Op. Dr.

Gülçin Çetin Uysal verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

 • Özel Tınaztepe Hastanesi

  Ahmet Piriştina Bulvarı No:51 Tınaztepe, Buca

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı, Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Dubai Star Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ray Sigorta, Garanti Sigorta, Ziraat Sigorta Daha fazla (12)


 • Tapdi Bucatıp Merkezi

  Koşuyolu Cad. 506 Sok. No:2 Şirinyer, Buca

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı, Acıbadem Sigorta, AIG Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, American Life Hayat Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Aviva Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Garanti Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Hür Sigorta, Işık Sigorta Daha fazla (17)


En Güncel Görüş

 • P
  Konum: Özel Tınaztepe HastanesiHizmet: Dış gebelik şüphesi

  Dış gebelik şüphesi ile geldiğim doktorum doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle kimyasal gebelik olduğunu tespit etti ve tedaviyi ona göre uyguladı. Onu tanıdığım için çok şanslıyım samimi, ilgili, işini dört dörtlük yerine getiren harika insan, mükemmel, dünya iyisi doktorum GÜLÇİN ÇETİN UYSAL'a emekleri için çok teşekkür ederim..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Gülçin Uysal Çetin 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında uzmanlığını tamamlıyan Gülçin Uysal Çetin Özel Tınaztepe Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.
   Ürojinekolojik Cerrahi İşlemler Çalıştayı
   Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 20142. Laparoskopik Sütur Kursu
   Ege Jinekolojik Endoskopi Kongresi, 20143. Total Laparoskopik Histerektomi
   Ege Jinekolojik Endoskopi Kongresi, 20144. Üremeye Yardımcı Yöntemler (İnvitro Fertilizasyon) Kursu
   Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD, 20085. Jinekoloji ve Obstetrik Ulusal Kongresi
   TJOD, 20136. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Ulusal Kongresi
   Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2011

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  28 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • P
   Konum: Özel Tınaztepe HastanesiHizmet: Dış gebelik şüphesi

   Dış gebelik şüphesi ile geldiğim doktorum doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle kimyasal gebelik olduğunu tespit etti ve tedaviyi ona göre uyguladı. Onu tanıdığım için çok şanslıyım samimi, ilgili, işini dört dörtlük yerine getiren harika insan, mükemmel, dünya iyisi doktorum GÜLÇİN ÇETİN UYSAL'a emekleri için çok teşekkür ederim..

  • I
   Konum: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Normal randevu

   Gülçin hanıma bi arkadaşım tavsiyesine üzerine gittim 1.5 yıldır süren bir rahatsizligim var kadın hastalıkları bakması gerekiyor ama kendisi beni cildiyeye gönderdi ama iki kez gidip muayene olduktan sonra hiç bir şekilde fayda görmeden aylarimi geçirmiş oldum

   Gülçin Çetin Uysal2017-08-18

   Kadın hastalıkları ve dermatoloji bölümünün ortak baktıği.,dogru tani konulup tedavi alinmasi amacli gorusulen cesitli cilt lezyonlari ile ortaya cikan hastaliklar icin yonlendirilmistir.Tani olmadan tedavi fayda degil tum hastalara zarar verir.Amac hasta sağligidir..

  • E
   Konum: Tapdi Bucatıp MerkeziHizmet: Normal randevu

   Son derece kibar, soruları anlayışla yanıtlayan, ilgili ve bilgili bir doktor olduğuna tek randevuda inandığım bir doktor. Meslek hayatında başarılar diliyorum ve tedavisi için teşekkürlerimi sunuyorum.

  • N

   Tavsiye üzerine gitmiştim İlgi ve alakasından inanılmaz çok memnun kaldım.İzmir'de alanında bir numara diyebilirim benim için. Rahim kalınlaşması tedavisi uygulandı.Ameliyat oldum ve ertesi gün ayağa kalkıp eşime kahvaltı hazırladım. Her zaman İyi karşılayan ve 7/24 ulaşabildiğim bir doktor. Ameliyat sonrası kendiside arayarak nasıl olduğumu sordu. İyi ki hayatıma girmiş, ona olan minnet borcumu ödeyemem. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

  • Kızımın doğumu ve kız kardeşimin ameliyatı için gitmiştik. Çok sıcak ve çok ilgili. Her şeyden önce insana değer veriyor. Verdiği bilgiler de çok fazla ve tatmin edici..İzmir'e kazanılmış bir doktor. Ben tavsiye üzerine gitmiştim ve herkese de tavsiye ediyorum.

  • Gülçin hanım'a tavsiye üzerine gitmiştim. Her seferinde gittiğimde durumumu tekrar anlatmak zorunda kalmıyorum. Gebelik konusunda çok hassas hiç bir noktayı atlamıyor. Benimde gebelik takibimi ve doğumumu gerçekleştirdi ve çok başarılı bir süreç yaşadım. Her türlü kadın hastalıklarında kendisine başvuruyorum.

  • Gittiğimde gayet çok güzel ilgilendi. Doğru yönlendirmeleri var. Sorunumdan dolayı daha önce gittiğim doktor ameliyat dedi fakat Gülçin hanım tedavi uygulama yoluna gitti ve başarıyla sonuçlandı. Kendisiyle hala görüşüyoruz ve çok memnunum.

  • Sakinliği işine bağlılığı ve çalışkanlığı ile gerek mesleki bilgisi gerekse mesleki hakimiyeti bize kendimizi hep güvende hissettirmistir. İyi bir insan ve çok iyi bir doktordur. Bir çok konuda bizlere ayrıntılı bilgiler vermistir. Tüm kaygılarimızı büyük bir titizlikle gidermiş ve bizi hep rahatlatmıştır. Oğlu
   muz erkenden geldiginde bile onun varlığıyla hep güvende hıssettik kendimizi ve oğlumuzu. Bizlere verdiği emeği herzaman saygı ile anıyoruz. Pelin Durmaz AKIN

  • Arkadaşlarımın önerisi üzerine gittim.şu an ikizlerime 33 haftalık gebeyim..ilgisi,ciddiyeti,profesyonel yaklaşımının dışında bir abla aileden biri gibi davranması samimi ve açık tavırları ,insana güven veren duruşu ve doğallığıyla iyiki Gülçin hoca doktorum olmuş..soru sormana gerek yok,çok yoğun olmasına rağmen tek hastası şenmişsin gibi davranıyor ve gereken her detay hakkında bilgilendiriyor..hamilelik dönemimi normalde çok hassas ve panik biri olduğum halde verdiği güven sayesinde çok huzurlu ve rahat geçiriyorum..iyiki tanımışım ve doktorum Gülçin hoca olmuş..bebeklerim ve ben onu seviyoruz☺️

  • A

   Hamileliğimin 24. haftasında kendisiyle tanıştım, keşke ilk günden itibaren tüm hamilelik sürecimde beraber olsaydık. Gülçin hanım çok yoğun çalışan bir doktor ancak tüm hastalarına karşı ilgi ve hassasiyeti maksimum düzeyde. Konusunda hakimiyeti ve bilgisi sonsuz güven veriyor. Hamilelik süresince yaşadığım tansiyon, şeker, enfeksiyon gibi tüm sorunları sayesinde aştık. Kızımı sağlıkla kucağıma almamdaki tüm emeği için kendisine sonsuz minnettarım.