Ayşenur Aldırmaz, Psikoloji İstanbul

Uzm. Kl. Psk. Ayşenur Aldırmaz

Kaydet

Psikoloji

6 görüş

Kaydet


Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Psikoloji Ağı Psikoloji Merkezi
Fulya, Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikoloji Randevusu


Nare Psikoloji Online Eğitim ve Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Online Danışmanlık

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Ayşenur Aldırmaz Taşdemir, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloj...

Daha fazla


Hizmetler


Nare Psikoloji Online Eğitim ve DanışmanlıkFulya, İstanbul

Psikoloji Ağı Psikoloji MerkeziNare Psikoloji Online Eğitim ve Danışmanlık

6 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Nare Psikoloji Online Eğitim ve Danışmanlık Online Danışmanlık

İlk görüşmemizden itibaren gerek sesiyle gerek telkinleri ile beni fazlasıyla rahatlattı. Hem dakik hem özverili bir danışman, daha önce tesadüfen başka birinden bir danışmanlık almıştım fakat Ayşenur hanımla tanışınca o zamanlar aldığımın bir danışmanlık olmadığını anladım. İçimdeki rahatlamadan dolayı kendisine minnettarım. Etrafımdaki herkese de tavsiye ediyorum.

H

Ayşenur Hanım'a kızımın vasıtasıyla ulaştım.Kendimi dinlememi, kendime daha güven duymamı sağladı.Sıcak, sevecen, danışmandan ziyade bir dost,bir arkadaş gibi yaklaştı.Desteği benim için yeterli oldu.Bir arkadaş gibi olduğu için her zaman arayabileceğim biri oldu. Beni çok rahatlatıyor.Yolu açık olsun, iyi bir insan kendisi.Gitmek isteyen kişilere de kendisini önerdim.

D

Çok iyi geçti seanslarımız, çok dakik bir şekilde ilerledik.Anlaştığımız saatlerde oldu seanslar.Ayşenur Hanım'la ben kolay iletişim kurdum, kendisine ulaşmam kolay oldu.Tavsiye üzerine gittik.Çok da memnun kaldım, çok kısa sürede güzel sonuçlar elde ettik kendisiyle.Duygularımı daha kolay kontrol edebiliyorum. Amacım buydu,zaten amacıma ulaştım.

S

Çok iyi bir danışman, ilgili ve alakalı,çok iyi bir şekilde danışanı yönlendirebiliyor.Çok memnun kaldım, hala da ara ara kendisine gitmeyi düşünüyorum.Benim bipolar rahatsızlığım vardı.Bununla alakalı gitmiştim, kendimi daha iyi hissetti.Şu an kadar içimde biriktirdiğim tüm sıkıntılarımı çıkardım, rahatladım.

T
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ayşenur hanım çok ilgili, çok naif ve alanına çok hakim. Hayata dair dar bakış açımı değiştirdi Kendimde iyileşme anlamında olumlu gelişme gözlemliyorum.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim

Uzm. Kl. Psk. Ayşenur Aldırmaz

Çok teşekkür ederim samimi yorumunuz için

I
Doğrulanmış
Konum: Hür Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Diğer

Ayşenur Hanımı bende internetten bulmuştum. Kötü bir durumdaydım beni dikkatli dinlemesiyle arkadaş gibi eğlenmesiyle doğru olan şeyleri direk söylemesiyle beni çok memnun etti. Bu yüzden hala devam ediyoruz.

Uzm. Kl. Psk. Ayşenur Aldırmaz

Çok teşekkür ederim nazik yorumunuz için

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Ayşenur Aldırmaz Taşdemir, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloj...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar