Son 30 gün içerisinde 490 profil ziyareti var

Adres

Teşvikiye Mahallesi,Hakkı Yeten Caddesi No:19/9, Şişli , İstanbul
Muayenehane

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

Güreş Milli Takım Doktorluğu Futbol Milli Takım Doktorluğu Basketbol Milli Takım Doktorluğu Ülker Basket Takım Doktorluğu Galatasaray Klüp Doktorl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diz Kireçlenmesi
 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
 • Taksim İlk Yardım Hastanesi Ortopedi Travmatoloji Kliniği

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Teşvikiye Mahallesi,Hakkı Yeten Caddesi No:19/9, İstanbul

Ücretler Hakkında

Muayenehane


Randevu


Teşvikiye Mahallesi,Hakkı Yeten Caddesi No:19/9, İstanbul

Ücretler Hakkında

Muayenehane

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
S

Dr Adnan Bağrıaçığa öncelikle gösterdiği samimiyet ve verdiği destek için teşekkür ediyorum. Tedavim için moralimin yüksek olmasının benim için önemli olduğundan ve ümitsizliğe düşmeden tedavi sonunda iyileşeceğimi söylemişti ve söylediği gibi oldu şimdi çok daha iyiyim. Nöral terapi tedavisi aldım.


S

Çok doktor dolaştım,kendisi eşimin ameliyat olmasını engelledi.Benim de dizimde deformasyon,bir de ödem vardı.Diğer doktorlar ameliyat veya farklı tedaviler söylediler, normal hareketlerinize devam edebilirsiniz dedi.Ama Adnan Bey'le görüştükten sonra sadece fizik tedavi ile geçebileceğini söyledi ve gösterdiği bir takım evde yapacağımız egzersizlerle tedavi sürecimizi sonlandırdık.Şu anda son kontrole gideceğim ama şu an herhangi bir sıkıntım,şikayetim kalmadı diyebilirim.


Ü

Ben Adnan Bey'den çok memnun kaldım.Ben 18 yıldır hastasıyım.Dizim ağrıyordu, hem de fizik tedavi oldum iki dizimden.Kolum kırılmıştı,onun tedavisi için gittim.Tedaviler sonrasında kendimi çok iyi görüyorum. Verdiği egzersizleri 15 yıldır yapıyorum, çok iyi geldi.Adnan Bey bana nokta atışı yaptı,dizimi iyi etti,ağrılarım geçti.


H

Son derece iyi bir doktor,uluslararası, alanında otoriter bir doktor ve insancıl empati kurabilen bir doktor.Paje kemik hastalığım,eklemlerimde kemiklerimde,kıkırdakta çürüme vardı. Bunun için tercih ettim.İğne tedavisi, ağrı kesici tedavileri uygulandı,uluslararası ilaçlar kullandı.Tedavim devam etmekte.En azından tedavi sonucunda yürüyebiliyorum,ağrılarım azaldı,ben çok memnunum.Heşeyden önce empati kurabilen bir doktor,bir arkadaş.


Ş

Son derece olumlu sonuç aldık. Annem için gittik.Aldığı tedavilerden son derece olumlu bir yanıt aldık.Kendisi gayet ılımlı,güler yüzlü,samimi ve cana yakın birisi.Tüm eşimi,dostumu yönlendirebileceğim, tavsiye edebileceğim bir doktor.Annemin bacaklarında ve eklemlerinde kireçlenme vardı,bazı sırt bölgelerinde kireçlenme vardı .Ortopedik konularla alakalı tüm şikayetlerimizde Adnan Bey'i tercih ediyoruz.Kendilerine teşekkür ederiz.Annemin daha önceden yapamamış olduğu hareketler vardı.Örneğin;çarşaf tutamama,birşeyi bir yerden kaldıramama,oturup kalkarken sıkıntı yaşıyordu ama şimdi Adnan Bey'in tedavisi sayesinde bu sıkıntıları kalmadı.Kontrollerimiz devam etmekte.


G

Çok memnunum Adnan Bey'den,tedavisinden, ilgisinden memnunum.Hipoparatroid (hipokalsemi) hastasıyım.Kardeşimin tavsiyesi üzerine gittim.Kalsiyum tedavisi uygulandı.Fiziksel olarak da hareket kısıtlılığım var.Bana egzersizler önerdi,fizik tedaviden tedaviler önerdi,memnunum.Söylediklerini yapmaya çalışıyorum.Ben kendilerine en son kolumdaki kireçlenme için gittim,enjeksiyon yaptı bana,kendimde rahatlama hissettim. Kontrollerim ara ara devam etmekte.


M

Ben yıllardır hastasıyım.Diz yırtığım ve menisküs yırtığım vardı.Ameliyatsız çözüm ile hastayı korkutmadan tedavi eden bir hocamız.Ben kendisine çok güveniyorum .Bana iğne tedavisi uygulandı.Başka bir yerde fizik tedavi oldum.Kendisi bir takım vitamin ve ilaçlarla beni takibe aldı .Tedavi öncesinde koşamazken şimdi gayet iyiyim,iyileştim.Ara ara kontrollerime gidiyorum.Farklı problemlerimde de tercih ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır hastasıyım.


A

Ben kendisinden son derece memnunum. Çok beğendiğim,çok güvendiğim bir doktordur.Sadece ortopedi konusunda değil, diğer branşlar için de danışıp fikir edindiğim doktorum.Hatta aile doktorumuz oldu diyebilirim. Ben senelerdir omuz,bacak,bilek,diz,ortopedi ile ilgilii tüm şikayetlerimde kendisine gidip tedavi olmuştum. Fizik tedavi de uyguladı aynı zamanda.


S

Doktorumdan çok memnunum.Tavsiye üzerine gittim.Uzun süredir dizimle ilgili sorun yaşıyordum,dizimde yırtık vardı,sürekli ödem oluşuyordu.Daha önce bir çok tedaviler gördüm fakat Adnan hocadan sonra sorunlarım minimuma indi.Ayrıca hastalarına yaklaşımı,takibi,iletişimi çok iyi,bilgilendirme açısından da çok aydınlatıcı .Bundan sonra herhangi bir problemi olan kişilere Adnan hocayı tavsiye edeceğim.


O

Adnan Bey'i 20 yıldan fazladır tanıyorum. Her şeyden önce insan olarak çok iyi biri, doktor olarak da aynı şekilde. Aile fertlerimi ya da ihtiyacı olan herkesi Adnan Bey'e yönlendiriyorum. Ben hala takipli hastasıyım. Üç ayda bir kontrole gidiyorum kemik erimesi hastalığım nedeniyle. Bunun yanı sıra bir çok rahatsızlığımı da bizim haberimiz yokken erkenden teşhis edip müdahale etti. Eşim, kızım, annem, ablam başta olmak üzere ailemde birçok kişi onun hastası ve hepimiz çok memnunuz. Gitmek isteyen herkese de tavsiye ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Güreş Milli Takım Doktorluğu Futbol Milli Takım Doktorluğu Basketbol Milli Takım Doktorluğu Ülker Basket Takım Doktorluğu Galatasaray Klüp Doktorl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diz Kireçlenmesi
 • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
 • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ
 • Taksim İlk Yardım Hastanesi Ortopedi Travmatoloji Kliniği

Deneyimler

 • İstanbul Tıp Fakültesi
 • Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Acil
 • Taksim İlk Yardım Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (15)