Son 30 gün içerisinde 317 profil ziyareti var

Adres

Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, Konak, İzmir
Estrella Estetik (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Burun Estetiği

Meme Büyütme

Meme Küçültme +10 daha fazla

Meme Dikleştirme

Yüz Gerdirme

Karın Germe

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Abdülcebbar SİYER 2009 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. 2010-2015 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fa...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Meme Küçültme
 • Göz Altı Morlukları
 • Burun Tıkanıklığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 2009
 • Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Uzmanlık


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
26 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Ç
Konum: Estrella Estetik Meme Estetiği

Estetik konusunda çok hassas biri olarak kendimi direk Cabbar hocama gözü kapalı teslim ettim.
Mükemmel işçilik harika yaklaşım ???? meme estetiği düşünen kim varsa sorgusuz sualsiz Cabbar hocaya sonsuz güvenebilirsiniz. Göğüslerim olması gerekenden çok çok daha güzel oldu.


M
Konum: Estrella Estetik Güz Germe & İp uygulaması

Annem 70 yaşında bir koah hastası ve yıllarca sigara içtiğinden cildi o kadar kötüydü ki yüz germeden başka düzelebileceği hiç bir yöntem yoktu ama ciğerlerinin zayıflığı nedeniyle anestezi alamayacağından hiç bir dr da yapamıyordu haklı olarak. Cabbar Bey o kadar muheteşem ki anneme sedatif bile vermeden sadece lokal anestezi ile sohbet ede ede, ince bir sanat işlercesine muhteşem bir mini yüz germe ameliyatı ile anneme yüzünü germe operasyonu yaptı. Zatürre geçmişi nedeniyle soğuk ameliyathane konusu da bizim için çok hassastı ve onu üşütmemek için özel çaba harcadılar. Ameliyattan çıktığı hiç bir şeyi, ağrısı, acısı yoktu ve böyle olacağını bilsem yıllar önce yaptırırdım dedi :) Anestezi almadığı için hemen bir şeyler yedi, neredeyse hiç ağrısı ya da morluğu olmadı. İz zaten yok, ocak ta ameliyat oldu şubatta tüm şişlik, morluk, iz hepsi geçmişti. izler ipincecik yok gibi. Ben de 39 yaşındayım ve kendi yüzüme 2 adet ip taktırdım, hemen o an da direkt çene hattımdaki rahatsız olduğum bölge silindi. İhtiyacınız olmayan hiç bir şeyi önermeyen, ETİK, CERRAHİ BECERİSİ MUHTEŞEM! bir hekim. Tamamen tüm kalbimle içim rahat tavsiye ederim. Beraber çalıştığı ameliyat hemşiresi Hesna hanım ve Esterella'dan Zeliha Hanım da her an adım adım o kadar çok ilgilendiler ve özen gösterdiler ki, her şey için binlerce kez teşekkür ederiz.


D
Konum: Estrella Estetik Göğüsü gerne ve büyütme

uzun zamandır göğüs germe ve büyütme istiyordum hamburgda yaşadığım şehirde çok doktorlara gittim ama hiç birinden o içten gelen samimiyeti güveni göremedim bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir kaç telefon görüşmesinden sonra iki gün içinde biletlerimizi alıp üç bayan arkadaş izmirin yolunu tutuk ve dokturumzla görüştük o kadar samimi okadar içten gerçekçi güven veren hiç tedirgin olmadan doktorumun o samimiyetine güvenerek aynı gün ameliyata girdim ve goguslerim beni çok rahatsız ediyordu çok takıntim vardı amiliyatan çıktım çıktığımin ilk günü kendimi çok iyi hisettim ve ikinci gün ne ağrım ne sızım oldu kendisine inanıp güvendiğim için çooooook mutluyum okadar güven veren sakin dr abdulcebbar siyer-i tanıdıktan sonra bu yazılan yorumlar onun için çok az olduğunu kendinizde fark edeceksiniz ıyiki tanımışım iyiki varsınız tekrar bir şeyler yapmak istediğimde İLK SIZ SONRADA SIZ VE ENSON YINE SIZ size ne kadar teşekkür etsem az iyiki varsınız ve bizi havaalanin da o güler yüzüyle samimiyetiyle almaya gelen FILIZ AKIIN hanım bizimle çok ilgilenen her konuda yardımcı olan 24 saat ullaşabileceğimiz her şeyimizle ilgilenen dürüst ve doğrucu güzel insan iyiki seninle tanıştım seninle irtibata girdim doktorumuzu senin sayende tanıdık sana ne kadar teşekkür etsem az biz üç bayan arkadaş geri dönene kadar o bir hafta bizi hiç yanlız bırakmadın çok teşekkür ederim Hamburgdan saygilar DILEK


A
Konum: Estrella Estetik Operasyon

Yaklaşık bir ay önce uyluk germe ve mene protezi ve diklestirme operasyonumu Cabbar bey yaptı. Senelerdir derdim olan bacak ve göğüs takintim son buldu.Cabbar beye çok inandım ve guvendim başka hiç bir dr gitmeden 5 dk da karar verdim.Ameliyatimdan sonra ilgisin ihiç eksik etmedi daima iletişim halindeydik. Hastasiyla bu kadar yakından ilgilenen bir dr iyileşmeyi de hızlandırıyor bana göre. Su an hem moral hem de sağlık olarak harikayim. Kendisine inanıp güvendiğim için çok mutluyum.Doğru yerde doğru kisideydim..Bir doktorda aradığım hersey mesleğindeki basarisi guleryuzu mutevaziligi saygi ve sevgisiyle kendisinde vardi.Cabbar bey:sonsuz teşekkürler sizi ve ekibinizi candan kutluyorum.Sizi tanımak benim için bir şanstı. ..


S
Konum: Estrella Estetik

Uzun süredir belirli bölgelerde ameliyatı düşünmeme rağmen ve birkaç doktor ile görüştükten sonra tamamiyle ameliyat olmaktan vazgeçtiğim bir dönemde tesadüfen bir arkadaşım vasıtası ile Estrella Estetik merkezini ziyaret ettiğimizde, bende sadece yine bir fikir almak amaçlı Dr.Abdülcebbar Siyer ile kısa bir konuşma yapmak istedim.
Inanılır gibi değil ama bir saat içinde karar verip 2 gün sonrada ameliyata girdim.
Doktor beyin sakin ve güven veren konuşması beni o kadar rahatlattı ki sanırım hayatımda ilk defa bu kadar çabuk bir karar aldım.
Yüz ve çene germe(Facelift)aynı zamanda silikon takarak göğüs toparlama ameliyatı ve vale liposakşın yapılarak yüze yağ injectionu hepsi bir arada yapildi.
Sonuç o kadar güzelki tarif etmem mümkün değil sanırım.
Yüz ve göğüste ağrım hiç olmadı.Aslında göğüste biraz olabilir denilmişti...Liposakşın ise,sadece kas ağrısı yani sanki fazla spor yapmışsın gibi bir ağrı dışında ve( tabiki biraz morluklar dışında) ondada bir sıkıntı yaşamadım.
Çevremde herkese ameliyat olacağımı bildirdiğimden herkes 13. Günkü halimi görünce inanamadılar.
Bundan sonraki planım karın germe ve kol inceltme
Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.
En önemlisi de buraya geldiğimde o kadar samimi ve sıcak bir ortam varki ve o kadar ilgiliki her çalışan bu da benim için çok ama çok önemli.
Ben çok ama çok memnunum ve sadece tüm kalbimle güvendiğim için herkesede tavsiye ederim.
En azından dr.Abdülcebbar Siyer ile bir tanışın.Sanırım zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.


I
Konum: Estrella Estetik Yaş enjeksiyonu

Yüzümde bir elmacık kemiğim daha belirgindi ve göz çevrem çok çökmüş görünüyordu. Doğal olan dokunuşları sevdiğim için yağ enjeksiyonunu tercih ettim. Esas isteğim yüzümde orantının sağlanması ile birlikte gerçekten tedavi edici olduğunu düşündüğüm kök hücrelerimin yüzüme enjeksiyonuydu. Yüzümde ki orantının sağlaması ile beraber kaş üzerime yaptığı ince dokunuşlarıyla beni canlı bakışlarıma geri kavuşturduğu için gerçekten müteşekkirim. Benim beklentimi karşılamanın ötesinde kaş kısmıma yaptığı yağ enjeksiyonuyla çöken ve istemsiz mutsuz bakan bakışlarım bir anda capcanlı ve ışıl ışıl oluverdi o an gözlerime inanamadım. Yeniden ışıl ışıl bakıyordum ve yüzümde ki mutsuz yorgun bakışlar mucize gibi yok oluverdi şanslıydım ki doktor beyi tanıdım:) Doktor Beyin gerçekten bilgili, doğallıktan yana olması ve mütevazi kibarlığı beni fazlasıyla memnun etti. İsteklerinizi gerçekten anlayabilen ve doğru analizleriyle gereksiz işlemler tercih etmeyen bir doktor ile karşılaşmak bu zamanlarda çok zor. İyi ki sizi tanıdım


F
Konum: Estrella Estetik Lazer Liposuction

Cebbar beye liposuction, gögüs ve göz kapağı ameliyatlarımı yaptırdım çok memnunum hem iyileşme sürecim hem ameliyatım harika geçti sonuç hayal ettiğinden çok daha hocama çok çok teşekkür ederim.


Konum: Estrella Estetik Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Başka bir doktorda ameliyat olmaya karar vermişken yakın bir arkadaşımın ısrarla tavsiyesi üzerine tanıştım Cabbar Bey ile. 4gun önce göğüs büyütme ameliyatı oldum ve bugün kendim giyinip makyajımı yapıp normale yakın bir şekilde kontrole gittim kendisine.. sonuç nasıl mi oldu? MÜKEMMEL!!! Iyi ki diyorum iyi ki kendisinde karar kılmışım. 4.gunden bu kadar memnunsam dogallastikca daha ne kadar mutluluğum artacak sabırsızlıkla bekliyorum çok çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığıyla herkese ısrarla tavsiye ediyorum!!! ❤


T
Konum: Estrella Estetik

İlk Gördüğüm Andan İtibaren Bana Dehşet Güven Veren Mavi Gözlü Küçük Dev...Karın Bölgesi,Simit Bölgesi,İç Bacak, Kol Liposakşın Ameliyatı Yaptı Bana...Ağrım Hiç Olmadı, Tabii Bunların Hepsinden Önemli Olan Çok Nazik ve Nekazet Dolu Davranışlarınada Ayrıca Bayıldığımı Belirtmek İstiyorum...Ben Çok Memnun Kaldım, Güvenerek Gidebilirsiniz Diyorum...Teşekkürler Hocam,Ellerinize Sağlık!!!


D
Konum: Estrella Estetik Karın Germe

Karın germe,göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum ilk günden beri göğüs ağrım hiç olmadı kendisine sonsuz teşekkür


Hizmetler

Burun Estetiği


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Meme Büyütme


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Meme Küçültme


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Meme Dikleştirme


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Yüz Gerdirme


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Karın Germe


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Kulak Estetiği


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Göz Kapağı Estetiği


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Liposakşın


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Kaş Kaldırma Kozmetik Cerrahisi


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik


Randevu


Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

Estrella Estetik

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
26 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Ç
Konum: Estrella Estetik Meme Estetiği

Estetik konusunda çok hassas biri olarak kendimi direk Cabbar hocama gözü kapalı teslim ettim.
Mükemmel işçilik harika yaklaşım ???? meme estetiği düşünen kim varsa sorgusuz sualsiz Cabbar hocaya sonsuz güvenebilirsiniz. Göğüslerim olması gerekenden çok çok daha güzel oldu.


M
Konum: Estrella Estetik Güz Germe & İp uygulaması

Annem 70 yaşında bir koah hastası ve yıllarca sigara içtiğinden cildi o kadar kötüydü ki yüz germeden başka düzelebileceği hiç bir yöntem yoktu ama ciğerlerinin zayıflığı nedeniyle anestezi alamayacağından hiç bir dr da yapamıyordu haklı olarak. Cabbar Bey o kadar muheteşem ki anneme sedatif bile vermeden sadece lokal anestezi ile sohbet ede ede, ince bir sanat işlercesine muhteşem bir mini yüz germe ameliyatı ile anneme yüzünü germe operasyonu yaptı. Zatürre geçmişi nedeniyle soğuk ameliyathane konusu da bizim için çok hassastı ve onu üşütmemek için özel çaba harcadılar. Ameliyattan çıktığı hiç bir şeyi, ağrısı, acısı yoktu ve böyle olacağını bilsem yıllar önce yaptırırdım dedi :) Anestezi almadığı için hemen bir şeyler yedi, neredeyse hiç ağrısı ya da morluğu olmadı. İz zaten yok, ocak ta ameliyat oldu şubatta tüm şişlik, morluk, iz hepsi geçmişti. izler ipincecik yok gibi. Ben de 39 yaşındayım ve kendi yüzüme 2 adet ip taktırdım, hemen o an da direkt çene hattımdaki rahatsız olduğum bölge silindi. İhtiyacınız olmayan hiç bir şeyi önermeyen, ETİK, CERRAHİ BECERİSİ MUHTEŞEM! bir hekim. Tamamen tüm kalbimle içim rahat tavsiye ederim. Beraber çalıştığı ameliyat hemşiresi Hesna hanım ve Esterella'dan Zeliha Hanım da her an adım adım o kadar çok ilgilendiler ve özen gösterdiler ki, her şey için binlerce kez teşekkür ederiz.


D
Konum: Estrella Estetik Göğüsü gerne ve büyütme

uzun zamandır göğüs germe ve büyütme istiyordum hamburgda yaşadığım şehirde çok doktorlara gittim ama hiç birinden o içten gelen samimiyeti güveni göremedim bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir kaç telefon görüşmesinden sonra iki gün içinde biletlerimizi alıp üç bayan arkadaş izmirin yolunu tutuk ve dokturumzla görüştük o kadar samimi okadar içten gerçekçi güven veren hiç tedirgin olmadan doktorumun o samimiyetine güvenerek aynı gün ameliyata girdim ve goguslerim beni çok rahatsız ediyordu çok takıntim vardı amiliyatan çıktım çıktığımin ilk günü kendimi çok iyi hisettim ve ikinci gün ne ağrım ne sızım oldu kendisine inanıp güvendiğim için çooooook mutluyum okadar güven veren sakin dr abdulcebbar siyer-i tanıdıktan sonra bu yazılan yorumlar onun için çok az olduğunu kendinizde fark edeceksiniz ıyiki tanımışım iyiki varsınız tekrar bir şeyler yapmak istediğimde İLK SIZ SONRADA SIZ VE ENSON YINE SIZ size ne kadar teşekkür etsem az iyiki varsınız ve bizi havaalanin da o güler yüzüyle samimiyetiyle almaya gelen FILIZ AKIIN hanım bizimle çok ilgilenen her konuda yardımcı olan 24 saat ullaşabileceğimiz her şeyimizle ilgilenen dürüst ve doğrucu güzel insan iyiki seninle tanıştım seninle irtibata girdim doktorumuzu senin sayende tanıdık sana ne kadar teşekkür etsem az biz üç bayan arkadaş geri dönene kadar o bir hafta bizi hiç yanlız bırakmadın çok teşekkür ederim Hamburgdan saygilar DILEK


A
Konum: Estrella Estetik Operasyon

Yaklaşık bir ay önce uyluk germe ve mene protezi ve diklestirme operasyonumu Cabbar bey yaptı. Senelerdir derdim olan bacak ve göğüs takintim son buldu.Cabbar beye çok inandım ve guvendim başka hiç bir dr gitmeden 5 dk da karar verdim.Ameliyatimdan sonra ilgisin ihiç eksik etmedi daima iletişim halindeydik. Hastasiyla bu kadar yakından ilgilenen bir dr iyileşmeyi de hızlandırıyor bana göre. Su an hem moral hem de sağlık olarak harikayim. Kendisine inanıp güvendiğim için çok mutluyum.Doğru yerde doğru kisideydim..Bir doktorda aradığım hersey mesleğindeki basarisi guleryuzu mutevaziligi saygi ve sevgisiyle kendisinde vardi.Cabbar bey:sonsuz teşekkürler sizi ve ekibinizi candan kutluyorum.Sizi tanımak benim için bir şanstı. ..


S
Konum: Estrella Estetik

Uzun süredir belirli bölgelerde ameliyatı düşünmeme rağmen ve birkaç doktor ile görüştükten sonra tamamiyle ameliyat olmaktan vazgeçtiğim bir dönemde tesadüfen bir arkadaşım vasıtası ile Estrella Estetik merkezini ziyaret ettiğimizde, bende sadece yine bir fikir almak amaçlı Dr.Abdülcebbar Siyer ile kısa bir konuşma yapmak istedim.
Inanılır gibi değil ama bir saat içinde karar verip 2 gün sonrada ameliyata girdim.
Doktor beyin sakin ve güven veren konuşması beni o kadar rahatlattı ki sanırım hayatımda ilk defa bu kadar çabuk bir karar aldım.
Yüz ve çene germe(Facelift)aynı zamanda silikon takarak göğüs toparlama ameliyatı ve vale liposakşın yapılarak yüze yağ injectionu hepsi bir arada yapildi.
Sonuç o kadar güzelki tarif etmem mümkün değil sanırım.
Yüz ve göğüste ağrım hiç olmadı.Aslında göğüste biraz olabilir denilmişti...Liposakşın ise,sadece kas ağrısı yani sanki fazla spor yapmışsın gibi bir ağrı dışında ve( tabiki biraz morluklar dışında) ondada bir sıkıntı yaşamadım.
Çevremde herkese ameliyat olacağımı bildirdiğimden herkes 13. Günkü halimi görünce inanamadılar.
Bundan sonraki planım karın germe ve kol inceltme
Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.
En önemlisi de buraya geldiğimde o kadar samimi ve sıcak bir ortam varki ve o kadar ilgiliki her çalışan bu da benim için çok ama çok önemli.
Ben çok ama çok memnunum ve sadece tüm kalbimle güvendiğim için herkesede tavsiye ederim.
En azından dr.Abdülcebbar Siyer ile bir tanışın.Sanırım zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.


I
Konum: Estrella Estetik Yaş enjeksiyonu

Yüzümde bir elmacık kemiğim daha belirgindi ve göz çevrem çok çökmüş görünüyordu. Doğal olan dokunuşları sevdiğim için yağ enjeksiyonunu tercih ettim. Esas isteğim yüzümde orantının sağlanması ile birlikte gerçekten tedavi edici olduğunu düşündüğüm kök hücrelerimin yüzüme enjeksiyonuydu. Yüzümde ki orantının sağlaması ile beraber kaş üzerime yaptığı ince dokunuşlarıyla beni canlı bakışlarıma geri kavuşturduğu için gerçekten müteşekkirim. Benim beklentimi karşılamanın ötesinde kaş kısmıma yaptığı yağ enjeksiyonuyla çöken ve istemsiz mutsuz bakan bakışlarım bir anda capcanlı ve ışıl ışıl oluverdi o an gözlerime inanamadım. Yeniden ışıl ışıl bakıyordum ve yüzümde ki mutsuz yorgun bakışlar mucize gibi yok oluverdi şanslıydım ki doktor beyi tanıdım:) Doktor Beyin gerçekten bilgili, doğallıktan yana olması ve mütevazi kibarlığı beni fazlasıyla memnun etti. İsteklerinizi gerçekten anlayabilen ve doğru analizleriyle gereksiz işlemler tercih etmeyen bir doktor ile karşılaşmak bu zamanlarda çok zor. İyi ki sizi tanıdım


F
Konum: Estrella Estetik Lazer Liposuction

Cebbar beye liposuction, gögüs ve göz kapağı ameliyatlarımı yaptırdım çok memnunum hem iyileşme sürecim hem ameliyatım harika geçti sonuç hayal ettiğinden çok daha hocama çok çok teşekkür ederim.


Konum: Estrella Estetik Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Başka bir doktorda ameliyat olmaya karar vermişken yakın bir arkadaşımın ısrarla tavsiyesi üzerine tanıştım Cabbar Bey ile. 4gun önce göğüs büyütme ameliyatı oldum ve bugün kendim giyinip makyajımı yapıp normale yakın bir şekilde kontrole gittim kendisine.. sonuç nasıl mi oldu? MÜKEMMEL!!! Iyi ki diyorum iyi ki kendisinde karar kılmışım. 4.gunden bu kadar memnunsam dogallastikca daha ne kadar mutluluğum artacak sabırsızlıkla bekliyorum çok çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığıyla herkese ısrarla tavsiye ediyorum!!! ❤


T
Konum: Estrella Estetik

İlk Gördüğüm Andan İtibaren Bana Dehşet Güven Veren Mavi Gözlü Küçük Dev...Karın Bölgesi,Simit Bölgesi,İç Bacak, Kol Liposakşın Ameliyatı Yaptı Bana...Ağrım Hiç Olmadı, Tabii Bunların Hepsinden Önemli Olan Çok Nazik ve Nekazet Dolu Davranışlarınada Ayrıca Bayıldığımı Belirtmek İstiyorum...Ben Çok Memnun Kaldım, Güvenerek Gidebilirsiniz Diyorum...Teşekkürler Hocam,Ellerinize Sağlık!!!


D
Konum: Estrella Estetik Karın Germe

Karın germe,göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum ilk günden beri göğüs ağrım hiç olmadı kendisine sonsuz teşekkür


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Abdülcebbar SİYER 2009 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuştur. 2010-2015 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fa...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Meme Küçültme
 • Göz Altı Morlukları
 • Burun Tıkanıklığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 2009
 • Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Uzmanlık

Deneyimler

 • Estrella Estetik Merkezi
 • Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Uzmanlık 2015
 • Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Tümünü göster

SertifikalarBilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • Op. Dr. Abdülcebbar Siyer

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Makaleler (19)