Adres

Neorama İş Merkezi A Blok No46 Yaşam cad. Beştepe-Ankara, Ankara
Alpaslan Şenköylü Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Alpaslan Şenköylü Neorama İş Merkezi A Blok No46 Beştepe-Ankara adresindeki muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Skolyoz
  • Kifoz
  • Bel fıtığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Alpaslan Şenköylü Muayenehanesi Diğer

Ayak parmağımdaki tırnak batmasının sebep olduğu iltihap sonucu ciddi bir enfeksiyon sorunu yaşıyordum. Bizlerin dolama adıyla bildiği durum yaşam kalitemi düşürmüştü. Bu süreçte Alpaslan hocamız ile yolum kesişti. Tüm süreci, uygulayacağı tedaviyi ve gerçekleştireceği operasyonu detaylı bir şekilde bana anlattı. Aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı ki ben inanılmaz pimpirikli bir insanım. Gerçekten çok güvenilir bir hekim. Tırnağımı çekmeden çok başarılı bir operasyonla bu dertten kurtardı beni. Operasyon sonrasında hiçbir şekilde ağrım sızım olmadı. Alpaslan hocam öncelikle çok sabırlı, güler yüzlü ve anlayışlı bir insan. Alanındaki bilgisi ve uzmanlığı hakkında yorum yapmaya bile gerek yok tek kelimeyle mükemmel. Alpaslan hocama çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.


Konum: Alpaslan Şenköylü Muayenehanesi Skolyoz Ameliyatı

33 yıllık skolyozlu hayatımda yaşamış olduğum bütün sıkıntılardan Prof Dr Alpaslan Şenköylü sayesinde 24.07.2019 tarihinde geçirdiğim ameliyat sayesinde yeniden sağlıklı bir birey olarak hayata döndüm.Yüksek bir eğim açısıyla girmiş olduğum ameliyattan neredeyse sıfıra yakın açı ile çıktım.İşindeki kabiliyeti ve profesyonelliğinin yanında altın gibi bir kalbe ve müthiş bir iletişim becerisine sahip .Bugüne kadar benim gibi korkup ameliyatını erteleyen her hastanın Alpaslan hocayla tanışmasını ve kendilerini emin ellere teslim etmelerini tavsiye ederim .
Mükemmel bir insansınız ve sizi karşıma çıkarttan Allahıma şükürler olsun .


Hastaya olan yakın ilgisi ile insanlığı çok önde, Cerrahisi mükemmel. 92 yaşında ki anneme yaptığı başarılı
ameliyat için kendisine çok teşekkür ediyoruz.


M

10 numara, adamın dibi süper bir insan onu çok seviyorum beni bu ağrılardan kurtatrdı şeklimi düzeltdi bol giysiler giymekten kurtardı beni ,tişört giyemezken giydirdi SÜPERSİNİZ HOCAMMMMMMM


M

doktor ve hasta ilişkisini mükemmel derecede sağlayan ve güven veren çok iyi bir doktor..kesinlikle tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Alpaslan Şenköylü Neorama İş Merkezi A Blok No46 Beştepe-Ankara adresindeki muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Skolyoz
  • Kifoz
  • Bel fıtığı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)