı ve çok değerli ekibini çıkardı. Kendileriyle tanistigimizda zaten bütün tereddutlerimiz gitti ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Abim 05.04.2017 de ameliyat oldu. Yavuz Bey, ameliyatının geç kalınmış olmasından dolayı biraz zor geçtiğini söyledi. Kendisi de ekibi de gece yarısına kadar hastanın başından ayrilmadilar. Aşırı nazlı da olsa hastamiz çok şükür birkaç günde toparlandı. Söyleyecek o kadar şey var ki hangisini yazsam. Bir doktor düşünün ki hastasının ateşi yuksek diye pazar günü gece 2 de evinden kalkıp gelsin. İlkber Hanım ın güler yüzü, Volkan ve Emin hocaların samimiyeti, Yavuz Beyin işinin ehli olmasının insana verdiği güven duygusu ve Emsey Hastanesinin temizlikcisinden hemşiresine kadar bütün çalışanlarının ilgisi size tam bir aile ortamında olduğunuzu hissettiriyor. Sizlere ne kadar teşekkür edersek az. İyi ki sizler gibi değerli insanlarla tanıştık (Nazlı hastanız Şener Yıldız ve kardeşleri Öner ve Bayram )


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Yavuz Beşoğul 1989 Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1991 - 1996 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Buerger
 • Anevrizmalar
 • Diyabetik Ayak
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 1982-1989 Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi.
 • Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1991 - 1996
 • 1998-2003 Yardımcı Doçent
Tümünü göster

Deneyimler

 • İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Gaziosmanpaşa
 • Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
 • ESOGÜ Tıp Fakültesi:Fakülte Kurulu ve Fakülte Yönetim kurulu Üyelikleri,
Tümünü göster

Sertifikalar


Fotoğraflar


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

badge-likeCreated with Sketch.

Ödüller

 • ESOGÜ BİLİMSEL YAYIN ÖDÜLLERİ 2004-2009

Diğer içerikler

Yayınlar (84)

Makaleler (33)