Adres

Maidan İş Merkezi C Blok, Kat:13 No: 156, Ankara
Cemalettin Aksoy Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Başarılı bir hekim, mükemmel bir insan. Alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum. hocamın başarılarının devamını diliyor ve teşekkür ediyorum.


Biz 19 yaşında ikiz kardeşler Anıl ve Onur doğuştan CP hastasiyiz 9 yaşına kadar yerlerde sürünüyorduk fizyoterapisimizin tavsiyesi üzerine Cemalettin hocamla tanıştık 3 defa operasyon geçirdik çok kötü durumda idik ama şuanda Cemalettin hocamın sayesinde çok güzel görüntüye sahip olduk. Çok şükür kendimizi kurtarabilecek şekilde yürüyebiliyoruz da Türkiyede tek bir doktor olarak Hoşgörüsüyle sevgisiyle bilgisiyle onu biliyoruz tavsiyemiz bizim gibi yürüme sıkıntısı cekenleri Cemalettin hocama gitmesini tavsiye ediyoruz. Allah razı olsun hocamızdan. (22.10.2016)


Gemi kaptanıyım. Şu an 6 yaşında olan kızım Gülü,doğuştan her iki kalça ve diz ileri derecede çıkık şikayetiyle kendisine götürdük. İlk 1 sene içerisinde kendisiyle tanışmış olsaydık belki operasyonsuz düzelecek olan kızım,Herbiri çok başarılı ve zor 3 ameliyat sonunda bizi bile şaşırtarak 4 yaşında yürümeye hatta sonrasında koşmaya başladı.Kendisi çocuğumuzu bizden bile fazla düşünen ve çekilen her röntgene üzülen melek gibi bir insan. Hatta daha yeni,çektirdiğim gereksiz tomografi için fırça yedim kendisinden:)) Kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendisinin Türkiyede ilk 5 içerisinde olduğunu düşünüyorum. Herşey için sağolun Hocam.


Benim oğlum pertevs hastalığından dolayı ameliyat oldu. Sayın cemalettin hocam sayesinde iyileşti. Allah razı olsun. Onun gibi değerli hocalar başımızdan eksik etmesin.


benim oğlumda pevli doğdu her iki ayağı da inanılmaz bir şekilde içe dönüktü. 5 alçılamadan sonra ameliyat ve bir ay süren sonuncu alcılamadan sonra özel bi ayakkabı giydirdik 9 ay boyunca gece gündüz ama şu an oğlum 14 aylık ayakları tamemen normal. Bugün kontrolümüz var böyle mükemmel bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız.. Allah size uzun ömür versin sayın hocam...Cemalettin beyi tanıyan ona tedavi olan insanlar kesinlikle çok şanslı.


T

Bende 18 yaşında iki taraflı kalça çıkığım olduğunu öğrendim çok ağrım vardı 10 dakika yürümek bile eziyet gibi geliyordu sonrasında başka bir doktor vasıtasıyla Cemalettin Hocayla görüştük ameliyat etti iki kalçama da vida takıp sonrasında vidaları çıkarttı şuan gayet iyiyim ağrılarım kalmadı Allah razı olsun kendisinden


T

ÖNCELİKLE SAYIN CEMALETTİN HOCAMA KARİYERİNDE GÖSTERMİŞ OLDUGU BAŞARI VE HASTASIYLA OLAN İLETİŞİMİNDEN DOLAYI ŞÜKRANLARIMI SUNARIM .
ÖĞLUM DEVRANIN PİREMATÜRE DOĞUMA BAĞLI SOL BACAĞINDA KAS SERTLİĞİ BULUNMAKTAYDI
TAVSİYE ÜZERİNE SN. CEMALETTİN AKSOY HOCAMA GİTTİK VE KENDİSİ BİZE BOTOKS ÖNERDİ
BU İŞLEM İÇİN ACIBADEM ANKARAYI TAVSİYE ETTİ 14/01/2015 TARİHİNDE HASTANEDE HAZIR BULUNDUK CEMALETTİN HOCAM VE EKİBİ BOTOKS İŞLEMİNİ ÇOK BÜYÜK İLGİ VE ALAKAYLA GERÇEKLEŞTİRDİLER.
SN CEMALETTİN AKSOY HOCAM EKİBİ VE ACIBADEM ANKARA HASTANE PERSONELİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.


U

Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.Bu sayili hocarin elleriyle Allah bebeklerimizi daima şifa göndersin. Çok inançli bir insan mesleginde bir numara Allah yolunu açik etsin.


A

BENİM OĞLUM DOĞUŞTAN KLAFUT HASTASI İDİ GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI AMA ÇAREYİ CEMALETTİN HOCADA BULDUM KENDİSİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR BANA DÜNYALARI VERDİ ŞİMDİ OĞLUM 11 YAŞINDA VE TOP OYNUYOR TEŞEKKÜRLER HOCAM


Ö

Bundan 6 yıl önce "Perthes" hastalığı nedeniyle Diyarbakır'da bir hastaneye gittim doktor tanıdıktı baktı "Perthes" teşhisini doğruladı amelyat gerekiyor ama ben yapamam senin kanını göremem cok tecrübeli bir hocamız var Ankara da dedi ve Ankara'nın yolunu tuttuk henüz 3. Sınıfa gidiyordum doktorum yürümende bi aksaklık kalabilir top asla oynayamazsın gibi şeyler söyledi Gelelim önemli kısma CEMALETTİN HOCAM SAĞOLSUN BAŞARILI GEÇEN İLK AMELYATTA PLATIN TAKTI 2. AMELYATTA DA O PLATINI ÇIKARDI ŞUAN BI VOLEYBOL TAKIMINDA FORMA GİYİYORUM YURUMEMDE ÇOK ÇOK AZ BI BOZUKLUK VAR GELİŞMEMDE DE HİÇ BİR SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM.....


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet