Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kulak Burun Boğaz Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1976 Polatlı/Ankara doğumludur. 1999 yılında Tıp fakültesini bitiren hekimimiz aynı yıl Kulak Burun Boğaz ve Baş&boyun Cerrahisi ihtisasına başlayarak...

Daha fazla


Hizmetler


Eski Londra Asfaltı No: 2, Bahçelievler

Medicana Bahçelievler Hastanesi

11 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Bahçelievler Hastanesi Diğer

Hocamıza burun estetik ameliyatı olmak için gittim. Harika bir insan çok rahat bir operasyon geçirdim. Hocamız burnumda harikalar yarattı. Çok bilgili ve iyi bir insan. Yeni ve rahat nefes alan kusursuz burnum için hocamıza çok teşekkür ediyorum.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

21 Ekim Persembe günü kendisine rinoplasti ameliyati oldum. Güler yüzlü sempatik tecrubeli bir doktor tavsiye ederim.

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

İnsani yaklaşımı normal Mayıs ayında rinoplasti ameliyatı oldum ve kesinlikle uzak durun çünkü burundaki eğrilik devam ediyor telefonlarını açmıyor mesajlara da dönmüyor hata eksik olabilir ama ulaşamamak cevap vermemek nedir yazık gerçekten yakışmadı

N
Konum: Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Burun Estetiği

Haziran ayında bırkac doktorla görüştükten sonra baran beyin yanına gittim ilgi ve alakası cok iyiydi ameliyata karar verdim burnumda et vardi egıktı kırıktı 4temmuzda amelıyat oldum cok ilgilendi dogal bır burnum var rahat nefes alıyorum ıyıkı gıtmısım ıyıkı tanımışım

D
Konum: başka bir yer Diğer

Arkadaşlar ben Baran beye 2010 yılında burun ameliyatı oldum çok memnunum müteş bir cerrah herkese tavsiye ederim

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Burnumda eğiklik vardı. Bilgi almak için

Burnumda doğuştan kaynaklı eğiklik vardı. İnternet üzerinden dr Baran Acar bey hakkında olumlu yorumları görünce bilgi almak amacıyla muayene için randevu aldım. Muayene olmak için saatinde gittim ve dr Baran Acar bey bana zaman ayırıp beni dinledi ve muayene ederek gereken bilgiyi verdi. Benimle yakından ilgilendiği için ve beni aydınlattığı için teşekkür ederim.

B

Biz Baran hocadan çok memnun kaldık işini çok iyi yağıyor sempatik ve çok güler yüzlü bizden biri gibi sanki doktor gibi değil bir tanıdığıymış gibi yaklaşıyor. Oğlum burun estetiği ve burnunda kemik vardı kemik alındı oğlum çok hızlı iyileşti gece gündüz her zaman arayabileceğimizi söyledi çok ilgilendi hızlı iyleşti taburcu olduktan sonra 3 kez kontrole gittik kafanıza takılan bir şey olursa çekinmeden sorabilrsiniz dedi.

E

Hastalık tedavi teşhis anlamında kişisel olarak yaklaşımı olsun gayet memnunum. Ani işime kaybı teşhisi kondu kortizon ve oksijen tedavisi ile birlikte. Tedavi süreci devam etti. Şu anda tedavi sürecim sonuçlandı ama takibi devam ediyor. İlgisi için teşekkür ederim.

B

Aile doktorumuz oğlumun burununda et vardı bir de geniz akıntısı ve tıkanıklık vardı geniz eti ameliyatı oldu. Şimdi eşim de hatta aile doktorumuz oldu eşimim ses tellerinde tümor vardı ameliyat olması gerekiyordu ama Baran Bey sayesinde ameliyat olmadı ışınla hallettik. Oğlum şu an gayet iyi daha sonra yine bademciklerde sorun olduğundan tekrardan ameliyat olacağız.

B

Tavsiye üzerine tercih ettim geniz eti ve bademciklerini aldı oğlumun iyi şuan. Her şeyiyle ilgili güler yüzlü ilgilendiler oğlumla hocamızın ameliaytla ilgili cesaretinden dolayı teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1976 Polatlı/Ankara doğumludur. 1999 yılında Tıp fakültesini bitiren hekimimiz aynı yıl Kulak Burun Boğaz ve Baş&boyun Cerrahisi ihtisasına başlayarak...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (4)

İlgili aramalar