Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Hürriyet Mah. E.Edirne Asf.No:124/B 256 Sok. Beşyüzevler, Gaziosmanpaşa
İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Göz Kanlanması
  • Kırmızı Göz Hastalığı
  • Arpacık
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

29 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Diğer

Goz kapagi estetigi icin tavsiye uzerine kendisine ulastigim Sevgili Elvan Hoca Uzun zamandır tanıştığım en güler yüzlü en pozitif hekim, randevu dakikligi ,detaylı muayene ,bilgi aktarımı ve göz kapağı ameliyatı hakkinda iç rahatlatan konuşması ,operasyonda elinin hafifliği ve muhteşem sonuçAyrıca asistanı Berna Hanım saat gün gözetmeksizin her sorunuza bıkmadan cevap vermesi Ameliyathanede ki diğer tekniker arkadaşa inanın boneninizi onlugunuzu giymenize bile yardımcı oluyorlar Muhteşem bir ekipsiniz İstanbul Şafak Hastanesi böyle başarılı bir hekimi çatısı altında bulundurduğu için çok şanslı Göz kapağı estetigi düşünenler gönül rahatlığıyla Dr.ELVAN DEMİRYAY ÖZTÜRK'u tercih edin derim


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Diğer

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim harika ötesi bir doktor. Şalazyon ameliyatım için gittim ve ilk randevumda müthiş bir enerji aldım bilgisi ve hasta ilişkileri mükemmel çok korkmama rağmen göz kapaklarımdaki sarkmalara da müdahale ederek sohbetle ve hiç acı duymadan ameliyatımı gerçekleştirdi. Buradan bir kez daha teşekkür ve sorunu olanlara tavsiye ediyorum sonuçtan çok memnun kaldım ellerinize sağlık Hocam.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Diğer

Elvan hanım'i bir arkadaşım tasviye etmisti. Ayrıca Doktor Takvimi'nde yorumları okumuştum. Göz kapakları aldırmak ile ilgili danışmak için gitmiştim. Elvan hanim ile tanışır tanişmaz cok guzel bir sinerji yakaladim. Beni cok rahatlattı. Hic düşünmeden 2 gun sonra kendimi ameliyat masasında buldum. Normalda çok korkuyorum ve hemen bayılırım ancak ameliyat 25 dakika sürdü ve hiç birşey hissetmedim, ayrıca seste duymadım.

Göz kapaklarım şuanda tamamen düzelmiş durumda ve sonuç çok estetik ve güzel.duruyor.

Elvan hanıma çok teşekkür ediyorum

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum

Saygılarımla

Tülin


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Diğer

Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine üst göz kapağı ameliyatı için Elvan Hanım ile tanıştım. Üst göz kapağımda ciddi bir deformasyon vardı. Operasyon gerçekten çok rahat geçti. Şu an ameliyat üzerinden 4 ay geçti ve gerçekten çok mutluyum. Verdiğim doğru karar olmuş tekrar teşekkür ediyorum.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

Elvan Hanım enerjisi güzel, işini hakkıyla yapıyor ve hastaları ile sıcakkanlılıkla ilgileniyor. Göz kapağı operasyonu yaptırdım. işlemlerin her aşamasında hem detaylı bilgi verdi, hem de stresi en az seviyede tutarak rahat olmamı sağladı. bu denli ilgili doktorlar bulabilmek gerçekten zor. operasyonun sonucu da güzel oldu, sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Fakik Göz İçi Lens

Merhaba, biz Elvan hanımı kuzenim sayesinde tanıdık, Anneme katarakt ve göz içi lens uygulaması yapılıcaktı ama öncesi Elvan hanımın konuya hakimiyeti, bilgilendirmesi ,hastayla empati kurması, kişinin sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek amacını gütmesi , bize çok güven verdi ,öyleki hiç niyetimiz yokken eşimle kendimi muayene olurken bulduk. Annem 72 yaşında şuan hayatından çok mutlu Elvan hanım ve nazik güler yüzlü ekibi sayesinde tabii, hepsine sonsuz teşekkür ediyor ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ,hepsi pırıl pırıl işinin ehli insanlar bence göz ile ilgili sağlık sorununuz varsa hiiiç düşünmeyin herkese çok sevgiler.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği için uzun zamandır araştırma yaptım sonunda elvan hocayi buldum muyahane esnasında bana verdiği bilgilerden çok memnunum bana harika bir şey değil olmasını gerekeni anlattı bu gün dikişlerim alındı operasyon sonrası hiç bir acı ve bir sorun yaşamadım gercekden işinde çok iyi bir hekim iyiki sizi tanımışım tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir hekim


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Blefaroplasti

Elvan Hanım hem iletişim olarak hemde operasyon anlamında tüm korku ve endişelerimi gidererek kararsızlığıma son verip beni yorgun gözlerden kurtardı. Düşük göz kapağının sağlık anlamında ne kadar farkında olmadan hayatımızı etkilediğini görüşmelerimiz sırasında verdiği detaylı bilgiler ve gerçekleştirmiş olduğu cerrahi tedavi yöntemi ile yaşam kalitemi ve işimde olan verimliliğimi arttırdı. Uzun zamandır verdiğim en doğru karar oldu. Operasyon sonrası takibi ve ilgisi için de teşekkür ederim


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Göz Kapağı Estetiği

Yaptırmış olduğumuz göz kapağı estetiği ameliyatından son derece memnun kaldık. Doktorumuz Elvan Demiray Öztürk Hanıma sıcak kanlılığı, profesyonelliği, samimiyeti, operasyon esnasında kurduğu iletişim ile sakinleştirmesi, operasyon öncesi ve sonrası için akla takılan her soruya içtenlikle vermiş olduğu cevaplar için çok teşekkür ederiz. Çevremizde bu operasyonu yaptırmak isteyen herkese sizleri öneriyoruz.


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İstanbul 500 Evler Şafak Hastanesi Blefaroplasti

Elvan hn a bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Çok içten süreci tüm detaylarıyla anlattı Göz kapağı operasyonu yaptırdım.Operasyon sırasında tedirginliğimi yenmem için konuşup beni sakinleştirdi işinde son derece profesyonel bir hekimEtrafımdaki herkese kendisini tavsiye ediyorum bir başka doktor olsaydı operasyonu bu kdr kabul etmezdim sanırım bana çok güven verdi


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Göz Kanlanması
  • Kırmızı Göz Hastalığı
  • Arpacık
Tümünü göster

İlgili aramalar