Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. No:77, Bağcılar, İstanbul
Hastane 34

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Göz Kanlanması
  • Göz Kapağı İltihabı
  • Göz Kayması
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Hastane 34 Diğer

Göz kapağımdaki düşüğü gidermek için iyi bir doktor arayışına girdim. Yaptığım araştırmalar sonucunda Prof. Dr. Ahmet Satıcı ya google üzerinden rastladım. Amaliyatımı Ahmet beye yaptırdım. operasyoyn sonucunda ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Sakin, işinin ehli, hastasına uygun zamanı ayıran tanısı tedavisi muhteşem. Kendisine sonsuz sayğılarımı sunuyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Annem Meral Hanımı göz muayenesine götürmek için iyi bir doktor arayışına girdim. Çok şükür ki internetten araştırırken Prof. Dr. Ahmet Satıcı beyfendi ile karşılaştım. Apeks tıp merkezinde göz muayenesi gerçekleşti. Hastalarına karşı çok ilgili, sıkıntısını soran ve dikkatle dinleyen, acele etmeden detaylı muayene eden, güler yüzlü, kendinizi muayene olurken rahat hissedebileceğiniz, sorularınızı sabırla yanıtlayan, çok deneyimli bir doktor. Böylesine kıymetli bir doktor ile karşılaştığımız için çok mutlu olduk, çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımla.


S

evet cok mutavazi profesyonel bir göz doktoru ve herşeyden önce insan ilk gördüğumde hastalarla nasıl ilgilendiğini gördüm ve kendisini daha sonra internetten baktım ki proförmüs ve şaşırdım Allah ondan razı olsun ve uzun ömürler sağlık ve afiyet versin.onun gibi doktorlara türkiyenin ve dünyanın ihtiyacı var Saim Dizdar


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Göz Kanlanması
  • Göz Kapağı İltihabı
  • Göz Kayması
Tümünü göster

İlgili aramalar