Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  Kocaman güzel yürekli insan bir doktordan fazlası sevgili Fatih Kaya...
  Kaç yıldır fissür acısı çekiyorum ben bile unuttum.. geçici yöntemlerle acım hafifliyordu.. ama asla dinmiyordu...
  Hani derler ya "acım yüreğime vuruyor" işte tamda böyle bir anda Fatih bey beni ameliyat etti.. ve çektiğim acılardan eser kalmadı..
  Eğer iyi bir genel cerrah arıyorsanız ben size iyi değil mükemmeli tavsiye ediyorum.. sevgili Fatih Kaya...
  Allahım o kocaman güzel yüreğine bütün hastalarına yetecek sevgi merhamet ve şefkati yerleştirmiş...
  Sevgili Fatih bey çok ama çok teşekkür ederim.. Allahım sizi korusun.. herzaman dualarımdasınız...

 • E

  Yıllardır hemoroid şikayeti ile adana ceyhan osmanıye gezdım durdum esıme bırde acıbademe gıdelim dedım fatih bey bu yıllanmıs hemorıd ameliyatsız zor ama bır tedavı deneyelim eger yanıt vermesse ameliyat dedi rabbime sukurler olsun rabbim fatıh beyın her zaman yanında olsun hastalıgım orda kaldı mınnettarım kendısıne

 • Sayın Fatih hocam, diğer bir doktorun emelitay dediği bir işlemi ameliyatsız çözdüğü için (kolostomi tedavisi devam ederken tarifi imkansız sancılı, acılı, çatlayacak durumda olmam nedeni ile)

  Aksaşm saat 18:00 de yaptığı işlemi gece saat 01.00 de hastaneye gelerek kontrol ettiği için, kolostomi kapatılması işlemi yapılmadan önce işini eksiksik yapmak adına film odasına bizzat gelerek filmin çekimini yönetmiştir. Hastanın yatak pozisyonunu bile görüp, değerlendirip düzeltmesi ve cana yakınlığı, güleryüzü, alçakgönüllülüğü ile hastasına çok güven ve moral veriyor.

  SAĞLIK CİDDİ İŞTİR , CİDDİ İŞLER ANCAK CİDDİ ADAMLARIN ESERİDİR. Yüce tanrıdan hayatı boyunca başarılı ve sağlıklı olmasını dilerim...

  Arslan Berkmen

 • Tek kelimeyle mükemmel bir hekim Ameliyattan benden fazla korkan biri yoktur bana verdigi güven sayesinde safra kesesi ameliyatimi oldum ve sirt agrilarimdan kurtuldum kendisine cok tesekkur eder calisma hayatında basarilarinin devamını dilerim

 • süper bir doktor süper ilgileniyor kontrole gitmekten ben bıktım iyileştirene kadar peşinizi bırakmıyor teşekkürler fatih kaya hocam (fatih tanrıkulu)

 • fatih hocam sizden allah razı olsun çok ilgili sıcak kanlı bir insansınız sayenizde eşim miğde ağrılarından kurtuldu.inşallah sizin gibi doktorlar başımızdan eksik olmaz.

 • Fatih beyin hastasıyım.kesinlikle çok ilgili ve bilgili bir doktor.hastalarıyla birebir ilgillenmesi ve sevecen tavrıyla hastalarına güven veriyor.kesinlikle alanında 1 numara.

 • kanser hastasıydım,sayesinde kurtuldum.

 • 2009 yılı mayıs ayının ilk haftası gebeliğimin 7. ayında ileri derecede hemoroid teşhisiyle fatih bey amelişyatımı acıbademde yaptı. 34 yaşındayım tanıdığım en mükemmel doktor.iyi ki sizi tanıdım iyiki size ameliyat oldum. emeğiniz ve ilginiz için sonsuz teşekkürler. saygılarımla deniz YAR...

Bu doktor musunuz?

70

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın