Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

KOLAN HASTANESİ
Adnan Kahveci, Osmanlı Cd. No:23, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Beylikdüzü, İstanbul


Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Adnan Kahveci, Osmanlı Cd. No:23, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, İstanbul

Ücretler Hakkında

KOLAN HASTANESİ

Özgeçmiş

Hakkımda

1981 Gaziantep doğumluyum.

İlk ve orta öğretimimi Gaziantep’te tamamladım.

2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültes...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Uludağ Üniversitesi-Tıp Fakültesi
  • İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Uzmanlık

Deneyimler

  • Beylikdüzü Devlet Hastanesi
  • Kanuni Sultan Süleyman Araştırma ve Eğitim Hastanesi
  • Adana Ortadoğu Hastanesi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

44 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F

Dr. Ferdi Sarı ile ilgili görüşüm mesleğinde fevkalade olarak yorumlamak isterim, onu tanıdığım için mutluyum. Doktorumun tanı ve tedavisi mükemmeldir prp ve iğne ile dizimi rahatlıkla kullanıyorum ve yürüyüşlerime de başladım. Tedavi şeklinden hasta doktor ilişkisi de dahil çok memnun oldum. Arkadaş çevreme de bildirdim.

I

Sayın doktorumuz Op. Dr. Ferdi Sarı'yı tesadüfen tanıdım gittim. Şikayetimi söyledim ilgilendi ilaç verdi, mr istedi, kan tahlili yapıldı verdiği takviye edici vitamini kullanıyorum. Kalça ekleminde iltihaplanma varmış hocamız teşhis koydu. şimdilik bir sıkıntım yok. Ferdi Hoca'mızı herkese tavsiye ederim saygılar.

E

Ferdi Hocam'a kalça içi prp yaptırdım, çok memnun kaldım. Alanında çok iyi ve bilgili bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.

S

Omuzumda yırtılma olduğunu ve liflerinin kopmak üzere olduğunu söylediler. Ferdi Bey'in övgülerini duyduğum için kendisiyle görüşme sağladım. 3 seans kök hücre tedavisi yaptırdım ve güzel ilgilendi. Zorlarsam omuzum ağrıyor ama geceleri hiç yatamıyordum, şimdi en azından memnunum.

E

Ben Ferdi Bey'den çok memnun kaldım. Ayaklarımda tümör vardı ve ameliyat etti. Kontrollerime kendisiyle devam ediyorum. Kendisi çok iyi ve çok ilgili bir doktor. Çok memnunum.

I

Öncelikle anneannem için geliyoruz. Kendisi bacaklarındaki problemden dolayı birçok doktora gitti, ama Ferdi Bey'in tedavisini çok net bildiği için kendisinden memnunuz. Ağrıları şu anda azaldı. Burada önemli olan doktorun hangi tedaviyi yapacağını bilmesi çok önemli ve buradaki deneyim ve tecrübesine çok hakim.

G

Ferdi Sarı'nın hastasıydım. Kendisi çok iyi bir doktor. Ben çok memnun kaldım. Ferdi Bey diz protez ameliyatımı gerçekleştirdi, kendisinin ellerine sağlık. Ameliyat sürecimden memnun kaldım

D

1 buçuk yıldır beraber avasküler nekroz rahatsızlığımı takip ediyoruz. 4 buçuk ay önce de ameliyat oldum. Kendisi her konuda çok ilgili bir doktor. Cep numarasını benimle paylaştı, her zaman arayabiliyorum. Hasta takibi açısından çok iyi. Kontrollerimize devam ediyoruz.

H
Doğrulanmış
Konum: Uzman Dr Ferdi Sarı Kliniği Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Sayın Opr.Dr Ferdi Sarı’yı babama yaptığı kalça proteji ameliyatı sayesinde tanıdım. Yıllar sonra canım babama yeniden hayat enerjisi verdi. O yüzden bizim kahramanımız. Benim diz ve bilek eklemim ile ilgili tedavi sürecim de de uzmanlığı, nokta atışı öngürüleri ile belki başka hocalarımızın illede ameliyat diyeceği konuşarda ilaç, iğne ve egzersiz gibi yöntemler ile şifa verdi. Kendisi ne sonsuz saygı duyuyorum. Ülkemizin kıymetli hekimlerindendir.

M
Doğrulanmış
Konum: Uzman Dr Ferdi Sarı Kliniği Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ferdi hocamız beni, yıllardır uğraştığım ve kalıcı çözüm bulunamayan çift taraflı tırnak batığı probleminden kurtardı. 10 gün içerisinde ayakkabı giyebilecek ve rahatlıkla yürüyebilecek hale geldim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular