Prof. Dr.

Hüseyin Oflaz

verifiedCreated with Sketch.

5 görüş +ekle

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 284 profil ziyareti var

1993 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimimi tamamladım ve aynı görev yerinde Başasistan,… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: Hüseyin Oflaz MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Kalp hastası babam için muayenehanesine randevu alarak gittik. Özverili ve detaylı ilgilenmesinden çok memnun kaldık. Bundan sonra Hüseyin hocamıza düzenli takip için gideceğiz ve değerli önerilerine uyacağız. Teşekkür ederiz hocam!

 • N
  Konum: başka bir yerHizmet: Kalp krizi

  2008 yılında Çapa Tıp Fakültesinin pırıl pırıl doçenti idi. Kalp krizi geçirirken hayata döndürmek bir yana 10 yıldır sağlığımı muhteşem tıp bilgisine borçluyum. Mükemmel cerrah olmasının yanı sıra; örnek öğretmen olmak için yeryüzüne gönderilmiş muhteşem yetenekli iyi kalpli insan. Prof.Dr. Hüseyin Oflaz’ı hak eden üniversite bulmak zor.

 • C

  HÜSEYİN BEY GERÇEKTEN İŞİNİN UZMANI.. PROF. ÜNVANINI BOŞUNA ALMAMIŞ. BENİM DOĞUŞTAN KALBİM DELİK VE HÜSEYİN HOCANIN YAPMIŞ OLDUĞU KÜÇÜK BİR OPERASYONLA ARTIK ÇOK DAHA İYİYİM. KESİNLİKLE KALPLE İLGİLİ BİR RAHATSIZLIĞINIZ VARSA HÜSEYİN HOCAYA MUTLAKA DANIŞIN DERİM. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • S

  ÖNCELİKLE İNSANLARA SEVGİ VE GÜLER YÜZLE YAKLAŞTIĞI İÇİN KENDİSİNE MİNNETTARIZ.RABBİM BÖYLE HEKİMLERİ KORUSUN İNŞALLAH GÜCÜNE GÜÇ KATSIN .ANNEMİN TEDAVİSİNİ YAPTI.AYNI ZAMAN DA PROF.DR.AHMET BİLGE KAYA HOCAMIZDAN DA ALLAH RAZI OLSUN.BAŞARILI BİR OPERASYON SONUCU ANNEMİN RİTMİNİ DÜZENLEDİLER.KESİNLİKLE BÜTÜN HASTALARA TAVSİYE EDİYORUM .VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

 • D

  dalında muhteşem bir doktor onun sayesinde kurtuldum çok teşekkür ediyorum

Hakkımda

Hakkımda

 • 1993 yılında İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimimi tamamladım ve aynı görev yerinde Başasistan, uzman, olarak çalışmaya devam ettim. 2004 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde Kardioloji Doçenti ve 2009 yılında da aynı Fakültede Profesör oldum. 2009 yılından bu yana profesör olarak çalışmaktayım.
  Özellikle ilgilendiğim alanlar kalp krizleri, kalp damarı tıkanıkları, koroner anjiografi ve stent uygulaması, hipertansiyon, ritm bozukluğu ve kalp yetersizliğidir. Uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çeşitli bilimsel makalelerim vardır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Tıp Fakültesi 1993
 • İstanbul Tıp Fakültesi Kardiyoloji ihtisası 1998