Adres

Batıkent, Yenimahalle, Ankara
Medical Park Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji BölümüHizmetler


Batıkent, Ankara

Medical Park Ankara Hastanesi

26 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: Medical Park Ankara Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

4 ay önce düşme sonucu bacagimdaki platinleri kırdım. devlet hastanesine muaneye gittigimde ameliyat olacağımi ve kemigin zarar gördüğünü ayak bilegime kemik yapacaklarini söyleyip gonderdiler. 3 ay bekledim cagirmadilar son zamanlarda cok ağrım vardi arastirma sonucu Erkan hocami buldum. bilgisi ve açıklayıcı tavrı ile yarim saate yakin bana ameliyatim ile ilgili bilgileri bilgisayarda gostererek tek tek aciklamasi beni cok memnun etti. Hemen ameliyatimi etti onceki gttigim doktorlar bazi platinlerin alinamayacagini soyledigi halde Erkan hocam ameliyatimi 6 saat icinde başarılı sekilde bütün platinlerimi çıkardı eline emegine ilgisine ve alakasına minnettarim. kesinlikle tavsiye ediyorum.

I
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

Erkan hocam mütevazi esprili ve işinde uzman zaten.2018 yılında önçapraz bağ ameliyatı oldum.Başarılı bir operasyon ve sağlıklıyım tabi Allahın izniyle..O zaman Yalvaç devlet hastanesınde görevli idi.Maalesef oğlum da öçapraz bağlarını kopardı.Erkan Hocam ta Ankara dan telefonuma karşılık verdi.Ben burdayım ve yardıma hazırım dedi.Güvenle gidin aradığınız doktor derim.

A
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Diz Protezleri

Erkan beye 2 ay önce diz protezi ameliyati oldum.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi ve alakası mükemmeldi.Kendisine de asistanına da çok teşekkür ederim.Elleriniz dert görmesin hocam

V
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Erkan hocanın bilgisi ve açıklayıcı tavrı beni çok memnun etti. Arka adalemde aylardır geçmek bilmeyen ağrı vardı . Tedaviden sonra eski sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim

K
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Tavsiye üzerine gittim. Diz problemim ile ilgili olarak beni dinledikten sonra güzel bir muayene sonrası yapacaklarımla ilgili çok güzel bir açıklama yaptı. Gayet içim rahatladı. Tedavi sürecinin çok verimli geçeceğinden eminim. Teşekkürler.

E
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Kalça Protezi

Erkan hocam anneannemin kalça protezi ameliyatını yaptı. 2 gunde nerdeyse ameliyat olmamış gibi toparladı ve şimdi gayet guzel eski hayatına geri döndü. Alanında cok tecrübeli ve ilgili bir hekim hersey için tesşekkür ederiz.

O
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Biz Fransa’da yaşıyoruz,tatil için gittiğimiz Ankara’da oğlumun parmak ucu yürüyüşü şikayeti ile muayeneye gittiğimiz ve bizim için büyük şans olan Ortapedi cerrahi Op.Dr.ERKAN ALKAN hocamızın ilgi ve alakası sayesinde ameliyat kararı aldık ve oğlumuz başarılı bir operasyon sonucu şuan gerçekten çok ama çok iyi durumda herşey için çok ama çok teşekkür ediyoruz hocam emeğinize ilgi ve alakanıza minnettarız.

P
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Erkan bey yaklasik 1 yil kadar once babannemin kalca kirigi ameliyatini yapti.Baska bir hastanede cok riskli oldugu icin almak istemediler.Doktor beyin ilgisi ve guleryuzu bizi cok memnun etti.Babannem simdi tekrar eskisi gibi herisini kendisi yapabiliyor.Gönul rahatligi ile hic dusunmeden hastalarini Erkan hocama goturebilirsiniz.Buradan da kendisine tekrar tesekkur ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Erkan hocam rahatsızlığımın en başından sonuna kadar tüm tetkiklerimi bizzat takip etti.çapraz bağ kopukluğundan ameliyat oldum. Ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Hocama emeklerinden dolayı Çok teşekkür ediyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Uzun zamandır devam eden bel ve dizlerde agrı mevcuttu gereken bütün Bilgi ve açıklamaları doktorumuz yazdı ve bız nısanlım ıle cok memnun kaldık ılgı ve alaka cok guzeldı

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Özel Ortadoğu Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüİlgili aramalar