Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk cerr... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi

Anadolu Cad.1595 Sok.No:382 İmbatlı

İzmir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 7 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi İzmir ilinde Anadolu Cad.1595 sokakno:382 İmbatlı adresinde bulunmaktadır. İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323668888 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Ekren Diğer

  Fatih Hoca iki yol önce böbrek taşı (URS) ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi ve sonrası oldukça ilgili, özverili ve hoşgörülüydü. Başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Hocaya teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Abdullah İnal Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Annemin artık alınması gereken bir safra kesesi ve pandemi döneminde randevu alamadığınız bir süreçte rastgale odasına girip derdimizi anlattığımız ilk dakikadan bizi geri çevirmeyen bugün dikişlerimizin alinma süresine kadar herseyiyle yardımcı olan müthiş bir insan iyi ki böyle doktorlar var. Çok teşekkür ederiz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla El Diğer

  Ben Türkiye'de sadece cerrahların gerçek bir doktor olduguna inanıyorum, Dr.Atilla El onlardan birisi, safra keseai ameliyatı oldum 3 gün sonra normal hayatıma döndüm, ayrıca ameliyat esnasında göbek fıtığım tespit edilmiş onu da kendisi halletmiştir, beni tekrar ameliyat olmaktan kurtardı, zayıf yönü iletişim ama benim için çokta öneli değil.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Ekren

  Annem idrarını yaparken şiddetli acı sebebiyle fatih beye gitti şikayetlerini dinleyip ultrason istemiş ve ultrason dr u sistoskopi önermiş . Buna ragmen fatih bey sistoskopiyi çekmeden yogunum diyerek tepecik araştırma hastanesine gidebilirsiniz demiş ve şuan annemin mesanesinde yabancı cisim bulundu başka dr tarafından. Keşke fatih bey yogunum diyerek göndermeseydi de annem de bukadar bekleyip acı çekmeseydi

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Ekren İdrar ve ödem şikayetleri

  Nöbetçi Dr.Üroloji Uzmanı sayın Fatih Ekren tarafından yatış kararı verildi.
  Vücudumda biriken yüksek orandaki sıvı bedenimi adeta dumura uğratmıştı.
  Fatih Beyin özverili çabaları neticesin kısa sürede sağlığıma kavuştum.
  Kendisini toplum sağlığına adayan sayın Fatih Ekren’e en kalbi saygı ve teşekkürlerimi iletiyorum.
  Üroloji ile ilgili sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Bülent Alpay Katarakt ameliyatı

  Annem Arife Oğuz'un iki gözünün katarakt ameliyatını yaptı. Kendisine ilgi , alaka ve emekleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz.Operasyon öncesi ve sonrası süreçlerde yaklaşımı, hastalarla kurduğu iletişim son derece güven vericiydi. Kendisine tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla El Koltuk altında şişlik, kayınvalidemin safra kesesinde taş, eşimde hemoroid

  Atilla hocamın doktorluğundan önce insanlığını, kibarlığını, nazikliğini, efendiliğini söylemek istiyorum. Öyle güzel senin anlayacağın şekilde izah eder ki durumu, bir daha soru sormak gereğini hissetmezsin. Ve bunu yaparken de öyle nazik öyle kibardır, beyefendi bir doktordur. Her halinden görmüş geçirmiş, iyi bir aile terbiyesi almış olduğu belli bir insandır. Teşhisi, ameliyatı, tedavisi, ameliyat sonra ilgisi herşeyiyle mükemmmel bir doktordur. Karşıyaka (Çiğli) Devlet Hastanesi için Atilla Hoca büyük bir şans. Kayınvalidem 86 yaşındaydı taşlı kesesini ve bağırsak fıtığını kapalı yolla çok başarılı bir şekilde ameliyat etti, öyle çabuk iyileşti ki, kendisine çok müteşekkir kaldık.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Ekren Kasik agrisi

  Fatih ekren hocama mhrs den randevu alip gittim cok memnun kaldim sikayetimin sebebini bulana dek ugrasti sagolsun allah boyle doktorlari basimizdan eksik etmesin


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla El Apandisit Alınması

  Yaklaşık 1 buçuk ay önce apandisit ameliyatı yaptı beni ameliyattan sonra çok şükür ağrım sızım ya da başka birşey olmadı yaramda ufacık diğer apandisit ameliyat olanların yorumlarını okudum ağrıları olmuş ama Atilla Bey'in sihirli elleri sayesin de çok şükür iyiyim gönül rahatlığıyla Atilla Bey'e güvenebilirsiniz.


  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hülya Develioğlu goguste agri

  cok iyi bir doktor, tavsiye ederim, gulumser yuzu ve isine iyi bilen. gogus agri icin gittim, sorunumu cozdu


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar