Son 30 gün içerisinde 320 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Harbiye Mah. Teşvikiye Caddesi İkbal Apt. No:17/5, Şişli, İstanbul
Teşvikiye KBB Grubu Prof. Dr. Elif Aksoy Muayenehanesi


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Kulak Burun Boğaz Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Elif Aksoy 1974 yılında İstanbul’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlık eğitimini Marmara Ü...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Burun tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Üsküdar Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi (1984-1991)
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (1991-1997)
 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı (1998-2002)


Hizmetler


Harbiye Mah. Teşvikiye Caddesi İkbal Apt. No:17/5, İstanbul

Ücretler Hakkında

Teşvikiye KBB Grubu Prof. Dr. Elif Aksoy Muayenehanesi

11 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Teşvikiye KBB Grubu Prof. Dr. Elif Aksoy Muayenehanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Burundan nefes almada zorlanma ve horlama şikâyeti üzerine kontrol amaçlı. Aynı zamanda genel kontrol


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Maslak Hastanesi Adenoidektomi

5 yaşındaki oğluma 1 yaşından bu yana geniz eti takibi yapan doktorumuz geniz etinin çok büyümüş olması nedeniyle ameliyatın artık gerekli olduğu konusunda bilgilendirdi. Ameliyatın planlamasından, süreçle ilgili bilgilendirme ve ameliyat sonrası kontroller gayet başarılı ve memnun ediciydi.


M

Ben Elif Hanım'dan çok çok memnundum.Ben vokal kordlar paralizisi rahatsızlığıyla gitmiştim ve guatr ameliyatında oluşan komplikasyonla çift taraflı ses teli felci olmuştu.Bir nefes darlığı problemim oluştu.Bu sebeple yolumuz kesişti, kendisi açık şekilde ameliyatın ne sonuçlar doğurucağını net şekilde anlattı.Benim için riskli bir durumdu,sesimi kaybetme riskim vardı.Olup olmamam konusunu bana bırakıp durumu özetledi, yanımda oldu.İhtimalleri saydı, olumlu oldu.Ben sesimi kaybetmedim, nefesim düzeldi.Ameliyat güzel geçti.Bir kontrol atlasam mesaj atıp takip ediyor.covid benim için çok tehlikeli, sürekli takip ediyor.Tamamen aileden biriymiş gibi davrandı, kızıymışım gibi hissettirdi.Hala gittiğimde canayakın davranıyor.Sürekli takibi çok iyi.


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Maslak Hastanesi Bademcik Ameliyatı

Elif hocaya bademcik taşlarım ve büyük bademciklerim beni çok rahatsız etmeye başladığı için gitmiştim. Kendisi hem akademik bilgi olarak hem de iletişim olarak harika bir doktor! Bademciklerime lazerle ablasyon yaptı, bademcik taşlarımdan, büyük bademciklerimden kurtuldum. Üstelik ameliyat sonrasında hiç problem yaşamadım, ağrı bile çekmedim. İyiki varsınız Elif hocam!


S

Öncelikle Elif Hanım teknik olarak çok iyi bir doktor.Bunun da ötesi ben iki kere ameliyat oldum.Kızlarımdan bir tanesi ameliyat oldu.Son derece başarılıydı.Bir ameliyatım tirod kanseri ameliyatı, bir tanesi burun tıkanıklığımdan dolayıydı.Yaptığı ameliyat son derece başarılı geçti. Ses tellerimde ufak bir sıkıntı olmadı, 6 saat süren bir ameliyattı.Kızım da geniz etinden ameliyat oldu. Elif Hanım hastalarını çok iyi takip eder, her türlü mesajla ve telefonla konuşabileceğiniz, insancıl bir doktordur.Ailecek bütün kulak burun boğaz hastalıkları dışında hangi doktorla görüşmemiz gerektiği konusunda bile Elif Hanım'a danışırız.


U

Elif Hanım sadece benim değil hem eşim hem de babamın doktoruydu .Babam lenf kanseri olmuştu.Mandibula çene kemiğinde bazı sıkıntılar yaşadık.Tedavi sürecinde Elif Hanım'ın birçok katkıları oldu.Benim bazı sıkıntılarım oldu, ilaç tedavisi uyguladı ama en çok babam için bir süreç geçirdik.Bir doktordan ötedir, çok sevdiğimiz bir doktordur. Babamın mandibula kemiğinin üzerinde sıkıntıları vardı, sıkıntılı dokuyu aldı.Biz yurtdışındayken çocuğumuzun dil bağı ile ilgili görüntülerini paylaştık.O konuda da yardımcı oldu. Yurtdışında dil bağını kesin dediler ama Elif Hanım acele etmememiz gerektiğini söyledi.Bir operasyon yapmadık, İstanbul'a geldik.Tekrar muayene olduk ve dil bağının kesilmesine gerek de duyulmadı. Kızımızın da hiçbir sıkıntısı olmadı.Kesilseydi belki de kızımızın sıkıntısı olacaktı.Elif Hanım hastasını mutlu edecek samimiyeti ve yakınlığı kurar.Elif Hanım samimiyet sınırını hiç karıştırmaz.Hasta olarak yakın hissedersiniz.Empati kurmaya çalışır sürekli.Sorularımızı da karşılıksız bırakmaz, kısaca kestirip atmaz.Terimlerden çok anlayabileceğimiz şekilde detaylı anlatır.İnce ince anlatır.Örnekler verir.Eşimi alerji konusunda kendisini örnek göstererek bilgilendirdi .Bu hoşumuza gitti.Ben her konuda kendisine kefilim.Allah yolunu açık etsin, bizi yarı yolda bırakmadı.Tedavimizle ilgili de bir sıkıntı yaşamadık.


D

Onbinde bir kişide olan çok ciddi bir rahatsızlıkla karşı karşıya kalmıştık. Operasyonu Türkiye'de gerçekleştirecek doktor sayısının az olduğu dönemde Elif hoca bunu buldu.Beni ölümden döndürdü kendisi. Boyun ve gırtlağıma yerleşmiş kitle gece uykumda büyüyormuş, ölümüme sebep olacakmış. Ben hep yüksek ateşle kbb doktorlarının teşhisleriyle bugüne kadar antibiyotik ve penisilin kullanmıştım.Bu süreçte bunu kimse tespit edemedi. İlaç bitiminde ateşim 40lara kadar çıkıyordu ve havale geçirecekmiş gibi oluyordum.Elif hocanın tespiti ve başarılı operasyonuyla hastaneden 2 günde taburcu oldum.Hiçbir sıkıntı yaşamadım, 12 yıl geçti.Yakın zamanda boyun fıtığından ameliyata alındım. Benim o ameliyatımdan herhangi bir iz yoktu. Ağız içerisinden girilerek operasyonum yapıldı.Çok çok başarılı bir operasyondu. Hakkı ödenmez hocamın.İnanılmaz iyi niyetli, pozitiftir kendisi.Oğlum da eşim de kendisinin hastası. Kendisi hala sakindir ve güleryüzlüdür.Karşısındaki belki hasta değil ama o psikolojiyle gitmiş olduğu için o psikolojiyi anlayıp yaklaşır ve dinler.Her dakika telefonla cevap verip geri dönüşler sağlar.


F

Ben bu zamana kadar birçok kbb doktoruna gittim, hem çocukla hem büyükle iletişimi harika bir insan.Mesleki birikimi çok yüksek, insani boyutu da çok iyi.Hastası olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.Yaptığı herşeyde sağlığımıza kavuşmuş çıkıyoruz.Oğlumun geniz eti, bademcik ameliyatını ayrı ayrı zamanlarda Elif Hanım yaptı.Önce geniz eti ameliyatını yaptı.Sonra kendisine güvendiğim için bademcik ameliyatımızı da olduk.Tedavi aşamasında sürekli ateşleniyordu, her anında hiç erinmeden bize çok yardımcı oldu.Benim de kulağımda rahatsızlığım vardı.Boğaz enfeksiyonu geçiriyordum .Ne zaman kendisine gitsek kullandığım her ilaç ve her hizmetten çok memnun kaldık.


B

Ben de kendimi Elif Hanım'a güvenerek teslim ettim.Operasyonum başarılı geçti ve çok memnun kaldım.Bütün herkese tavsiye ederim.Benim burnumun içinde kıkırdak fazlaydı.Burun etlerim büyümüştü,nefes alamıyordum.İşlemler yapılıp kıkırdaklar düzeltildi.Nefes alışımda, yatışımda gayet rahatlık hissettim.Çok harika bir insan.İşini mesleği olduğu için değil severek yapıyor.Yaklaşımı çok sevecen, kendisinden çok memnunum.


A

Elif Hanım tanıdığım en iyi kulak burun boğaz doktoru.Gittikten sonra başka doktora gitmedik.10 senedir gidiyorum kendisine.Gittikten sonra ailemizin doktoru oldu. Çok değerli bizim için.Kızımın rahatsızlığıyla ilgili gittik.Sonra çok memnun kalınca ben ve oğlum sürekli gelmeye başladık.kbb ile ilgili bütün rahatsızlıklarda ve tiroid rahatsızlıklarıyla alakalı yıllardır gidiyoruz.Gittiğimizde de soru sormadan her cevabı alabiliyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Elif Aksoy 1974 yılında İstanbul’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. Uzmanlık eğitimini Marmara Ü...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Burun tıkanıklığı
 • Burun eğriliği
 • Bademcik Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Üsküdar Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi (1984-1991)
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (1991-1997)
 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı (1998-2002)

Deneyimler

 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı, Doktor, Araştırma Görevlisi (İstanbul, 1998-2002)
 • Özel Clinix Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, KBB Uzmanı (İstanbul, 2002-2003).
 • Acıbadem Sağlık Grubu Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Uzman (İstanbul, 2003-2009)
Tümünü göster


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar