Gökhan Çipe, Genel Cerrahi Şişli

Prof. Dr. Gökhan Çipe

Genel cerrahi

6 görüş

Adres

Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli
Memorial Şişli Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kolon Kanseri
  • Rektum Kanseri
  • Mide Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Konum: Memorial Şişli Hastanesi Diğer

09.10.2019 tarihinde bana tüp mide ameliyatı gerçekleştirdi. 6 ay geçti sonuç mükemmel. Ameliyat sonrası basit bır mide bulantısı, kusma bile yaşamadım kendisine çok teşekkür ediyorum. Her şekilde güvene bilirsiniz.


M
Konum: Medicana Beylikdüzü International İstanbul

Ben bugün yani 26 01 2018 tarihinde anal fissür ve hemoroid ameliyatı oldum ben daha önce yani 10 yıl önce 2 defa daha oldum bu ameliyatı ama bu seferki lazerle oldu o yüzden çok rahatım şuan bu yazıyıda hastanedeki odamdan yazıyorum ayrıca gökhan hocam süper bir doktor beni bilgilendirmesi ve stresten kurtarması ayrı bir rahatlıktı utanan arkadaşlara buradan tavsiyem hastalığın utanması olmaz ilerde başka sıkıntılarla karşılaşmadan muayenenizi olun bu konuda gökhan hocam gerçekten branşında süper bir doktor


A

Gökhan Hoca beni tüp mide ameliyatı yaptı. Onun sayesinde 6 ay gibi bir sürede 45 kilo verdim. Ameliyat öncesi ve sonrası verdiği destek ve takipleri sayesinde bu kadar hızlı kilo verebildim. Desteğin için teşekkür ederim hocam.


H

Merhaba,
2012 yılında kolon kanseri olan annemi Dr.Gökhan ÇİPE bey ameliyat etmişdi. Bu portal aracılığı ile Sayın Gökhan Bey’e teşekkür ediyor ve minnetimi sunuyorum. Annem, önce Allah’ın izni ile sonra sizin tedaviniz sayenizde kanserden kurtuldu. Hastalarınıza karşı yaklaşımınız ve tutumunuz takdire şayan. Ömrüm boyunca bu kadar güler yüzlü, içten bir doktor tanımadım. Allah razı olsun. Mesleğiniz de 1 numarasınız. Kesinlikle hasta olanlara Gökhan beyi tavsiye ediyorum. Annem yaşıyorsa doğru zamanda ve uyguladığı doğru tedavi sayesinde yaşıyor, Çok şükür.
Saygılarımla,


merhaba ben yaklaşık 8 ay evvel tüp mide ameliyatı oldum ameliyatımı yapan doç,dr,gökan çipe hocama ve emeyi gecen butun herkeze çok teşekkür ederim şu an çok sağlıklıyım 135 kg iken tansiyon kolosturol sorun larım vardı ŞİMDİ 75 KG OLDUM allaha sukur simdi çok saglıklıyım hocam sızden allah razı olsun meslek hayatınızda basarılar dilerim ÖZKAN DEMİR


Merhaba. Eşim yaklaşık 15 yıllık üls.kolit hastasıydı. Bundan 9 ay önce yapılan kolonoskopide artık bağırsaklarının çok kötü bir halde olduğunu söyledi doktorumuz. Ameliyat kararı almamız gerekitiğini söyledi ama hiç kolay olmafı kabullenmemiz. Acaba doğru doktoru bulabilecek miyiz diyorduk yaptığım araştırmalar sonucunda ve aldığım referanslarla Gökhan Beyden randevu aldık tabi kolay bir ameliyat olmayacağınden daha sonrası için de birkaç farklı doktor randevumuz da vardı. Fakat diğer cerrahlarla görüşme gereği bile duymadık. Gökhan beyle ilk görüşmemiz o kadar güzel geçmişti ki tamam dedik önce Allagın izni sonra da doktorumuzun sayesinde her şey güzel olacak dedik. Doktorun tecrübesi bilgisi kadar hastasına yaklaşımı da çok önemlidir diyoruz biz ve Gökhan bey kesinlikle her anlamda yanından içiniz rahat bir şekilde ayrılabileceğiniz doktorların en başında geliyor. Her aradığımızda rahatlıkla ulaşabildik hiç bir zaman bizden desteğini esirgemedi. Ameliyatımıza gelecek olursak 3 aşamalı bir ameliyat gerçekleştirdi doktorumuz ilk ameliyatta kalınbağırsağın tamamı alındı ikicide rektum alınarak j pouch yapıldı üçüncü ameliyatta ise kapama ameliyatı yapıldı. Hepsi çok şükür ki çok başarılı geçti. Biz önce Allaha sonra Gökhan beye inandık ve yanılmadık çok şükür. Kesinlikle tercih edebileceğiniz cerrahlar içinde birinci sırada gelmeli. Bütün emekleri ve tabiki insanlığı için sonsuz teşekkür ediyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Kolon Kanseri
  • Rektum Kanseri
  • Mide Hastalıkları
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (9)

İlgili aramalar