Op. Dr.

Gülçin Çetin Uysal

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • P
  Yer: Özel Tınaztepe HastanesiHizmet: Dış gebelik şüphesi

  Dış gebelik şüphesi ile geldiğim doktorum doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle kimyasal gebelik olduğunu tespit etti ve tedaviyi ona göre uyguladı. Onu tanıdığım için çok şanslıyım samimi, ilgili, işini dört dörtlük yerine getiren harika insan, mükemmel, dünya iyisi doktorum GÜLÇİN ÇETİN UYSAL'a emekleri için çok teşekkür ederim..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Gülçin Uysal Çetin 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlıyan Gülçin Uysal Çetin Özel Tınaztepe Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.
   Ürojinekolojik Cerrahi İşlemler Çalıştayı
   Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 20142. Laparoskopik Sütur Kursu
   Ege Jinekolojik Endoskopi Kongresi, 20143. Total Laparoskopik Histerektomi
   Ege Jinekolojik Endoskopi Kongresi, 20144. Üremeye Yardımcı Yöntemler (İnvitro Fertilizasyon) Kursu
   Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD, 20085. Jinekoloji ve Obstetrik Ulusal Kongresi
   TJOD, 20136. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Ulusal Kongresi
   Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2011

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  28 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • P
   Yer: Özel Tınaztepe HastanesiHizmet: Dış gebelik şüphesi

   Dış gebelik şüphesi ile geldiğim doktorum doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle kimyasal gebelik olduğunu tespit etti ve tedaviyi ona göre uyguladı. Onu tanıdığım için çok şanslıyım samimi, ilgili, işini dört dörtlük yerine getiren harika insan, mükemmel, dünya iyisi doktorum GÜLÇİN ÇETİN UYSAL'a emekleri için çok teşekkür ederim..

  • I
   Yer: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Normal randevu

   Gülçin hanıma bi arkadaşım tavsiyesine üzerine gittim 1.5 yıldır süren bir rahatsizligim var kadın hastalıkları bakması gerekiyor ama kendisi beni cildiyeye gönderdi ama iki kez gidip muayene olduktan sonra hiç bir şekilde fayda görmeden aylarimi geçirmiş oldum

   Gülçin Çetin Uysal2017-08-18

   Kadın hastalıkları ve dermatoloji bölümünün ortak baktıği.,dogru tani konulup tedavi alinmasi amacli gorusulen cesitli cilt lezyonlari ile ortaya cikan hastaliklar icin yonlendirilmistir.Tani olmadan tedavi fayda degil tum hastalara zarar verir.Amac hasta sağligidir..

  • E
   Yer: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Normal randevu

   Son derece kibar, soruları anlayışla yanıtlayan, ilgili ve bilgili bir doktor olduğuna tek randevuda inandığım bir doktor. Meslek hayatında başarılar diliyorum ve tedavisi için teşekkürlerimi sunuyorum.

  • N

   Tavsiye üzerine gitmiştim İlgi ve alakasından inanılmaz çok memnun kaldım.İzmir'de alanında bir numara diyebilirim benim için. Rahim kalınlaşması tedavisi uygulandı.Ameliyat oldum ve ertesi gün ayağa kalkıp eşime kahvaltı hazırladım. Her zaman İyi karşılayan ve 7/24 ulaşabildiğim bir doktor. Ameliyat sonrası kendiside arayarak nasıl olduğumu sordu. İyi ki hayatıma girmiş, ona olan minnet borcumu ödeyemem. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

  • Kızımın doğumu ve kız kardeşimin ameliyatı için gitmiştik. Çok sıcak ve çok ilgili. Her şeyden önce insana değer veriyor. Verdiği bilgiler de çok fazla ve tatmin edici..İzmir'e kazanılmış bir doktor. Ben tavsiye üzerine gitmiştim ve herkese de tavsiye ediyorum.

  • Gülçin hanım'a tavsiye üzerine gitmiştim. Her seferinde gittiğimde durumumu tekrar anlatmak zorunda kalmıyorum. Gebelik konusunda çok hassas hiç bir noktayı atlamıyor. Benimde gebelik takibimi ve doğumumu gerçekleştirdi ve çok başarılı bir süreç yaşadım. Her türlü kadın hastalıklarında kendisine başvuruyorum.

  • Gittiğimde gayet çok güzel ilgilendi. Doğru yönlendirmeleri var. Sorunumdan dolayı daha önce gittiğim doktor ameliyat dedi fakat Gülçin hanım tedavi uygulama yoluna gitti ve başarıyla sonuçlandı. Kendisiyle hala görüşüyoruz ve çok memnunum.

  • Sakinliği işine bağlılığı ve çalışkanlığı ile gerek mesleki bilgisi gerekse mesleki hakimiyeti bize kendimizi hep güvende hissettirmistir. İyi bir insan ve çok iyi bir doktordur. Bir çok konuda bizlere ayrıntılı bilgiler vermistir. Tüm kaygılarimızı büyük bir titizlikle gidermiş ve bizi hep rahatlatmıştır. Oğlu
   muz erkenden geldiginde bile onun varlığıyla hep güvende hıssettik kendimizi ve oğlumuzu. Bizlere verdiği emeği herzaman saygı ile anıyoruz. Pelin Durmaz AKIN

  • Arkadaşlarımın önerisi üzerine gittim.şu an ikizlerime 33 haftalık gebeyim..ilgisi,ciddiyeti,profesyonel yaklaşımının dışında bir abla aileden biri gibi davranması samimi ve açık tavırları ,insana güven veren duruşu ve doğallığıyla iyiki Gülçin hoca doktorum olmuş..soru sormana gerek yok,çok yoğun olmasına rağmen tek hastası şenmişsin gibi davranıyor ve gereken her detay hakkında bilgilendiriyor..hamilelik dönemimi normalde çok hassas ve panik biri olduğum halde verdiği güven sayesinde çok huzurlu ve rahat geçiriyorum..iyiki tanımışım ve doktorum Gülçin hoca olmuş..bebeklerim ve ben onu seviyoruz☺️

  • A

   Hamileliğimin 24. haftasında kendisiyle tanıştım, keşke ilk günden itibaren tüm hamilelik sürecimde beraber olsaydık. Gülçin hanım çok yoğun çalışan bir doktor ancak tüm hastalarına karşı ilgi ve hassasiyeti maksimum düzeyde. Konusunda hakimiyeti ve bilgisi sonsuz güven veriyor. Hamilelik süresince yaşadığım tansiyon, şeker, enfeksiyon gibi tüm sorunları sayesinde aştık. Kızımı sağlıkla kucağıma almamdaki tüm emeği için kendisine sonsuz minnettarım.

  • 4 ağustos 2015 .hayatımın en sancılı en acı günüydü acil gittim hastaneye ve ogün tanıdım kendisini dış gebelik geçirdigimi ve sağ tüpün patladıgını iç kanama olduğunu öğrendim sonrası ameliyat gülçin hanım sayesinde bu zorlu süreci kolay atlattım ameliyat sonrası ilgi ve alakası devam etti şimdi tedavim devam ediyor çok teşekkür ediyorum kendisine.....

  • Y

   Menapoz sonrası annem de kanama oluştu. Annem hipertansiyon hastası ve doktora gittiğinde panik atak oluyor. Başka doktora da gittik ancak bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine GÜLÇİN Hanımla tanıştık. Randevular dolu olmasına rağmen çok güzel ilgilendi. Annem gibi bir hasta bile çok sakin bir şekilde operasyona girdi. Ve bize öyle bir güven verdi ki.. İyi ki var dediğimiz, emekçi ve güleryüzlü doktoruMuz.. Kesinlikle tavsiye ediyoruz..

  • G

   Artık yorulup umutsuzluğa kapıldığım anda rastladım ve şansım oldu.Çikolata kisti nedeniyle geçirdiğim onca tedaviler sonrasında tam vazgeçmek üzere iken rastladım Gülçin hanıma .Uyguladığı özenli tedavi sonrasında artık hamileyim..Sizi siz kadar düşünüyor ,ilgileniyor ve her sorunuzu içtenlikle cevaplıyor.Sonsuz teşekkürler ,Sevgilerimle....

  • I

   benim biricik canım doktorcum. 14 haftalık gebeyim. her hafta gidiyorum ve yılmadan her hafta muayenemi yapıyor. sabırla dinliyor. bütün panikliğime karşın her zaman dinginliğini koruyor. 6 haftalıkken kanamam olmuştu. o hiç endişelenmemişti ve sen bu çocuğu doğurursun merak etme demişti. şu anda hiç bir sıkıntım kalmadı. her muayenede sadece gülüyoruz. şiddetle tavsiye ederim.

  • N

   Hem mükemmel bir doktor hem mükemmel bir arkadaş. hastasına arkadaş gibi davranarak psikolojik olarak da kendinizi en konforlu duygularla donanmış hissediyorsunuz. emin ellerde olduğunuzu düşünerek en özel anlarınızın tadını çıkarıyorsunuz. kendisine çok teşekkür ediyorum. ilk doğumumdu. kendimi çok özel hissetmemde emeği çoktur. sabrıyla bütün nazımı ve sızlanmalarımı anlayışla karşıladı. şeker bir insan. çok bilgili bir doktor. işinin ehli. daha ne diyebilirim ki çok seviyorum onu. çok talep edilen bir doktor olduğu için yoğun bir hasta trafiği var. ama onu beklemeye değer... şimdi bulunduğumuz yerle doktor hanımın çalıştığı hastane arasında 3 saat var ama yeniden hamilelik durumum olursa yine onu tercih etmeyi çok istiyorum. inşallah kısmet olur yine.

  • B

   O benim hayatımı kurtaran kadın o benim kahramanım o olmasaydı belki de şu an yaşamıyordum kist ameliyatımı yaptı Gülçin hanım ve hayatımı gerçekten ona borçluyum ve en güzeli 1 sene içinde hiç görüşmemiş olmamıza rağmen 1 sene sonra onu yeni hastanesinde bulup tekrar gittiğimde beni adımla çocuğumla ailemle birlikte tanıdı çok içten başarılı samimi bir doktor o sizi çok seviyorum Gülçin hanım

  • S

   Doktor hanım için yazılabilecek tek şey ruhunu katarak işini yapıyor, sizi gerçekten önemsiyor. Daha önce muayane olduğum doktorların aksine yapılması gereken herşeyi sizi huzursuz etmeden ,ama tam yapar. Özellikle zor vakaları alıyor bizim gibi...Gebeliğim boyunca takibinde olduğum doktor bebeğin eşi aşağıda ve rahme yapışık çok riskli diyerek bizi son anda kabul etmedi, ortada bıraktı ..Kuzenimin çocuğundaki problemi farkedip doğumu bebeğe göre ayarlayıp. beyin cerrahlarının dediğine göre Kadın Doğum hekiminiz bebeği kurtarmış sözlerini hakeden hekim olarak tanıştık. Muayane sonucunda eşin aşağıda ve tam yapışık olduğunu söyledi ve riskleri anlattı. Biz tam bu da almaz derken tüm riskleri tedavi metodları ve yüzdelerine kadar sabırla anlatıp operasyon saati ,kan hazırlığına dek ayrıntılı bilgileri verip endişelenmeyin , herşey yolunda gidecektir sadece dediklerime lütfen uyun uyarısında bulundu .Ameliyat gününde gayet sakin girdik ve çıktık ..Rahim ameliyatına bile gidebilir denmişti, ama doktorum en son çareye başvurmadan zor oldu ama hallettik dedi .Ben hayatımı , ona borçluyum ,minnettarım..

  • M

   Hayatım boyunca tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanı ve çok ileri dercede bilgiye sahip bir doktor. Dahada önemlisi harika bir insan ben daha önce onun kadar duyarlı hastasını ve bebeği sahiplenen hassas bir doktor daha görmedim.

  • H

   Bir kadın için kadın doğum doktoruna güven çok önemilidir. 32 haftalık hamile iken İzmir'e geldim ve hemen bir kadın hastalıkları ve doğum doktoru aramaya başladm. Dr. Gülçin Çetin UYSAL'ı siteniz vasıtasıyla tanıdım. ertesi gün randevu alıp hasteneye muayeneye ve kendisi ile tanışmaya gittim. Gerçekten karşısındaki hastasına çok güven veren, sabırla dinleyen, sorulan sorulara itina ile cevap veren ve hastasına kendisini özel ve değerli hissettiren bir doktor. 05.04.2014 tarihinde bebeğimi kucağıma aldım. Herşey yolunda gitti. Şuan bebeğim ve ben çok iyiyiz. Hatta yarın kontrole gideceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Dr. Gülçin Çetin UYSAL'ı herkese tavsiye ediyorum.

  • S

   Gülçin Hanımla tanışmamız 2012 Eylül'de oldu ve halen daha kendisinin hastasıyım. Şu anda 33 haftalık hamileyim ama bu zamana gelene kadar birlikte çok badireler atlattık. Öncelikle başka bir doktorun önemsemeyip büyümesine sebep olduğu kistimden laparoskopi ile kurtulmamı sağladı. Yoğun ilgi ve desteğiyle geçen iyileşme süreci ve yumurtlama takibi sonucunda 2013 Şubat ayında hamile kaldığımı öğrendim. Ancak 2013 Nisan ayında 10 haftalıkken bebeğimizin kalbi durdu. Yine Gülçin Hanımın yönlendirmesi ve detaylı araştırması sonucunda pıhtılaşma sorunum olduğu ortaya çıktı. Sebep anlaşıldıktan sonra Ağustos ayında yeniden hamile kaldığımı öğrendim. Gülçin Hanımın sıkı takibi, uyguladığı tedavi ve yoğun ilgisi sayesinde şu anda 33 haftamızı tamamladık. Hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağımız günü heyecanla bekliyoruz. Bu üzücü, meşakatli ve sonucunda bir o kadar da heyecanlı süreçte Gülçin Hanım'ın desteği olmasaydı çoktan umudumu kaybetmiş olabilirdim. En umutsuz, en üzgün zamanlarımda bile yanından yepyeni umutlarla ayrıldığım, güler yüzlü, ilgili, sabırlı, sakin, samimi, açıksözlü, mesleğini bu kadar çok seven... bir doktor çok zor bulunur. Şimdiye kadar çok arkadaşıma tavsiye ettim, onlar bebeklerini kucaklarına aldılar bile...Şimdi sıra ben de nasipse :) Buradan da kendisine sonsuz sevgimi ve teşekkürlerimi iletiyorum !!!

  • Ş

   Bilgi ve tecrübesi iyi fakat kendisine acil durumda ulaşmak imkansız. Telefonlarınıza cevap vermiyor. Dolayısıyla acil bir durum başınıza geldiğinde Gülçin hanıma ulaşamadığınız için başka doktor aramak zorunda kalıyorsunuz.

  • S

   ülçin hanım şans eseri tanıştık ölcek denilen bebeğimizi allahında yardımıyla bize kavuşturdu mükemmel bir doktor işinde uzman mutlaka deneyin göreceksiniz kendisine çok tşkr ediyoruz

  • S

   Kendisinde gördüğüm tedavi sonrasında gebe kaldığım ve hala takibinde olduğum Dr .Gülçin hanımın bilgisine,ilgisine ve sabrına minnettarım. Şimdiye kadar denediğim bir çok doktor oldu ama onun gibi bir doktora rastlamadım. Gerek tedavi yöntemleri gerek benimle detaylı olarak ilgilenmesi gerekse telefonlarıma verdiği cevaplar beni çok rahatlatmıştır. Herkese tavsiye ederim. Kendini beğenmiş doktorlardan sıkılanlar ve samimi, sempatik bir doktor arıyorsanız mutlaka gidip görün...

  • M

   ben kendimi öyle şanslı hissediyorum gülçin hanımı seçtiğim için hiç pişman değilim iyiki gülçin hanımı seçmişim onun sayesinde sağlıklı bir oğlum oldu ayrıca bir sürü doktoru gezdim hastalığımı hiç bi doktor bulamadı ama tavsiye üzerine geldim ve çok memnun kaldım

  • A

   gerçekten güler yüzü ve soğukkanlılığıyla hastasını rahatlatmayı çok iyi başarıyor :)

  • B

   bebeğimi elime verdiğiniz için size çok teşekkür ederimmm:)

  • E

   gülçin hanım kesinlikle muğladaki en iyi kadın doğum doktorudur herkese tavsiye ederim....

  • A

   Bilgisiyle, bilgiyi aktarış biçimiyle, sabrıyla güler yüzüyle kendisini harikulade yetişdirmiş mükemmel bir doktor...Sonsuz teşekkürler ...