Doç. Dr.

Banu Acar

verifiedCreated with Sketch.

Göz hastalıkları

51 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 493 profil ziyareti var

İlk, orta ve lise öğrenimimi Antalya'da tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2002 yılında Haydarpaşa Numune EAH Göz Kliniği'nde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
51 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Yer: başka bir yerHizmet: Katarakt Ameliyatı

  2015 yılında katarakt ameliyatlarımı gerçekleştirdi.ilgili işinin ehli güler yüzlü bir doktor
  Kendisine teşekkür ediyorum

 • E
  Yer: Batı Göz Altunizade

  Doktirtakvimi'nden yorumlarını okuyup Beylikdüzü'nden Altunizade'ye muayene için geldik. Eşim ve kızım muayene oldu. Banu hanımın güler yüzü ve tatlı dili sayesinde kızımda rahat bir şekilde muayene oldu. Banu hanıma ve yardımcı olmak için çırpınan ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Her kez güven ve gönül rahatlığıyla Banu hanıma gelebilir

 • Yer: Batı Göz Altunizade

  Doktorumdan çok memnun kaldım çok tatlı çok mütevazi herşey için çok teşşekür ederim, iyşki varsınız. Gözümdeki alerji gitti tedavi süreci çok iyi geçti

 • Merhaba ilk basta banu hocam cok güler yuzlu bi doktor ilk gittiginzde zaten kendisine güven duyabiliyorsunuz ve gayette guzel ilgileni ve dinliyor benim sikintim astigmatti ve bu zamana kadar hic bi doktora guvenip olmamistim lazer ama iyiki olmamisim en son banu hocaya gittim ve cok guzel ve basarili bi tedaviden lazerden sonra gozlerim cok iyi oldu banu hanim cok guler yuzlu iyi birisi isinide cok cok iyi yapan birisi allah razi olsun kendisinden tamamen guvenebileceginiz cok basarili bi doktor tavsiye ederim herkese iyi gunler hocam

 • Ibrahim Halil Bingöl Banu hocama bir gözdoktoru kardeşimin tavsiyesiyle geldim benden yakinen ilgilendi. çok sağolsun. Banu hocadan çok memnun kaldım kornea nakli olmam gerekiyordu operasyon çok başarılı geçti. Banu hoca mükemmel bir doktor hastasına çok iyi davranıyor moral veriyor. kendisini saygı ve sevgiyle anıyorum.Görevinde üstün başarıların devamını diliyorum.

 • Z

  Banu hanım çok ilgili ve başarılı bir doktor. Üveit ve glokom şikayeti ile gittim. Detaylı muayene sonucunda ilaçlarımı düzenledi. Ayrıca hastalığım ile ilgili aklımdaki tüm sorulara cevap buldum. İçimi çok rahatlattı. Tedavime Banu hanım ile devam edeceğim. Kendisini tanıdığım için çok memnun oldum. Başarılarının devamını dilerim... Zeynep T.D.

 • M

  Kornea nakli ameliyatı 4 sene oldu.Denizli de oturuyorum burada geldiğim hatta ege üniversitesinde de gören doktorlar takdir etti .Çok takdir ettiler.İlk olarak eşi Suphi hocama muayene olmuştum Banu hanımda ameliyatımı gerçekleştirdi.Çok ama çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • A

  Banu hanımdan çok memnunuz yeğenim gitti kendisine. Son derece başarılı işlem yaptı göz merceği değişti. Hastaları ile çok ilgileniyor sanki hastası değilsiniz de 1. dereceden akrabası gibisiniz disiplinli ve titiz çalışan bir hekim

 • E

  Oğlumun kornea naklini Banu hanım yaptı kendisinden çok memnunuz ilk andan itibaren çok ilgilendi kendisinden Allah razı olsun. Oğlum şu an çok daha iyi

 • N

  Banu hanımı çok seviyoruz annem kornea nakli oldu çok memnun kaldık.Banu hanım hastalarına karşı çok ilgili hastalarını asla unutmuyor aileden biri gibi davranıyor işinde de çok başarılı

 • O

  Çevremizde bir kaç kişinin yönlendirmesiyle gittik Banu Hocam'a. Yeğenimin gözleri için gittik.İlk etap da sağ gözünün korneası değişti. Daha sonra da sol gözünün korneası değişti. Banu hanım çok ilgiliydi.Yeğenimin İki gözünde de görme konusunda sıkıntı yok şu anda.. Daha önce çok az görüyordu şu anda çok iyi. Sadece kornea değil göz rahatsızlığı olan herkese tavsiye ediyorum.

 • B

  Adapazarın da yaşıyorum ve hastalığımla ilgili doktor yoktu burda.İnternetden araştırmalarım sonucu ulaştım. Gerçekten çok ilgilendi ve çok saygılı bir doktor. Bir sonra ki gidişimde beni tanıdı ve ismimle hitap etti. Keratokonus ameliyatı oldum. Ameliyatla hastalığımın ilerlemesini durdurdu.Tedavim devam ediyor. Lens tedavisine başladım. Kardeşimde de aynı rahatsızlık çıktı. Kardeşim de hocamıza gidiyor. Çok memnun kaldık.

 • I

  Banu hocadan çok memnun kaldım kornea nakli olmam gerekiyordu operasyon çok başarılı geçti. Banu hoca mükemmel bir doktor hastasına çok iyi davranıyor moral veriyor

 • F

  Banu hanıma araştırmam sonucu gittim daha sonra kendisi ile ciddi bir operasyon geçirdim kornea naklim yapıldı şu an geldiğim noktadan çok memnunum. Banu hanımdan çok memnunum. Hastasına karşı çok sıcak davranıyor sizi anlayabiliyor tavsiye ederim

 • H

  Banu hanımdan çok memnun kaldım her zamanda memnun kalacağım bir insan kornea nakli oldum şu an için iyiyim bir problem yok çevremden birçok kişiyi de yönlendirdim Banu hanıma. İşinde çok başarılı bir doktor mutlaka tavsiye ederim

 • E

  Banu hocadan çok memnunum 8 sene önce kornea nakli olmuştum tekrar nüksedince ikinci ameliyatımı Banu hocam yaptı şu an için bir problem yok kendisine çok teşekkür ediyorum çok iyi bir doktor

 • A

  Banu hanıma oğlumu götürdüm korneasında incelme vardı ilaç tedavisi başlattı sonrasında kontakt lensini taktı şu an çok iyi Banu hanımdan çok memnunuz kendisine çok teşekkür ediyoruz hastasına çok iyi davranıyor oğlumla kendi ailesinden biriymiş gibi ilgilendi

 • M

  Banu hanım ile tedavim hala devam ediyor. Her açıdan kendisinden memnunum en başından beri beni güzel bir şekilde yönlendirdi. Bana karşı ilgisi alakası ve takibi güzel her aklımıza takılanı sorabiliyoruz .

 • Y

  Banu hoca için fazla söze gerek yok Banu Acara birtanedir. Ben yakında Ülke değiştireceğim taşınıyorum ama geldiğimde tedavilerime mutlaka Banu hocayla devam edeceğim başka bir doktorla tedavime devam etmem.

 • M

  Gözümden Banu hanıma ameliyat oldum. Benim hala tedavim ediyor . Hocamızdan memnunum olması gereken şeyleri söyledi bana tedavide nelerle karşılaşacağımın bilgisini ileride olabilecek olanları da söyledi.Göz hassas bir organ önemli ve Banu hanım yeterli bilgilendirmeyi yaptı .

 • O

  Banu hanımdan çok memnunuz çok iyi bir insan çok iyi bir doktor, o hastaların ablası,kardeşi hatta ailemden gidenlerde vardı. Kendisinden fazlasıyla memnunuz .

 • H

  Anneme kornea nakli yapıldı. Bir arkadaşımın vesilesi ile tanıştık Başarılı bir operasyon oldu. Banu hanımın bizimle ilgilenmesi birebir ilgisi iyiydi ve güzeldi. Annemi her hafta,on beş günde bir takibini yaptı .

 • I

  Ben ve kardeşim Banu hocamıza kornea nakli olduk. Başka bir hocaya ameliyat olmuştuk daha önce fakat o doktorumuz ayrılınca Banu hanımla tanıştık ve kendisine ameliyat olduk . Çok başarılıydı ikimizinde gözünde bir sıkıntı yok . Mütevazi hastalarıyla ailesinden biri gibi ilgileniyor bizim çok hoşumuza gitti .

 • A

  Annem altı,yedi senedir Banu Acar hanıma takip oluyor göz ağrısı şikayetiyle gitmiştik olarak ve kornea nakli olması gerektiği sonucuna varıldı. Nakil oldu 2 sene sonrası da göz tansiyonu için ameliyat geçirdi. Her iki ameliyatı da Banu hanım yaptı.Kendisi çok cana yakın bir hekim memnunuz.

 • Ş

  İnsanlara yaklaşımında,mesleğinde çok üstün bir hekim olarak görüyorum.Eşime dostumu da hep bilgi veriyorum.Daha önce katarak ameliyatı oldum farklı bir hastanede ama hiç başarılı geçmedi ve hastaneden bir doktor tarafından Banu hanıma yönlendirildi.Yapmasa bir tek Banu abla yapar dedi ve beni yönlendirdi.Kornea Nakli operasyonu gerçekleştirdi.Çok ama çok başarılı geçti.Ben çok memnunum.Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.Buradan da Banu hanıma sevgi ve saygılarımı sunar ve çok teşekkürlerimi iletirim.

 • P

  Hayatımda gördüğüm en süper doktor.Tek gözümü tamamıyla kaybetmiştim hiç görmüyordum.Hatta engelli kartı ile çıkmıştı ki .Banu hanımla tanıştım. Kornea nakli ameliyatı gerçekleştirdi ve görmemi sağladı.Her aklıma geldiğinde kendisine dua ediyorum.Hastasıyla o kadar ilgili ki ben böyle bir doktorla karşılaşmadım.Hiç bir şekilde hasta ayırımı yapmayan mesleki olarak son derece başarılı bir doktor.

 • A

  Türkiye benim göz üzerine benim için 1 numara.Hem kişi olarak,hem hastasına olan ilgisi ve yakınlığı olsun aynı zamanda da işinde çok ama çok başarılı.Daha önce Aydın da ameliyat oldum ameliyat sonrası gözüm kapandı hiç görmüyordum.Başka gittiğim bir doktor Banu hocaya yönlendirdi yaparsa sa o yapar dediler.Gittiğimde kornea nakli ameliyatı oldum çok başarılı geçti.Allah razı olsun.Her seferinde Banu hanıma hep dua ediyorum.Tüm akrabalarımı göz olduğunda Banu hanıma yönlendiriyorum.

 • D

  7 yıldır hastasıyım.Kornea nakli ameliyatı oldum çok başarılı geçti.Benim en çok sevdiğim yönü hastalarıyla hep iletişim halinde olması ve sıkı takip etmesidir.Yaptığı işler de başarılı sonuçlar alınıyor ve sonrasında da sıkıntı yaşanmıyor.Ben çok memnunum .Halen takibindeyim.Çok teşekkür ederim Banu Hanım.

 • N

  2 gözümde kornea nakli ameliyat oldum.Hiç sıkıntı yaşamadım çok başarılı geçti.Tesadüfen gitmiştim.Hastalarına çok güzel davranıyordu.Kontrollerim devam ediyor.Hastalarıyla hep irtibat halinde çok ama çok iyi bir doktor.

 • S

  Bir doktorun refaransı ile gittim.Ama Allah razı olsun kendisinden.Ameliyat oldum.Ama devlet hastanesinde olmasına bir özel hastaneden bir farkı olmadı doktorum sayesinde.2 gözümden de kornea nakli ameliyatı oldum.Çok başarılı geçti.Hiç hastasına ters davrandığını görmedim .İşini gerçekten çok severek yapıyor.Çok düzenli tertiplidir.böyle olunca da hasta hiç sıkıntı yaşamıyor ve fazlasıyla memnun kalıyor.Dalında bence eniyi doktor.

Hakkımda

Hakkımda

 • İlk, orta ve lise öğrenimimi Antalya'da tamamladıktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. 2002 yılında Haydarpaşa Numune EAH Göz Kliniği'nde Göz Hastalıkları uzmanlık eğitimine başladım. 2007 yılında Göz hastalıkları Uzmanı olduktan sonra Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde mecburi hizmete başladım. Temmuz 2009'da Haydarpaşa Numune EAH'nde Göz Hastalıkları uzmanı olarak çalışmaya başladım. 2013 yılında doçentlik ünvanını aldım. Ocak 2016 tarihine kadar aynı hastanede görevime devam ettim. Ocak 2016 tarihinde Batı Göz Sağlık Grubu İstanbul Şubesinde çalışmaya başladım.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (İstanbul, 2000)