Adres

Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Florya, Bakırköy
Biruni Üniversite Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Esansiyel Trombositoz
  • Multiple Myeloma
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

E

bizim için o kadar kıymetlisiniz ki anlatmak için kelime bulmakta zorlanıyorum.. ALLAH sizi korusun.. babamı.... 1.5 ay gibi kısa sürede hem tanı koymak ,hem tedavi etmek. ayağa kaldırmak... her babayiğidin harcı değil.. siz bunu ALLAH ın izni ve mesleğine gönül vermiş bir hekim olarak başardınız..bizim ailemiz ve gerçek bir dostumuz oldunuz.. herşeyi o kadar rahat bir şekilde sizinle paylaştık .sorduk . cevap aldık...ALLAH sizden razı olsun... iki cihan da da aziz etsin..ADAM GİBİ ADAM... kibirden.gururdan eser yok..cansınız siz can..Ahmet yağcı ve ailesi adına kız.. Emine ırmak..


B

Babamın Bursa da tahlillerinde bir sıkıntı olmuştu Abdullah Beyi internette buldum araştırdım yorumlarını okudum yorumları iyi olduğu için tercih ettik bizimle çok ilgilendi tedavi konusunda ne yapacaklarımız hakkında bilgilendirdi kendisinden çok memnunuz


T

Abdullah hoca mesleki etik değerlere bağlı disiplinli,hastalarını her şeyin östünde tutan ve ciddiye bir hocamız.Benim sol ayağımda küçük bir problemim vardı,ne Sanko hastanesi,ne Diyarbakır Eğitim araştırma kardiyoloji servisi nede Dicle Üniversitesi Tıp fakültesi çözüm sağlayabildi. Saygılarımı sunuyorum.


Ö

Bu doktor adam hatta adam gibi adam ben hayatımda bu kadar kaliteli bir insan tanımadım ben Batman'dan istanbullara eşimin hastalığı icin gitmediyim yer kalmadı gitmediyim doktor kalmadı ama doktor Abdullah bey bizi aylesi gibi karşıladı ve ilgilendi biz nasıl ondan razıysak Allah'ta ondan razı olsun eşim şuan yanımda ve cok iyi


I

Çok teşekkür ederim.Teşhis ve tedavi aşamasında yakın igi ve bilgi paylaşımı beni ve ailemi umuda sevk etti. rahatlattı.çözümü sorgulayarak buldu.su an evimdeyim.rahat nefes alıyorum.Mutluluklar, başarılar dilerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Esansiyel Trombositoz
  • Multiple Myeloma
Tümünü göster

İlgili aramalar