Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs ha... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Esenyurt Kızılay Hastanesi

İnönü Mah. Sıdıka Cebecioğlu Sok. No:7 Esenyurt

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Esenyurt Kızılay Hastanesi İstanbul ilinde İnönü mahallesi Sıdıka Cebecioğlu sokak No:7 Esenyurt adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Marina Pelin Rezanavaz Diğer

  4 mart 2020 günü bir randevum vardı kendisine.Odaya girdiğimde direk beni sandalyeye aldı ve şikayetimi sordum cildimde ki izlerden bahsettim ve bana "Hayır buna asla çözüm yok sadece lazer"diyerek beni olumsuzluklara düşürdü.Sanki bir acelesi varmış gibi daha bizim görüşmemiz bitmeden odaya başka bir hasta alınıyor,ve tedavi hakkında fazla bilgi verilmiyor..

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar