Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs ha... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenyurt Kızılay Hastanesi İstanbul ilinde İnönü mahallesi Sıdıka Cebecioğlu sokak No:7 Esenyurt adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Esenyurt Kızılay Hastanesi

  İnönü Mah. Sıdıka Cebecioğlu Sok. No:7 Esenyurt

  İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Yapıcı

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • ÇOK MEMNUN KALDIM HASTASINI DİNLEYEN VE İZAH YETENEĞİ İYİ OLAN BİR HEKİM


 • Özcan Özsan

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • Adım Sefer Yeğen istanbul Bahçeli evlerde oturuyorym.Saygıdeğer doktorum,Sayın Özcan ÖZSSAN beyefendiye nekadar teşekkür etsem,nekadar dua etsem az dır diye düşünuyorum.3-6- 2008 tarihinde Ciddi,prostat rahatsızlığım dolayısıyla gittiğim sefa hastanesinde bena başarılı kapalı operasyon uygulamıştır,o gün bu gün Allahıma hadolsun rahatsızlığımda eseri bile kalmamıştır.Ben kendilerine tekrar teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum. şu anda memleketim Rize deyim,kısmet olursa donüşumde kendilerini ziyazret etmeyı düşünüyorum .Rabbim bu doktoruma ve bütün doktorlarımıza sağlıklar başarılar,esenlikler diliyor,kendilerini Allaha emanet ediyorum.


 • Nail Derelioğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • 2001 yılında t11 t12 kemiğim trafik kazasında kırılmıştı.Platin attınız çok memnunum size minnettarım sizden sağlık sıhhat dilerim.İstanbula yolum düşerse uğrarım yanınıza ameliyatımı Malatyada yapmıştınız.Telefonunuz olmadığı için telefondan görüşemediğimiz için bir yorum yazalım dedim.Şu anda Gaziantep den bir arkadaş da size görükmek için gelmek istiyor rahatsızlığından dolayı.İsmim Musa Birelli Gaziantepden.

  • merhaba ben bursa yuksek ihtisas hastanesinde 2000 tarihinde trafik kazası gececirek sol ayak bileğimde 2 taraflıyın platin taktınız .. halla duruyo size ne kadar mindar ve teşekür ediorum..allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.. sizin sayenizden çok rahat yürüye biliorum ve askerlikğimi bile yaptım size gelmek ve ziyaret etmek istiorum.. nail. abi. inşallah bu mesajıma cvp verirseniz sevirim tekrar allah razı olsun..


 • Mustafa Üner Karacaoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • 41 yasindayim ve bu yasima kadar karsima cikan en mukemmel hekim...Hastasiyla ilgili,sorunu sonuca goturene kadar takip eden,basarili,guvenilir,size sagligim icin ,hersey icin sonsuz tesekkurler hocam.

  • Üner hocamız harika bir doktor ve insandır sabırla dinliyor ve yardımcı oluyor insanın içini rahatlatacak kadar detaylı ve net anlatıyor ve bu bir anne ıcın cok önemlidir, takıbını yaptıgı her bebegın gelısımınde heyecanlanıyor ve bızım mutluluğumuzu endıselerımızı heyecanımızı kısacası hıslerımızı paylaşıyor tekrar bır gebelik yasasam bebegımı gözümü kırpmadan emanet edecegım tek doktordur ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Marina Pelin Rezanavaz

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • Çok sağolsun nazik dakik bir muayene ile doğru tanı koyarak beni iyileştirdi.Ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım

  • Çok sağolsun nazik dakik bir muayene ile doğru tanı koyarak beni iyileştirdi.Ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Selma Yapıcı

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • sırtımdaki ağrı için muayene olmak için gittim gitmez olaydım Muayene sırasında önüne eğil diye öğle bir bağırdıki şok geçirdim derdimi ağrılarımı hikayemi anlatmama müsade etmedi sürekli kendisi birşeyler söyledi benden istediği kan tahlili emar kemik testi tomografi istedi tomoğrafi hariç hepsini yaptırdım bugün 23.11.2016 sonuçları göstermek için gittim tomografi çektirmemişsin ozaman fizik yok sana dedi emarda herşey gözüküyo dedim ben boynun için demiştim dedi boynumla alakalıda emarda açık herşey yazıyo dedim baktı ve sesi çıkmadı daha emarın sonuçlarını okumadan hüküm vermişti tabi çok sinirlendim çarpıntım yükseldi durumum hakkında detaylı bilgi alamadım en doğal hakkımdı halbuki böyle doktorları görmek istemiyoruz kimseye asla tavsiye etmem