Opr.Dr.

Merter Yalçınkaya

Ortopedi ve travmatoloji

7 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Yok boyle ilgi ve alaka. . Ben hic bir devlet hastanesinde gormedim boyle ilgi. . Sagolsun yakindan ilgileniyor. . Hastanin motivasyonunu arttiriyor. . Bu da hastanin iyi olmasina sebep oluyor.   Rabbim yolunu acik etsin her daim. . Cansin sen can

 • çok memnunum

  Mehmet beyin dediği gibi hekim şu anda istanbulda baltalimanı kemik hastalıkları hastanesinde görev yapıyor. Oğlumun ameliyatını yaptı. Oğlum artık çok iyi kolunu rahatlıkla kullanabiliyor. Ameliyat öncesinde ve sonrasında maksimum ilgilendi. Şu anda da benim takibimi yapıyor. Doktorun kliniği çok çok iyi. Kesinlikle ilerleyen zamanlarda çok iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Hem devlet hastanesinde olması hem de üstün bilgiye sahip olması bizim için büyük avantaj. Kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Sistemin böyle başarılı insanları daha üst başarı seviyelerine taşıyacak altyapıyı ve kolaylığı sağladığı takdirde 5 yıldız yetersiz kalacaktır. Sistem bu fedakar insanlara çok yük yüklüyor. Gidin bakalım sanayiye insan yapımı araçlardan kaç tanesini bir usta bir günde yapabiliyor.Doktorların yaptığının 20'de 1' ni ancak yapabilir. O da bir sürü civat pul sekman artırır.

 • çok memnunum

  Doktor istanbulda baltalimanı hastanesinde şu anda. Beni burada ameliyat etti, öncesinde ve sonrasında da çok ilgilendi. Kendimi çok iyi hissedİyorum artık. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hastaya olan ilgi ve alaka çok iyi. ağrılarımdan en kısa sürede kurtuldum. teşekkürler.

 • çok memnunum

  Eğitimli, kültürlü ve işinde çok çok iyi bir doktor. Beni sağlığıma kavuşturdu. Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Kolum eskisinden daha iyi bile diyebilirim