Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle Randevu al

İstanbul Şile Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet pra... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Şile Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Şile Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Bali Bey mahallesi Atatürk Cad.no:1 adresinde bulunmaktadır. İstanbul Şile Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2167120999 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • İstanbul Şile Devlet Hastanesi

  Bali Bey Mah. Atatürk Cad. No:1, Şile

  34980, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İshak Topaloglu

  Genel Cerrahi, Op.Dr.

  • COK YETENEKLI, DURUST TEMIZ KALPLI VE BILGILI


 • Yavuz Özer

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • Büyük oğlumun doktoruydu. doğumdan sonra 3 yaşına kadar her konuda fikirlerine tavsiyelerine son derece güvendiğim tek insandı.muayenede çocuğa yaklaşımı, ikna edici ve güvenilir , açıklayıcı tavsiyeleriyle işini gerçekten seven bir doktor. 2. Oğlumun da doktoru olmasını isterdim.maalesef farklı şehirlerdeyiz. Bir anne olarak bize çok faydalı şeyler öğrettiği için kendisine teşekkür ediyorum.