Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 21 ziyaret var

www.pendikkadindogum.com www.hulyaaydogmus.com İstanbul Tıp Fakültesinden mezundur. 1997 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden ihtisas alarak Kadın Hastalıkları… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (81)

Hakkımda

Hakkımda

 • www.pendikkadindogum.com
  www.hulyaaydogmus.com
  İstanbul Tıp Fakültesinden mezundur. 1997 yılında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden ihtisas alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Üsküdar Pendik ve Kartalda çeşitli hastanelerde görev yapmıştır. 2000 yılından beri kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir. Cinsel terapi eğitimi almış ve başta VAJİNİSMUS olmak üzere cinsel işlev bozuklukları tedavisi ile özel ilgilenmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Eğitimi, 1986 - 1992
 • İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğt. Ve Arş. Hast. - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık Eğitimi, 1992 - 1997

Deneyimler

 • Üsküdar Anadolu Hastanesi
 • Pendik Hospital
 • Nene Hatun Hastanesi
 • Özel Muayahane(-Halen)
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T

  hülya hanım'ın tecrübesi güleryüzü ilgi ve alakası mükemmel bir doktordur.13 senedir tek geçtiğim doktorum iyi ki tanımışım kontrollerime izmitten pendik e sıkılmadan bıkmadan geldim gelmeye devam ediyorum.

 • Hülya Hanım bilgisi ve tecrübesiyle kendisine ender rastlanan doktorlardan. Histereskopi yöntemiyle polip ameliyatı yapan nadir doktorlardan ve sonuç mükemmmel. Ayrıca 5 yıldır beklediğim bebeğimin takibi ve doğumunu kendisiyle yaptım. Harika bir 10 ay geçirdim. o kadar ilgili, hasssas ve duyarlı bir doktor ki kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Ayrıca genel geçer doktor bilgilerinden farklı olarak tavsiye ettiği veya etmediği herşeye koşulsuz güvenebilirsiniz. Kendisiyle gerçekleştirdiğim normal doğumum olağanüstüydü herşekilde sizinle empati kuran, sabırlı, sakin ve duyarlı bir doktor. kendisinin hastası olmam büyük bir lutuf.

 • G

  Bir arkadaşımın referansı ile 7 yıl önce gitmiştim.2 gebelik takibini ve doğumumu da kendisinde yaptım.3. kez gebelik takibimi kendisi yapıyor.Bu alanda tüm rahatsızlığımda Hülya hanımı tercih ediyorum.Çok nazik, hastasını çok dinleyerek ve teşhis ve tedavilerinde başarılı bir doktor.Arkadaşlarımı yönlendirdim giden arkadaşlarımda aynı şekilde çok memnunlar.

 • P

  Referans ile gittim.İşinde uzman olması ,güler yüzle karşılaması ve başarılı olmasından memnun kaldım.Gebelik takibi ama çok riskli bir gebelikti. İkizlerime hamileydim.Çok sıkıntılarım oldu ama çok desteği oldu ve çok rahatlattı.Sayesinde rahat bir doğum yaptım ve bebeklerimi kucağıma aldım.Çok ama çok memnunum.

 • S

  Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. Hülya hanımın doktor hasta ilişkisi değilde bir arkadaş ilişkisi gibi çünkü kadın doğum farklı bir olay kadınlar için en zor süreç. Hülya hanımın anlayışı, soru cevapları beni çok rahatlatıyor muayene esnasında.2 gebelik sürecimde Hülya hanımın takibinde doğum yaptım.senelik kontrollerim var.Aileden dolayı genetik risk altında olduğum için (kanser) takibini yapıyor.Hastasıyla iletişimi kolay.12 senedir hastasıyım.Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Hastalarının psikolojini çok motive eden ve moral vermesi.Hastasını unutmuyor hatta şikayetini de hatırlıyor.Hastasını çok yakından takip ediyor samimi ve güler yüzünü görmek rahatlatıyor.Gebelik çok zor bir süreç ve bu konuda anne ye psikolojik olarak ta destek veriyor.Gebeliğimin ilk aylarında keşke karşılaşsaymışım diyorum.Teşhis ve tedavisi çok doğru .Herkese tavsiye ederim.Arkadaşlarımı da yönlendirdim çok memnunlar.

 • S

  Her konuda kendisinden çok memnunum.15 senedir hastasıyım.Doğumunu yaptırdı.Kadın hastalıklarında bir çok kez tedavi oldum.Gebelik sürecinde her hangi bir sorun olduğunda erken teşhis koyup yönlendirme yapıyor.Hülya hanım bir akrabamın kadın hastalıkları için gittiği bir çok doktorda teşhis konulamadığı halde Hülya hanıma gittiğinde teşhis koyup rahatsızlığının farklı bir bölüme yönlendirdi ve biz bu şekilde şifa bulduk sayesinde.Kesinlikle kadın doğum uzmanı denildiğinde ilk ve tek aklıma gelen isim Dr. Hülya Aydoğmuş..

 • A

  20 yıllık hastasıyım.Aile doktorumuz.Mutluluk güzellik.İyi kide Hülya hanımı tanımışız.Kadın hastalıkları için bir çok kez tedavi gördüm.Teşhis ve tedavi konusunda çok başarılı.Bu alanda şikayeti olan herkes gözü kapalı gidebilir.

 • H

  2 tane doğumda da destek verdi ve 12 senedir doktorum.Hasta doktor ilişkisinden ziyade bir dost olduk.Hastasına karşı samimi ve çok cana yakındır. Her konuda çok memnunum.Alanında çok başarılı ve uzun yıllardır hastasıyım ve hiç sıkıntı yaşamadım.Teşekkür ederim kendisine .

 • D

  Referans ile gitmiştim.İlk gittiğimde Hülya hanımın enerjisinden kaynaklı olabilir çok memnun kaldım.Gebelik takibi ve doğum için gittim.Doğumumu gerçekleştirdi ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.Kadım doğum olunca Hülya hanımdan başkasını asla düşünmem.

 • T

  kesinlikle çok iyi bir hekim iletişimiyle doktor bilgisiyle tavsiye edebileceğim tedavisiyle sonuç alabildiğim harika bir doktor kesinlikle tavsiye ederim

 • S

  Hülya Hn.Evliliğimin ilk yıllarından beri doktorumdur.Kendisinden çok memnunum.Şuanda ilk gebeliğimi sürdürürken Hülya Hn.ın ilgisi ve alakası beni çok rahatlatmaktadır. her şeyi rahatlıkla sorabilmek ve kestirilmeden çok güzel bir dille aldığımız cevaplar hem beni hem de eşimi çok memnun ediyor.Hülya Hn.bilgisi ve Allahın izniyle bebeğimizi inşallah sağlıkla kucağımıza alacağız.

 • S

  mükemmel bir doktor cok seviyorum hülya hanımı tatlı dilli güler yüzlü cok memnun kaldım dalında cok uzmaniyiki tanımışım hülya hanımı iki dfa kürtaj oldum hiç agrı sızı hissetmedim allah bin kere razı olsun sizden hülya hanım

 • T

  İki gebeliğimde de takibimi yapan hekimdir. Kendisinden ve yakın ilgisinden çok memnun kaldım. İki sezeryen doğumumda da elinin hafifliğinden olsa gerek hiç bir sıkıntı yaşamadım. Dr. Hülya hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

 • T

  Hülya Hanımı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum,hamileliklerimde yaşadığım zorlu süreçleri güler yüzü, ilgisi ve motive etmesiyle beni kendine hayran bıraktı,asla değiştirmeyi düşünmediğim tek doktorum diyebilirim,tanıdığım herkese tavsiye ediyorum.

 • S

  Hülya hanım ilk gebeliğimin başından sonuna kadar takip eden hekimdir. Her muayenemizde eşime ve bana bebeğimizin ve benim sağlığımız hakkında ayrıntılı ve net açıklamalar yaptı. Gebeliğim süresince Hülya hanımın hekim olarak göstermiş olduğu ilgi alakanın yanında, samimi, dürüst ve yardım sever olması beni ve eşimi çok etkiledi. Muayenelerimiz sırasında çok yakından takip eder gerek gördüğünde bizi telefonla arayarak tekrar muayeneye çağırdı ve gerek gördüğü tahlilleri yaptırırdı. Doğumum sezaryenle oldu ve sezaryen sonrası hiç bir sıkıntı yaşamadım. Doktorumun eli bana çok hafif geldi. İlgisi alakası için kendisine minnettarım çok teşekkür ederim.

 • F

  Hülya hanimla hamilelik düşündüğüm andan itibaren tanıştım. Biraz problemli geçen hamileliğim süresince tüm kontrollerimde bana güven aşılayıp, olması gereken müdahaleleri olması gereken zamanlarda yaptı; plesanta dekolmanı yaşadığım çok riskli doğumumda hem minik kızımın sağ salim dünyaya gelmesini sağladı hem de beni yeniden yaşama döndürdü. Kendisine ve hekimliğine saygım; kişiliğine sevgim büyüktür. İşinde uzman olmasının yanısıra, son derece alçak gönüllü ve yumuşak huylu, çok tatlı bir insandır. Hamilelik dışında diğer rahatsızlıklarımızda ya da kontrollerimizde de benim ve ailemin diğer bayanlarının herzaman tek güvendiğimiz doktorumuzdur.

 • İ

  Normal doğuma yönlendirmesi , hamileliğim süresince olumlu ve mantıklı tavsiyeleri beni rahatlattı. Ayrıca gereksiz tetkik ve tahlillere istememesi anne adayları için rahatlatıcı bir durum olduğunu düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla tüm tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir doktor hanım.

 • D

  Hülya Hanım ile tanışmamız kuzenimin tavsiyesi üzerine oldu. Tecrübeli bir hekim ve her daim güler yüzlü. Hamilelik sürecinde bir takım sorunlar yaşamama rağmen doktorumuzun soğukkanlılığı ve tecrübesi sayesinde zor günlerin üstesinden geldik. 9 ay boyunca her türlü soruma sabırla ve içtenlikle cevap verdi. Özellikle benim gibi detaycı insanların böyle bir hekime ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Doğumum da çok kolay oldu ve şimdi 22 günlük dünyalar tatlısı bir kızımız var. Hülya Hanım sizi çok seviyoruz ve her şey için teşekkür ediyoruz.

 • H

  1,5 sene önce ilk hamileliğimin 5. haftasında tanıştık Hülya hanımla. Hamileliğim süresince yaşadığım problemlere profosyonelce tıbbi tavsiyelerde ve teşhislerde bulunarak bu zor zamanları gerçekten kolaylaştırmaya çalıştı. Sezeryanla gerçekleşen doğumum sırasında ve sonrasında da yine profosyonel ve dostca yaklaşımlarıyla en sağlıklı bi şekilde oğlumu kucağıma almamı sağladı. Doğumum sırasında ve sonrasında herkesten duyduğum sıkıntıların hiçbirini yaşamadım. Bir danışanı olarak Hülya hanımdan son derece memnunum.

 • K

  Doktorumla çok iyi bir gebelik süreci geçirdik çoğu zorlugu onun sayesınde atlattım 9 ay boyunca bana cok yardımcı oldu,9 ayın sonunda normal dogum olabılmesı ıcın benımle bırlıkte saatlerce bekledı ve yıne doktorum sayesınde güzel bir dogum gerceklestı, Hülya hanım olmasaydı kesinlikle yapamazdım,iyiki tercih etmişim, birkez daha olsa yine Hülya hanımı secerdim.Hülya hanımda ilk önce annem dogum yaptı ve onun sayesınde tanıdım onun için sarıyerden pendıge gıttım geldım,ve bırcok hamıle tanıdıgımada tavsıye ettım kesınlıkle mukemmel bır doktor,İYİKİ VARSINIZ,SONSUZ TEŞEKKÜRLER...