Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği

İç hastalıkları uzmanı, Psikiyatrist

Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği İzmir ilinde B... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği İzmir ilinde Bahriye Üçok Bulvarı adresinde bulunmaktadır. Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323829703 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Karşıyaka Devlet Hastanesi 1 Nolu Semt Polikliniği

  İmbatlı Mahallesi Bahriye Üçok Bulvarı, Karşıyaka

  35575, İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hülya Develioğlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • bana gösterdiği ilgi,alakadan çok memnunum.doktorluğu çok derin,yetkin ve kendisini sürekli geliştiren bir doktor.aynı zamanda kişiliği mükemmel bir hanımefendi.altı senedir hep kendisini istedim ve beni herzaman eniyi tedavi eden ve ilgilenen Hülya hanım oldu.iyi ki o var.kendisine müteşekkirim.

  • Hayatımın şansı diyebileceğim alçak gönüllü,her hastasına sabırla yaklasan ,hekim olarak tedavi surecinde onca yogunluguna ragmen bizi unutmayan mükemmel bir deger ... Hülya hanıma öncerahmetli babama simdi bana baktığı için sonsuz minnettarım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at