Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Nöron Psikiyatri Dal Merkezi

Bozyaka Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi No:86/B, Karabağlar

35110 , İzmir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aslı Tutan Diğer

  Aslı Hanıma depresyonda olmam sebebiyle gitmiştim, bu süreçte ilgisi ve tedavisi sayesinde çok daha iyi hissediyorum kendimi, ilaçlar da sohbetimiz de bana çok iyi geldi.Kendisine çooook teşekkür ediyorum.İyi ki diyorum

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aslı Tutan Psikiyatri Randevusu

  Dr.Aslı hanıma yaşadığım birtakım sorunlar nedeniyle muayene olmuştum. Kendisi çok iyi bir hekim. Hastasını dikkatle dinliyor. Uyguladığı tedavi ile şu an çok rahatladım. Artık uyuyabiliyorum, hayattan keyif alıyorum. Kendimi eskisi gibi çok iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkur ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Özge Yağmurlu Özkurt Psikoloji Randevusu

  Sevgili Özge Hanıma 5 aydır OKB ve kaygı bozukluğu terapisi için gidiyorum.Dinleme şekli, empatik yaklaşım tarzı ve anlaşılır ifade şekli sayesinde kısa sürede kaygının ne olduğunu çok net anlayabilmemi ve bu konuda yol alabilmemi sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim.İşini severek yapan ve bunu danışanına fazlasıyla hissettiren bir danışman.Birlikte yol almaya severek devam edeceğim.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Özge Yağmurlu Özkurt Randevu

  Özge Hanıma özgüven eksikliğim için gittim Özge Hanım benim için hayatımın şansı,benim mucizem oldu .Sayesinde anskiyete ve sosyal fobim olduğunu öğrendim.On bir aydır tedavim devam ediyor.Terapilerim boyunca her görüşmemiz de benim her sorunum ile yakından ve hassasiyetle ilgileniyor. Çıkılmaz durumlarda olduğumda kendisi beni sabırla dinliyor ve benim için çözümler üretiyor.Hiç bir sorumu yanıltsız bırakmıyor.Çok değerli, samimi, güvenilir birisi.Benim için umut oldu hayatıma ışık tuttu.Sınav kaygım ile de yakından ilgilendi.Bazı şeylerin farkına varmamı sağladı.Hayat boyunca yapamadığım sosyal aktiviteleri Özge Hanım sayesinde yapıyorum.Görüşmelerimiz boyunca hep elimden tuttu.Benim hayatıma değer kattı.Bana yakın davranması beni değerli ve sevilebilir hissettiyor.Her durumda yanımda oldu.Göruşmelerimizde sorunum her neyse küçük ya da büyük demeden kendisini de benim sorunuma dahil ederek en içten şekilde ne yapabileceğimi anlatıyor.beraber çok yol katttetiğimizi düşünüyorum.Onu çok seviyorum iyi ki bu süreçte onun gibi değerli bir uzman ile karşılaştım ve tedavi oluyorum.İyi ki Özge Hanım ile yolumuz kesişti.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Özge Yağmurlu Özkurt Psikoloji Randevusu

  Yaklaşık 2 yıldır Özge hanımla terapilerim devam etmekte,ilk başladığımda baya ağır bir depresyonla kendisine gitmiştim en büyük özelliği ilk başlarda empati yaparak benim bakış açımla olaylara yaklaşarak hem benim sakin olmamı sağladı hemde yapmam gerekenleri güzel bir dille anlatmış oldu.sizi çok iyi dinliyor ve çok güzel yaklaşım gösteriyor buda sakinlesmenizi ve daha sakin kalmanızı sağlıyor.Cogunlukla görüşmelerim yüz yüze oldu işim icabı İzmir dışında dışında olduğum zamanlarda da online görüşme yaparak tedavilere devam ettik.Daha halen kendisine gitmeye devam ediyorum ve bana kattığı herşey için teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen Diğer

  Firdevs Hocam sorun tespiti ve tedavi önerilerinde şahsi düşünceme göre nokta atışında bulundu. Sunduğu öneriler ve geçirdiğimiz tedavi süreci boyunca yaşam kalitemde gözle görünür bir artış sağladı. Gelecek görüşmelerimizde yaşam kalitemde var olan artışın devam edeceğine inancım sonsuz.

  Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen

  Ben bu konuda size olduğu gibi tüm danışan ve hastalarıma sadece desteğim. Asıl iş sizde ve bu iyilik hali için sizi tebrik ediyorum. Benim ile ilgili olumlu düşünceler için de çok teşekkürler

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen Psikiyatri Randevusu

  Yaklaşık olarak 7-8 ay önce tanıştım Firdevs hanımla. Çocukluğumdan beri yaşadığım ama kendimce kabul etmediğim hiperaktivite ve dikkat dağınıklığım için kendisine başvurdum.
  Tedavim başladıktan 3 veya 4 hafta sonra ciddi faydalar görmeye başladım.(Başlarda şüpheciydim, kolum kopsa doktora gitmeyecek inatçı tiplerdendim!) Ne kadar gereksiz bir tripmiş, bir rahatsızlığınız varsa ve bu rahatsızlık ruhsal bir problemse ön yargılı oluyoruz maalesef, aslında bu da rahatsız olduğumuzun bir göstergesi belki de =)
  Neyse ki Firdevs hanım dikkati, sabrı ve uyguladığı ilaç tedavisi ile dizginlerimi kontrol altına almamı sağladı. Kendisine sürekli teşekkürlerimi iletiyorum, buradan da ileteyim, hiç çekinmeden görüşün derim. Sizde benim gibi teşekkür ederken bulursunuz kendinizi =)

  Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen

  Benimle ilgili yorum için teşekkür ederim. Ama asıl ruhsal hastalıklar ve tedavileri ile ilgili önyargıları dile getirdiğiniz için teşekkürler.
  Ne yazık ki birçok çocuk ve genç dikkat eksikliği nedeni ile kendi kapasitelerini ortaya koymakta güçlük çekmekte. Daha da önemlisi alkol ve madde bağımlılığının en öndeki nedenlerinden biri dikkat eksikliği.
  sizin gibi hastalar sayesinde başkalrı da başvurmak konusunda daha az zorlanacaklar.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen Psikiyatri Randevusu

  Firdevs hanıma 1 yılı aşkın süredir, anksiyete sinir ve öfke sorunları sebebiyle düzenli olarak kontrole gitmekteyim. Ve sanırım iyileşmiş dahi olsam uzun yıllar kendisini bırakamayacağım. Kendisi alışılagelmiş ilaç yaz gönder tedavisinden ziyade, sizinle konuşarak, sizi dinleyerek ve farkındalığınızı arttırarak tedavi uygular. İlaç sadece bir araçtır Firdevs hanım için. İlaçları size o kadar kontrollü başlatır ve bıraktırır ki siz ilacı bıraktığınızı dahi hissetmezsiniz. İşini titizlikle, severek yaptığına yemin edebilirim. Kendisinin terapi süresi 15 dk olsa da 1 yıldır hep 15 dakikayı geçmişizdir. Benim 1 yıl içerisinde tamamiyle hayat kalitem arttı. Kendisine, hayatıma ve hatta geleceğime dokunduğu için çok teşekkür ediyorum.

  Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen

  benimle ilgili bu olumlu düşünceler için çok teşekkürler. terapide terapist kadar terapi alan da çok önemlidir. bu nedenle bu güzel paylaşım ortak başarı. ben de sizi tebrik ediyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Özge Yağmurlu Özkurt Psikoloji Randevusu

  Anksiyete sorunum için yaklaşık 2 yıldır birçok nokta ile görüştüm. en son tavsiye üzerine kendisine ile tanışma fırsatım oldu iyi ki kendisini tanıdım. sayesinde böyle bir sorundan kurtulmuş oldum. gayet kibar güleryüzlü analitik çok yönlü düşünen ve her bir olayı tek tek kendine özgü çözümleri ile ortadan kaldıran çok başarılı bir kişidir. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. kesinlikle tavsiye ederim. herşey için tekrar tekrar teşekkürler.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen Psikiyatri Randevusu

  Kronik yaşadığım depresyon ve anksiyete sorunum için kendisine başvurmuştum kesinlikle ilaç dozlarını ve kombinasyonlarını çok iyi ayarlayabilen Bir doktor daha önce başka bir doktorda tms tedavisi görmüş olup iyileşme sonrasında hastalığın yenilenmesini önlemek için idame seanslar önerip ( bunu bilen ve öneren ilk doktor) olup hastasını çok iyi takip eden bir hoca çalıştığınız kurumdan ayrılsanız bile peşinizden gelirim hocam teşekkür ederim :)

  Uzm. Dr. Firdevs Seyfe Şen

  Hakkımdaki güzel geribildirimler için çok teşekkür ediyorum. zor dönmelerinizde yanınızda olup size destek olabilmek benim için de çok büyük onur.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar