Son 30 gün içerisinde 83 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yeşilkent, 2011. Sk. No:25, Esenyurt , İstanbul
Reyap Hastanesi İstanbul


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333..... Numarayı göster

Genel Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Ahmet Türkoğlu, Kocaeli Darıca'da Genel Cerrahi uzmanı olarak hizmet vermektedir.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, Fır...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi İhtisası
  • Karaciğer ve Böbrek Nakli Eğitimi

Fotoğraflar


Hizmetler


Yeşilkent, 2011. Sk. No:25, İstanbul

Ücretler Hakkında

Reyap Hastanesi İstanbul

25 hasta yorumu

Genel skor

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Reyap Hastanesi İstanbul Genel Cerrahi Randevusu

Burdaki yorumları okudum ve iyi kide gittim kasıklarda lenf nodu vardı 2.5 cm başka yerlerde sürekli biyopsi dendi çok korktum 20 gün antibiyotik kullandım 21mm indi ama tabi yine de insan korkuyor bende Ahmet beyi buldum ,çok detaylı muyane etti ayrıntılı açıkladı aylık kontrolleri ihmal etme dedi.Güven veren bir doktor buda yeterli grldi ,kendisi okadar güzel açıkladıki biz hastalar bunu detaylı duymak istiyoruz endişeliydim ćok fazla gereksiz olduğunu okadar iyi anlattığı,lenf nodu vardı kasikta ağrım vardı süreç tabiki kontrollerle devam edecek korkulacak birsey yok dedi iyi ki varsınız Allah razı oldun,yolunuz açık olsun

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Reyap Hastanesi İstanbul Diğer

Ahmet hocam safra kesesi ameliyatimi yapti..Cok memnun kaldim.ilgisi ve sabrı icin minnettarim kendisine.iyi ki karsilasmisim ahmet hocamla..

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Reyap Hastanesi İstanbul Genel Cerrahi Randevusu

Merhabalar Hocam bu yorumu yaparken o kadar duygu yüklüyüm ki..Bir doktor düşünün sadece ben işimi yaparım DEMEYEN Ahmet TÜRKOĞLU hocama karaciğerimde görülen lezyonlara istinaden başvurdum rahatsızlığım sürecinde her türlü tıbbi bilgisini ,güler yüzünü yardım ve insanî desteğini psikolojik desteğini bir an olsun eksik etmeyen beni her defasında cesaretlendiren Dostça Arkadaşça yaklaşan Merhametine hayran bıraktıran pozitif bir insan...Bir doktor düşünmeyiniz lütfen o bir süper kahraman gibi hayatıma dokundu Yaşamış olduğum bu Zorlu süreci çok başarılı bir ameliyatla tamamladı İYİKİ sizi tanıdım iyiki size güvendim SONSUZ TEŞEKKÜRLER

M

Doktorumuzdan inanılmaz memnun kaldık, benim hayatımın dönüm noktası oldu. Çok zor bir ameliyattı sonrasında çok keyifli bir hale getirdi, her daim dualarımız kendisiyle. Sürekli iletişim halindeyiz, ameliyat sonrası her sorduğum sorunun cevabını hemen alabiliyorum, iyi ki tanımışım, iyi ki karşılaşmışız. Benim pankreasımda bir tümör vardı, tanıyı farklı bir doktor koydu. Tedirgin edici süreçti Ahmet Bey pozitifti, stresimizi en aza indirdiler. Laparoskopik şekilde kitleyi ve pankreasın yarısını aldı, dalağımı da kurtardılar. Çok çok mutluyuz kendileriyle karşılaştığımız için.

R

Biz Ahmet Hoca'dan çok memnunuz. Kendisi kızımın dalak ve safra kesesi laparoskopik ameliyatını gerçekleştirdi. Çok başarılı geçti öncesi ve sonrası hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadık Mayıs 12'de ameliyat olduk. Doktorumuza istediğimiz zaman arayıp danışabiliyorum, sorabiliyorum. Güler yüzlü konuşkan bir doktor.

A

Ahmet Hoca gerçekten çok kaliteli bir doktor, çok memnunuz allah kendisinden bin kere razı olsun. Ben tüp mide ameliyatı oldum, sıkıntılı bir ameliyattı, kararsızdım, çok yardımcı oldu. Ameliyat öncesi ve sonrası görüşmelerimiz hep devam etti. Ameliyatımız çok iyi geçti, hiçbir sıkıntı yaşamadım, ağrı sızı olmadı, ameliyattan 1 gün sonra Ahmet Hoca'nın direktifleriyle ayağa kalkıp yürüdüm. Daha önce herkesten farklı fakrlı şeyler duyuyordum iyi ki de ameliyatı olmuşum. Birçok kişiye de tavsiye ediyorum.

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Reyap Hastanesi İstanbul Genel Cerrahi Randevusu

Karın ağrısı şikayetim vardı bunun için çok Hastahane dolaştım 10 yakın ayrı genel cerrahi doktoruna başvurdum hastalığımı bulamadılar bir tavsiye üzerine Doç.dr.Ahmet Türkoğlu ile görüştüm hiç umudum yoktu içeri girdiğimde muayene etti ve bir kaç tane test yapıldı sonuçlarım çıktı hastalığımı buldu ve Ameliyata karar verildi detaylı bir şekilde yapacağı ameliyat için bana bilgi verdi ben kabul ettim ve işlemleri başlatıp hastaneye yatışım yapıldı 6 saat süren ameliyatım sonucunda çok başarılı bir ameliyat oldu.Ameliyat sonrasında ilgilenmesi güler yüzlüğü ile 2 gün içinde ayağa kalkıp 7 günde evime taburcu edildim Allah Razı olsun şuan ailem ile bitlikte isem bu önce Allahın izni ile sonrada doktorum Doç. Dr. Ahmet Türkoğlu sayesinde Allah bin kere razı olsun

H

Ahmet Bey annemin göbek fıtığından ameliyatını yaptı. Kendisi ameliyat öncesinde ve sonrasında her zaman bilgilendirdi. Kontrollerimizi sağladı. Ahmet Bey sağ olsun bizimle güzel ilgilendi. Kendisine teşekkür ederiz. Biz memnun kaldık. Annemin şu anda hiçbir şikayeti yok.

K

Ahmet Bey babamın kritik bir ameliyatını 25 Ekim tarihinde yaptı. Kendisi çok değerli bir doktor. Ameliyat sonrasında da çok teşekkür etmiştim.Buradan da çok teşekkür ediyorum. Ahmet Bey çok ilgili, alakalı, insancıl, şifa kaynağı bir doktor. Kendisi ve çalışma arkadaşıyla birlikte babamın midesini aldılar. Süreç içerisinde fazlasıyla bilgilendirdi. Ahmet Bey hem 4-4'lük bir insan hem de 4-4'lük bir doktor. Babamın ameliyatı sıkıntılı bir ameliyattı. Kaygılı girmiştik. Hem hastaya hem de bizlere izah ederek, ameliyat sürecine fevkalede hazırladı. Ahmet Bey ve çalışma arkadaşına güvenmemiz gerektiğini, ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söylediler. Kendileri çok değerli insanlar. Çalıştığı kurumda bulunması açısından çok büyük bir şans ve nimet.

T

Ahmet Bey görmüş olduğum en değerli, en kıymetli doktorlardan bir tanesi. Ameliyattan 1 buçuk, 2 ay sonra bizzat kendisi arayıp nasıl olduğumu sordu. Kendisi belirli bir zaman geçmiş olmasına rağmen durumumu soran bir hoca. Patoloji sonucumu atmamı isteyerek, kontrol etti. Ahmet Bey mükemmelin de ötesinde bir adam. Midemde tümör vardı, onu aldı. Süreç içerisinde her zaman bilgilendirdi ve yönlendirmelerde bulundu. Ameliyat öncesinde ve sonrasında patolojik işlemler yapılması gerekiyordu.Kendisinin yönlendirmeleri doğrultusunda sürecimizi devam ettirdik. Allah'a şükür patolojim temiz çıktı. Ahmet Bey'in sürecimi takip etmesi, öğrenmesi çok hoş ve güzeldi. Allah göstermesin ama ihtiyaç olduğunda bundan sonrasında genel cerrahi alanında bir rahatsızlığımız olduğunda ailecek kendisine gideriz. Farklı bir doktor tercih edeceğimi zannetmiyorum. Ahmet Bey çalıştığı kurumu değiştirse bile onu araştırır, bulur, giderim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Ahmet Türkoğlu, Kocaeli Darıca'da Genel Cerrahi uzmanı olarak hizmet vermektedir.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, Fır...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi İhtisası
  • Karaciğer ve Böbrek Nakli Eğitimi

Deneyimler

  • Erciş Devlet Hastanesi Başhekimlik
  • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Öğretim Üyesi
  • Gaziantep Medical Park Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


İlgili aramalar