Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi

Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir

35410 , İzmir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Necmettin Yakut Diğer

  Babamın hem kalp kapakçığında hem de aort damarında sorun vardı kimse ameliyata yanaşmadı ama çok korkutan ameliyatı hocamız sayesin de en iyi şekilde atlattık güler yüz ve ilgi alakası için sonsuz teşekkürler aklınız da soru işareti olmasın gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Uğur Hepçivici Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Sayın Dr Uğur HEPÇİVİCİ bey acilden giriş yaptığım AKUT özel hastanesinde sekiz yıl önce takılan sitend tıkandığı için stent taktı kendisinden emin tavrı beni çok rahatlattı hiç bir sıkıntım olmadan taburcu oldum
  kendisine buradan teşekkür ederim

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tevfik Güneş Diğer

  Kroner arter hastalığı için hastaneye geldik .doktorumuz iyi ki var ilgi ve alaka için teşekkürler .

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tevfik Güneş Diğer

  Merhabalar!
  2021 yazında babamın şikayetleri ve başka hastahanede yapılan anjio sonucu damarlarında tıkanıklık olduğunu öğrendik tavsiye üzerine sempatik işini seven ve hasta ve yakınlarına bıkmadan süreci anlatan doktorumuz tevfik hoca ile tanıştık. Babam bybass oldu ve biz sürecin ne olduğunu bilmeden zorlu süreci birlikte atlattık çalışmış ekibine hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. herkese gözünüz kapalı tevfik hocaya sevdiklerinizi emanet edebilirsiniz

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tevfik Güneş Diğer

  Merhabalar !
  Bacağımda oluşan varislerden dolayı tesavi olmaya karar vermiştim. Tevfik Bey ile tanıştık, sorunu belirledi, tedavi planını detaylı açıkladıktan sonra başarılı bir ameliyat ile sorunu ortadan kaldırdı. Gerek tedavi süresince gerek tedaviden sonra çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim!

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Uğur Hepçivici Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü

  Babamı yüksek tansiyonu için kontrole götürdük. Gayet ilgili ve güler yüzlü bir yaklaşımla tetkiklerini ve testlerini yaptı. Memnun kaldık ılımlı yaklaşımından ötürü.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tevfik Güneş Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Geçmeyen bir bacak ağrısı sebebiyle randevu alıp muayene oldum Tevfik Beye başarılarının devamını diler, teşekkürlerimi iletirim. Gerek bilgisi, öngörüsü olarak gerekse insaniyet , hastaya yaklaşımı olarak gerçekte eşi benzeri çok az bulunan bir hekim.. Güzellikler sizinle olsun sizin gibi hekimler daha da artsın..
  Hasta adı Makbu.. Derel.....

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Uğur Hepçivici Eko(Ekokardiyografi)

  Uğur beyi Google arama esnasında bulduk.İyiki de kendisini tanımışız.Babam acil ambulansla Akut kalbe götürdük Doktorumuz ilk andan itibaren özveri Güleryüz ve sabırla babamla ilgilendi.Dogru teşhis doğru tedavisi ile babam hayata tekrar tutundu.Kendisie i çok ama çok teşekkür ediyoruz.Meslegini severek ve başarıli bir şekilde yapan doktorlara herzanan ihtiyacımız var.iİyiki varsınız

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Necmettin Yakut Diğer

  30.03.2022 Tarihinde başarılı bir açık kalp ameliyatı geçirdim.Ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren Necmettin hoca ve ekiplerine...
  Ameliyat sonrası yoğun bakımda özverili gayretini esirgemeyen hemşire ve yoğun bakım personeline...
  Temiz,sıcak ve canayakın hizmetlerinden dolayı tüm servis hemşire ve servis personellerine...
  Teşekkürlerimi arz ederim.
  Cümlesinin sağlıklı, huzurlu ve bereketli ömürler yaşamalarını temenni ederim.
  Bakî olan Allah ve O'na emanet olun....

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Mustafa Gönençer Kardiyoloji Randevusu

  Mustafa beye bir türlü düşürülemeyen tansiyon rahatsızlığı olan annemi götürdüm.Daha önce babama randevusuz gitmiştik. O zamanda ve şimdi son derece ilgili davrandı. Çok memnunuz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar