Son 30 gün içerisinde 25 profil ziyareti var

Adres

İhsaniye Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:60C/16 Esra Sitesi, Nilüfer , Bursa
Merve Üçleroğlu Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Diyetisyen Randevusu

Özgeçmiş

Hakkımda

Dyt. Merve Üçleroğlu


Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik(İngilizce) (2012-2017)

Fotoğraflar


Hizmetler

Diyetisyen Randevusu


İhsaniye Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:60C/16 Esra Sitesi, Bursa

Ücretler Hakkında

Merve Üçleroğlu Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
R

Daha önce diyetisyene gitmeyi düşünmüyordum ama gitmek istedim.Kilomu kontrol edip zayıflmak istedim.3 haftada 4 kilo verdim.Diyet listelerini kolaylıkla uyguluyorum, zaten ben çalıştığım için ona göre program yazdı. Çok rahat uyguladım ve zayıfladım.Merve Hanım'a arkadaşlarımla otururken denk geldim, girip görüştüm ve sonra da devam ettim.Kendisi ilgili birisi.Çalıştığım firmada kalite görevlisi olarak çalışıyorum. Müşteri memnuniyeti önemli, gitmeyi düşünmememe rağmen bu işi sevdirdi.Kilo vermeye başladığımdan beri bu da beni mutlu etti. İşini severek yapıyor.Kendisi çok sıcakkanlı,dinamik ve güleryüzlü birisi.Her hatfa cumartesi günü kilomu ve yağ oranımı kontrol ediyor.Anlık olarak da istediğim zaman arayıp istediğim zaman konuşabiliyoruz.Kendisini arkadaşlarima da tavsiye ettim.


H

Merve Hanım'a ilk gittiğimde benimle çok ilgilendi.Her gittiğimde tekrar listemi yeniliyor ve yapmam gereken şeyleri söylüyor.Gerçekten kendimi iyi hissediyorum ve sağlıklı besleniyorum.Çok kısa zamanda sağlıklı beslenip kilo verdim.Diyet listelerini kolaylıkla uyguluyorum, zaten ben öğrenci olduğumdan daha kolay uygulayabileceğim listeler veriyor ve her seferinde ilgileniyor.Derse gittiğim için öğlen yemekleri ve akşam yemeklerini ona göre ayarlıyor.Kuzenim ve ben aynı okula gidiyoruz. Sosyal medyadan Merve Hanım'ın sayfasını takip ediyorum, orada danışanları ile sağlıklı beslendiğini gördüm ve ben de başlamaya karar verdim. Merve Hanım çok ilgili, sadece danışanı değil kardeşiymişim gibi ilgileniyor. Her seferinde mesaj atıp sürekli alternatif sunuyor.Bu süreçte 3 haftada 5 kilo verdim. Daha vermem gereken kilom var ve devam ediyorum. Takibinden ve yönlendirmesinden çok memnunum.Birkaç arkadaşıma da önerdim, onlar da başlayacaklar.


E

Merve Hanım ile yaptığımız çalışmada onun sayesinde kilo verdim, danışanı ile çok ilgileniyor.Baya zayıfladım,bunu herkes de fark etti.Onun sayesinde abur cuburu bıraktım, düzenli beslendim.Her zaman whatsapp üzerinden cevap veriyordu, iletişim sağlayabiliyordum.Diyet listelerini kolaylıkla uyguluyordum, zaten herkesin uygulayabileceği listeler veriyordu.1 ayda 5 kilo verdim.Merve Hanım'ı hem referans aldım sonra da araştırdım ve gittim.Kendisi güleryüzlü,samimi ve sıcakkanlı birisi.Takibinden ve yönlendirmesinden memnun kaldım.Tavsiye ederim.


A

Sınav stresinden dolayı bir sene içinde çok fazla kilo kaybettim bu benim için mutsuzluğa yol açtı kendimi iyi hissetmemeye başladım sağ olsun Merve Hanım bana kendimi iyi hissettirdi ve eski kiloma sağlıklı bir şekilde geri dönmemi sağladı benimle iletişimi sıcaklığı içtenliği çok iyi iyi ki onu seçmişim bana bir danısmandan başka bir abla gibi oldu şu anda beslenme ve diyetetik okuyorum umarım Merve Hanım gibi başarılı bir diyetisyen olurum ondan öğreneceğim çok şey var iyi ki böyle bir Diyetisyen tanıdım


S

Merve Hanım çok iyi bir diyetisten, daha önce bir kaç diyetisyene gittim ama memnun kalmamıştım. Merve Hanım danışanları ile çok ilgili. Soran herkese Merve Hanım'ı öneriyorum. Verdiği listeleri çok rahat uyguluyorum, aç kalmadan kilo veriyorum sayesinde. Hiç bir şey için zorlamıyor danışanlarını, katı kuralları yok. Herkese tavsiye ederim.


S

Kilo alamama problemim vardı. Bununla birlikte spora da yazıldım, sporla kas kütlem arttı ama yine kilo alamıyordum. Merve Hanım'a ulaştım, bana doğru bildiğim yanlışları öğretti. Öğreci olduğum için bütçeme uygun bir liste verdi bana, bu listeyi rahatlıkla uygulayabiliyorum. Kendisi de çok cana yakın, güler yüzlü bir insan, gittiğimde bir çekincem olmuyor. Herkese tavsiye ederim.


I

Birkaç yıldır diyetisyene gitme planım vardı ve birkaç diyetisyene de gittim ama verdiği listeler bana uymadı. Vardiyalı çalıştığım için olmadı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Merve Hanım'a gitmeye başladım, pek umudum yoktu aslında. Vardiya saatlerime göre her hafta farklı listeler hazırlıyor, çok memnunum. Her hafta gidiyorum kendisine, beni motive ediyor,. Telefonla istediğim zaman iletişim kurabiliyorum kendisi ile, çok mütevazi bir insan. Yaklaşık 5 ayda 20 kg verdim Merve Hanım sayesinde, bana çok şey öğretti. Herkese tavsiye ederim, çevremdeki herkese de öneriyorum.


B

Ben öğrenciyim, Merve Hanım uygun diyetler veriyor. Guatrım olduğu için kilo alma sorunum var, bununla ilgili bana çok yardımcı oluyor. Kilo almak için gidiyorum ben kendisine. Verdiği listeler çok güzel, rahatlıkla uygulayabiliyorum. İletişimi de çok güzel, arkadaş gibi davranıyor danışanlarına. Herkese tavsiye ederim.


A

Merve Hanım çok güler yüzlü bir insan. Danışanlarının fikirlerini de alarak diyet listeleri veriyor. Sevmediğimiz şeyleri yememiz için diretmiyor, alternatifler sunuyor. Çok katı kuralları olmayan ama işinde çok başarılı bir diyetisyen, ben çok memnunum kendisinden. Herkese tavsiye ederim.


A

Bursa'da bir çok diyetisyene gittim ama memnun kalmadım, hep ezbere listeler veriyorlardı. Merve Hanım'dan çok memnunum, kişiye özel listeler hazırlıyor. Danışanları ile çok ilgili, onları takip ediyor, sürekli telefon ile iletişim halinde danışanları ile. Herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dyt. Merve Üçleroğlu


Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik(İngilizce) (2012-2017)

Deneyimler

 • Mamabüs – Ümraniye Mektebim okulları
 • Baypark Hospital
 • Belde Tıp Merkezi
Tümünü göster

Fotoğraflar