Adres

Gaziantep, Gaziantep
Gaziantep (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Randevu

Psikoterapi

Aile Terapisi +12 daha fazla

Çift Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Cinsel Terapi

Tümünü göster
Öncüpınar Yolu, Kilis
Kilis Devlet Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Randevu

Psikoterapi

Aile Terapisi +7 daha fazla

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıp Eğitimini sırayla Akdeniz Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesinde tamamlandı. Psikiyatri uzmanlık eğitimini Gaziantep ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Anoreksiya
 • Yeme Bozuklukları
 • Panik Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Harvard Üniversitesi, Tıp Fakültesi
 • Akdeniz Üniversitesi
 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
K
Konum: Kilis Devlet Hastanesi Majör Depresyon

Ne zor yaşanır acılar ama ne kolay anlatılır Akciğer ca dan Babamı kaybettim. 2 yıl süren bir savaş ve mağlubiyet. Hayat benim için de bitti.Arkadaşım, dostum, en sevdiğim yoktu.Emrah Beyle tanıştım ama hiç umudum yoktu.Daha önce de Ankara da bir kaç psikiyatr ve psikologla görüşmüştüm zaten.Yüzünde ki ifade çekti dikkatimi. Kendinden emin ve ben sizi iyi edeceğim der gibi bakıyordu. Bi inatlaşma başladı aramızda.Ben ailemin baskısıyla gitmiştim.Sadece gitmiş olmak icin.Ne yapabilirdi ki bana ? Tükenen umutlarimi, yaşama sevincimi,kısacası biten bir hayatı tekrar mi verecekti bana ?Birkaç görüşme sonrası bendeki değişimi farketmeye başladım. Bakis açimi degistiriyor soyledigi her cumle beynime kaziniyordu.Tespitler nokta atiş.Karanlik dünyamı aralıyor ışıklar süzüyor ve farkindalik sağlıyordu.Artik emindim Emrah Bey benden daha inatçiydi. Beni iyi etmeyi kafasına koymuştu, Bana rağmen. Başardı. Ben umut doluyum.Gülümsuyorum.Hayati sevmeye başladım. Karanlik yok Gökkuşağı var artık. Sonra dedim ki Emrah beyin elinde sihirli bir değnek var ve hayatıma dokundu. Ben ikinci hayatımı yaşıyorum sağlıklı mutlu.Ayaklarim yere sağlam basiyor ve artik biliyorum ki her zorlugun üstesinden gelinir.Hayatimin dönüm noktasında doğru doktorla karşılaşmak en büyük şansım oldu.Ben yeniden BEN Oldum. Mimarim Emrah Yildiz.Tesekkur bile edemiyorum çünkü az kalıyor.Size bir HAYAT borçluyum Hocam.


E
Konum: Kilis Devlet Hastanesi Anksiyete Bozukluğu Tedavisi

Bundan 3 ay önce anksiyete ve OKB tanısıyla karşılaştım.Üniversitemde bulunan piskoloğumuzla piskoterapi yapıyorduk .Daha sonra ilaç kullanırsam sürecin daha hızlı olacağını söyledi.Aklımdan acaba durumum çok mu kötü bana neden pskiyatriye git dedi diye düşünceler geçti.Ve bu sorunu atlatabilmek için ne gerekiyorsa yapmam lazımdı.Çünkü ben bir yaprak gibi sallanıyordum ve bu durumdan kimsenin haberi yoktu halada yok.Herseyi kendi içimde yaşayarak doktora gitmeye karar verdim ve özel bir hastanede psikiyatriye gittim.Bir kez muayene ve bir kez kontrol olmak üzere iki kez gittim.Gitmeyen birseyler vardı evet görünüşte çok iyiydim ama içimi kemiren bir kaygi vardı ve doktor araştırmaya basladim tekrar.Emrah beyin yorumlari dikkatimi cekti ve gitsem mi diye düşündüm ama kilise gidecek vaktim yoktu.Burada tekrar farkli bir doktora gittim.En son Emrah Bey'in yanına gittim son çağre beni en başından beri dinledi.Herşeyi.. bir devlet hastanesinde olmasina rağmen piskoterapi bile yapabiliyor.Emrah bey her mesajima cevap verdi.Kollarimda ayaklarimda kasılma vardi, uyku düzenim bozuktu.Ilacimi degistirdi iyikide değiştirmiş çünkü 2 ay boşu boşuna kullandığım ilac benim için yetersizmiş ortada bir sorun var ve bu soruna yüzeysel bakmak nerde ince detaylarini görmek nerde.Ilk kez bir doktor için yorum yapıyorum.2 ay olacak tedavimiz ama kendime guvenim geldi en azindan eve gelip ilaclari arastirmiyorum acaba bisey olurmu diye herşeyi söylüyor ve doğru olan ilaçları yazıyor.Kendisine minnettarım.Tedavim bitmedi ama güzel sonlanıcak buna inanıyorum.Bir insan hayatı için doktora gidiyorsa eğer bu her bölümde geçerli bir çağre bir sıcaklık bulmalı.Cekinmeden utanmadan soylemeli.Keske her doktor Emrah Bey gibi olsa eminim sağlık sorunları yüzde elli biterdi.O yüzde ellilik kısımda Allahın takdiri diyorum:) Allah razi olsun tekrar tekrar mesleğini hakkıyla yapan en mükemmel doktor..


D

Emrah Yıldız gerek tecrübesiyle gerek bilgileriyle mükemmel bir psikiyatr, bildiğimiz psikiyatrist mantığını genişleten sadece ilaç yazmakla kalmayıp aynı zamanda psikoterapist olarak beni anlayan dinleyen çözüme odaklı mükemmel bir psikiyatrist. Her seansımızda odadan çıktığımda kendime birçok şey katıyorum, onun sayesinde her defasında sıkıntılarımdan bir adım daha uzaklaşıyorum, kendimi daha iyi tanıyorum, yenileniyorum. İyi ki Emrah Yıldız gibi bir psikiyatrist çıktı karşıma, kendisi benim için bir milat diyebilirim :) Size tavsiyem mükemmel tecrübelerinden, bilgilerinden, yararlanmanız.


T

Çok memnun kaldığım bir doktorum. 2 yıldır beraberiz. Çok kısa sürede iyileşmemi sağladı. Ben her koşulda memnun kaldım. İl değiştirmeme rağmen hala birlikteyiz, terapilerim devam ediyor.Ben tesadüfen acile gittim, orada Emrah Bey'le tanıştım ve devam ettim.Ben bir travma geçirdim,ondan dolayı acile gittim ve nöbetçi doktor Emrah Bey'di.Memnun kaldım ve devam ediyorum.


B

Ben 15 yaşımdan beri psikiyatriye ve psikoloğa giden bir hastayım.Şimdiye kadar gittiğim hiçbir psikiyatrist bana teşhis koymamıştı.Ta ki ben Emrah Bey'e gidene kadar.Bana gerekli tedavileri sadece ilaçla değil konuşarak da uyguladı.Bunun yanı sıra benim her zaman hastalığım aktif olduğunda yanımda oldu.Çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum.Benim yaşama sevincim kaçmıştı,hiç bir şeyden zevk almıyordum.Borderline teşhisi koydu ve beni gerektiği gibi tedavi etti.Tedavim devam etmekte.Psikolojik hastalıkların tedavisi yoktur.Aktifleştiği dönemlerde de Emrah Bey'le tedavimi oluyorum.


F

Emrah hoca yol gösterici oldu bize. Yeğenim sokağa bırakılmıştı 26 yaşında. Kız kardeşim o kadar eziyet gördü ki ondan, bütün ilişkilerini kesti ve sokakta yaşıyordu yiğenim.Bir gün bana geldi.Tüm akrabalarmız ondan korkuyordu.Kız kardeşim ve tüm akrabalarımız yiğenimi eve almıyorlardı,zarar vereceğinden endişe ediyorlardı.Bir gün bana geldi, eve aldım.1 hafta 10 gün yanımda durdurdum.Bu dönemde evimdeki bilgisayarı götürüp sattı.Kafası esince gidiyordu ve gece yarısı kapı kapalı olduğundan duvarlara tırmanarak balkondan içeri giriyordu.Biz de uyandığımızda korkuyorduk bize zarar verecek, ne yapıyor diye. Kendisine sorduğumda son derece normal bir şekilde anlatıp hiç bir şey olmadığını söyledi.Daha önce sokakta kalırken uyuşturucu kullanıyordu,alışkanlık olmuş ama kendisine sorduğumda hayır ben öyle birşey kullanmıyorum ve kötü bir şey yapmadığını anlatıyor. Ben yiğenimin yaptığı hatalar neticesinde artık eve almayacağımı belirttim ve kendisini doktora götürmeye ikna ettim.Emrah Bey'e gittik.Yiğrenimi hastaneye yatırdı.Defalarca hastaneden kaçtı, duvarlara tırmanarak geri eve girdi.Her defasında ben Emrah Bey'i arayıp iş birliği yaptım,polise yakalattım, ambulanstan da yardım isteyerek yakalanıp hastaneye götürülmesini sağladım.1 ay kadar hastanede yattı.Çok zor günler geçirdi.Ben hastaneye gittiğimde boynuma sarılıp ne olur beni hastaneden çıkar diyordu veya hastanenin duvarlarına tırmanıp kaçıyordu.Bu durumlarda her zaman Emrah Bey'den yardım gördüm.Sabırlı olmam gerektiğini,bunun bir rahatsızlık olduğunu,bipolar bozukluk olduğunu ve bu durumda daha sabırlı olmamız gerektiğini anlattı.Annesini çağırıp tekrardan barıştırıp diyalog kurmasını sağladım.Annesini her defasında kovdu,dövmeye kalktı.Oradaki insanlar elinden aldı ama Emrah Bey yılmadan her halukarda tedaviye devam etti.1 ay sonunda artık yiğenim durmadığı için hastaneden çıkartmak zorunda kaldım ve tedaviye evde devam ettim.Gün geçtikçe sakinleşti,kız kardeşimi (annesini) eve getirip tekrardan konuşturdum.Annesi eve gelip çiçek alıyordu,para veriyordu,doğum gününü kutluyordu.Böylelikle annesini sık sık görüp tekrardan aradaki bağları birleştirdik.Annesi şu an yanına aldı.Emrah Bey her zaman çağırıp kontrol ediyor,konuşturuyor, hastalığının hangi aşamada olduğunu anlatıyor bize.Şu an itibari ile yiğenim gayet sakinleşmiş durumda .Şu an yiğenim Gaziantep Belediyesi'nin Çiçek Sulama bölümde çalışıyor İşkur desteği ile.Kız kardeşim hayatından çok çok memnun.Kız kardeşim Emrah Bey'e ve bize çok dua ediyor.Siz ölüyü tekrardan dirilttiniz diye teşekkür ediyor.Artık uyuşturucu kullanmıyor,düzenli olarak kontrollerine gidiyor.Herhangi bir durumda yine Emrah Bey'i arayıp soruyor, o bizi bilgilendiriyor .Emrah Bey'e teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı.Çok çok memnun kaldığımız bir doktor oldu.Herkese tavsiye ederiz.


I

Ben daha önce bir çok kez psikoloğa gittim ama Emrah Bey bu konuda kesinlikle en iyisi.Kendimi iyi hissetmiyordum,bir danışana ihtiyaç duydum, bu nedenle tercih ettim.Kısa bir ara verdim.En kısa süre içerisinde tekrardan gideceğim.


A

Emrah Bey gerçekten işinde uzman biri.Bana çok zor bir dönemimde çok faydası oldu.Panik bozukluk şikayetim nedeniyle gitim.Çok fazla yol katettik kendisiyle.Bu konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.


K

Üniversiteden yeni mezun olmuştum. KPSS sürecim vardı. KPSS'ye hazırlanıyordum.KPSS'yi kazanamadım, zor süreçti benim için.İş aradım ve hemen iş bulmak istedim,kötü bir psikolojideydim.Emrah Bey'e gittim.2.5 yıl tedavi oldum,gerçekten çok memnun kaldım.Diğer gittiğim doktor gibi değildi.İlaç yazıp göndermiyordu.İlk başta ilaç aldım,aynı zamanda terapide alıyordum.1 ay kadar böyle devam etti.Daha sonra sadece konuşarak terapi aldım.Kendimi iyi hissediyordum, o da bunun farkındaydı.Daha sonra istediğim bir yerde işe başladım.Terapiye gerek kalmadığından bıraktım.Ama çok memnun kaldım.


Hizmetler

Randevu


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Psikoterapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Aile Terapisi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Çift Terapisi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Bilişsel Davranışçı Terapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Cinsel Terapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


EMDR Terapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Hipnoterapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Psikanalitik Psikoterapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Psikanaliz


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Varoluşçu Psikoterapi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Bipolar Bozukluk Tedavisi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Şizofreni Tedavisi


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Öncüpınar Yolu, Kilis

Kilis Devlet Hastanesi


Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep


Liebowitz Sosyal Kaygı Ölçeği


Gaziantep, Gaziantep

Gaziantep

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
K
Konum: Kilis Devlet Hastanesi Majör Depresyon

Ne zor yaşanır acılar ama ne kolay anlatılır Akciğer ca dan Babamı kaybettim. 2 yıl süren bir savaş ve mağlubiyet. Hayat benim için de bitti.Arkadaşım, dostum, en sevdiğim yoktu.Emrah Beyle tanıştım ama hiç umudum yoktu.Daha önce de Ankara da bir kaç psikiyatr ve psikologla görüşmüştüm zaten.Yüzünde ki ifade çekti dikkatimi. Kendinden emin ve ben sizi iyi edeceğim der gibi bakıyordu. Bi inatlaşma başladı aramızda.Ben ailemin baskısıyla gitmiştim.Sadece gitmiş olmak icin.Ne yapabilirdi ki bana ? Tükenen umutlarimi, yaşama sevincimi,kısacası biten bir hayatı tekrar mi verecekti bana ?Birkaç görüşme sonrası bendeki değişimi farketmeye başladım. Bakis açimi degistiriyor soyledigi her cumle beynime kaziniyordu.Tespitler nokta atiş.Karanlik dünyamı aralıyor ışıklar süzüyor ve farkindalik sağlıyordu.Artik emindim Emrah Bey benden daha inatçiydi. Beni iyi etmeyi kafasına koymuştu, Bana rağmen. Başardı. Ben umut doluyum.Gülümsuyorum.Hayati sevmeye başladım. Karanlik yok Gökkuşağı var artık. Sonra dedim ki Emrah beyin elinde sihirli bir değnek var ve hayatıma dokundu. Ben ikinci hayatımı yaşıyorum sağlıklı mutlu.Ayaklarim yere sağlam basiyor ve artik biliyorum ki her zorlugun üstesinden gelinir.Hayatimin dönüm noktasında doğru doktorla karşılaşmak en büyük şansım oldu.Ben yeniden BEN Oldum. Mimarim Emrah Yildiz.Tesekkur bile edemiyorum çünkü az kalıyor.Size bir HAYAT borçluyum Hocam.


E
Konum: Kilis Devlet Hastanesi Anksiyete Bozukluğu Tedavisi

Bundan 3 ay önce anksiyete ve OKB tanısıyla karşılaştım.Üniversitemde bulunan piskoloğumuzla piskoterapi yapıyorduk .Daha sonra ilaç kullanırsam sürecin daha hızlı olacağını söyledi.Aklımdan acaba durumum çok mu kötü bana neden pskiyatriye git dedi diye düşünceler geçti.Ve bu sorunu atlatabilmek için ne gerekiyorsa yapmam lazımdı.Çünkü ben bir yaprak gibi sallanıyordum ve bu durumdan kimsenin haberi yoktu halada yok.Herseyi kendi içimde yaşayarak doktora gitmeye karar verdim ve özel bir hastanede psikiyatriye gittim.Bir kez muayene ve bir kez kontrol olmak üzere iki kez gittim.Gitmeyen birseyler vardı evet görünüşte çok iyiydim ama içimi kemiren bir kaygi vardı ve doktor araştırmaya basladim tekrar.Emrah beyin yorumlari dikkatimi cekti ve gitsem mi diye düşündüm ama kilise gidecek vaktim yoktu.Burada tekrar farkli bir doktora gittim.En son Emrah Bey'in yanına gittim son çağre beni en başından beri dinledi.Herşeyi.. bir devlet hastanesinde olmasina rağmen piskoterapi bile yapabiliyor.Emrah bey her mesajima cevap verdi.Kollarimda ayaklarimda kasılma vardi, uyku düzenim bozuktu.Ilacimi degistirdi iyikide değiştirmiş çünkü 2 ay boşu boşuna kullandığım ilac benim için yetersizmiş ortada bir sorun var ve bu soruna yüzeysel bakmak nerde ince detaylarini görmek nerde.Ilk kez bir doktor için yorum yapıyorum.2 ay olacak tedavimiz ama kendime guvenim geldi en azindan eve gelip ilaclari arastirmiyorum acaba bisey olurmu diye herşeyi söylüyor ve doğru olan ilaçları yazıyor.Kendisine minnettarım.Tedavim bitmedi ama güzel sonlanıcak buna inanıyorum.Bir insan hayatı için doktora gidiyorsa eğer bu her bölümde geçerli bir çağre bir sıcaklık bulmalı.Cekinmeden utanmadan soylemeli.Keske her doktor Emrah Bey gibi olsa eminim sağlık sorunları yüzde elli biterdi.O yüzde ellilik kısımda Allahın takdiri diyorum:) Allah razi olsun tekrar tekrar mesleğini hakkıyla yapan en mükemmel doktor..


D

Emrah Yıldız gerek tecrübesiyle gerek bilgileriyle mükemmel bir psikiyatr, bildiğimiz psikiyatrist mantığını genişleten sadece ilaç yazmakla kalmayıp aynı zamanda psikoterapist olarak beni anlayan dinleyen çözüme odaklı mükemmel bir psikiyatrist. Her seansımızda odadan çıktığımda kendime birçok şey katıyorum, onun sayesinde her defasında sıkıntılarımdan bir adım daha uzaklaşıyorum, kendimi daha iyi tanıyorum, yenileniyorum. İyi ki Emrah Yıldız gibi bir psikiyatrist çıktı karşıma, kendisi benim için bir milat diyebilirim :) Size tavsiyem mükemmel tecrübelerinden, bilgilerinden, yararlanmanız.


T

Çok memnun kaldığım bir doktorum. 2 yıldır beraberiz. Çok kısa sürede iyileşmemi sağladı. Ben her koşulda memnun kaldım. İl değiştirmeme rağmen hala birlikteyiz, terapilerim devam ediyor.Ben tesadüfen acile gittim, orada Emrah Bey'le tanıştım ve devam ettim.Ben bir travma geçirdim,ondan dolayı acile gittim ve nöbetçi doktor Emrah Bey'di.Memnun kaldım ve devam ediyorum.


B

Ben 15 yaşımdan beri psikiyatriye ve psikoloğa giden bir hastayım.Şimdiye kadar gittiğim hiçbir psikiyatrist bana teşhis koymamıştı.Ta ki ben Emrah Bey'e gidene kadar.Bana gerekli tedavileri sadece ilaçla değil konuşarak da uyguladı.Bunun yanı sıra benim her zaman hastalığım aktif olduğunda yanımda oldu.Çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum.Benim yaşama sevincim kaçmıştı,hiç bir şeyden zevk almıyordum.Borderline teşhisi koydu ve beni gerektiği gibi tedavi etti.Tedavim devam etmekte.Psikolojik hastalıkların tedavisi yoktur.Aktifleştiği dönemlerde de Emrah Bey'le tedavimi oluyorum.


F

Emrah hoca yol gösterici oldu bize. Yeğenim sokağa bırakılmıştı 26 yaşında. Kız kardeşim o kadar eziyet gördü ki ondan, bütün ilişkilerini kesti ve sokakta yaşıyordu yiğenim.Bir gün bana geldi.Tüm akrabalarmız ondan korkuyordu.Kız kardeşim ve tüm akrabalarımız yiğenimi eve almıyorlardı,zarar vereceğinden endişe ediyorlardı.Bir gün bana geldi, eve aldım.1 hafta 10 gün yanımda durdurdum.Bu dönemde evimdeki bilgisayarı götürüp sattı.Kafası esince gidiyordu ve gece yarısı kapı kapalı olduğundan duvarlara tırmanarak balkondan içeri giriyordu.Biz de uyandığımızda korkuyorduk bize zarar verecek, ne yapıyor diye. Kendisine sorduğumda son derece normal bir şekilde anlatıp hiç bir şey olmadığını söyledi.Daha önce sokakta kalırken uyuşturucu kullanıyordu,alışkanlık olmuş ama kendisine sorduğumda hayır ben öyle birşey kullanmıyorum ve kötü bir şey yapmadığını anlatıyor. Ben yiğenimin yaptığı hatalar neticesinde artık eve almayacağımı belirttim ve kendisini doktora götürmeye ikna ettim.Emrah Bey'e gittik.Yiğrenimi hastaneye yatırdı.Defalarca hastaneden kaçtı, duvarlara tırmanarak geri eve girdi.Her defasında ben Emrah Bey'i arayıp iş birliği yaptım,polise yakalattım, ambulanstan da yardım isteyerek yakalanıp hastaneye götürülmesini sağladım.1 ay kadar hastanede yattı.Çok zor günler geçirdi.Ben hastaneye gittiğimde boynuma sarılıp ne olur beni hastaneden çıkar diyordu veya hastanenin duvarlarına tırmanıp kaçıyordu.Bu durumlarda her zaman Emrah Bey'den yardım gördüm.Sabırlı olmam gerektiğini,bunun bir rahatsızlık olduğunu,bipolar bozukluk olduğunu ve bu durumda daha sabırlı olmamız gerektiğini anlattı.Annesini çağırıp tekrardan barıştırıp diyalog kurmasını sağladım.Annesini her defasında kovdu,dövmeye kalktı.Oradaki insanlar elinden aldı ama Emrah Bey yılmadan her halukarda tedaviye devam etti.1 ay sonunda artık yiğenim durmadığı için hastaneden çıkartmak zorunda kaldım ve tedaviye evde devam ettim.Gün geçtikçe sakinleşti,kız kardeşimi (annesini) eve getirip tekrardan konuşturdum.Annesi eve gelip çiçek alıyordu,para veriyordu,doğum gününü kutluyordu.Böylelikle annesini sık sık görüp tekrardan aradaki bağları birleştirdik.Annesi şu an yanına aldı.Emrah Bey her zaman çağırıp kontrol ediyor,konuşturuyor, hastalığının hangi aşamada olduğunu anlatıyor bize.Şu an itibari ile yiğenim gayet sakinleşmiş durumda .Şu an yiğenim Gaziantep Belediyesi'nin Çiçek Sulama bölümde çalışıyor İşkur desteği ile.Kız kardeşim hayatından çok çok memnun.Kız kardeşim Emrah Bey'e ve bize çok dua ediyor.Siz ölüyü tekrardan dirilttiniz diye teşekkür ediyor.Artık uyuşturucu kullanmıyor,düzenli olarak kontrollerine gidiyor.Herhangi bir durumda yine Emrah Bey'i arayıp soruyor, o bizi bilgilendiriyor .Emrah Bey'e teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı.Çok çok memnun kaldığımız bir doktor oldu.Herkese tavsiye ederiz.


I

Ben daha önce bir çok kez psikoloğa gittim ama Emrah Bey bu konuda kesinlikle en iyisi.Kendimi iyi hissetmiyordum,bir danışana ihtiyaç duydum, bu nedenle tercih ettim.Kısa bir ara verdim.En kısa süre içerisinde tekrardan gideceğim.


A

Emrah Bey gerçekten işinde uzman biri.Bana çok zor bir dönemimde çok faydası oldu.Panik bozukluk şikayetim nedeniyle gitim.Çok fazla yol katettik kendisiyle.Bu konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.


K

Üniversiteden yeni mezun olmuştum. KPSS sürecim vardı. KPSS'ye hazırlanıyordum.KPSS'yi kazanamadım, zor süreçti benim için.İş aradım ve hemen iş bulmak istedim,kötü bir psikolojideydim.Emrah Bey'e gittim.2.5 yıl tedavi oldum,gerçekten çok memnun kaldım.Diğer gittiğim doktor gibi değildi.İlaç yazıp göndermiyordu.İlk başta ilaç aldım,aynı zamanda terapide alıyordum.1 ay kadar böyle devam etti.Daha sonra sadece konuşarak terapi aldım.Kendimi iyi hissediyordum, o da bunun farkındaydı.Daha sonra istediğim bir yerde işe başladım.Terapiye gerek kalmadığından bıraktım.Ama çok memnun kaldım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıp Eğitimini sırayla Akdeniz Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesinde tamamlandı. Psikiyatri uzmanlık eğitimini Gaziantep ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Anoreksiya
 • Yeme Bozuklukları
 • Panik Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Harvard Üniversitesi, Tıp Fakültesi
 • Akdeniz Üniversitesi
 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Tümünü göster

Deneyimler

 • Harvard Üniversitesi, McLean Hastanesi
 • Gaziantep Üniversitesi
 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp fakültesi

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Röportaj