Adres

İstanbul
Doktor Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıbbi İlgi Alanları: -Omuz ve diz artroskopik cerrahisi -Ortopedik travma cerrahisi -Eklem protez cerrahisi -Pediatrik ortopedi -Deformite cerra...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
O
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Randevu

Dr.Motasım bey uzmanlık alanında oldukça başarılı. Topuğumda ağrı şikayetiyle gittim. İnşallah ilaçlar bitince tekrar gideceğim. Kendisine ilgi ve güleryüzlü tavrı için teşekkür ederim.


B
Konum: Avicenna Hastanesi Ataşehir Bacak agrisi

Hizli ve emin tespitinden memnun kaldim ama aceleci ve umursamaz bir tavri vardi. Sorularim agzima tikildi. Onerdigi bel ve bacak hareketlerini dogru duzgun anlatmadan, kacar defa yapmam gerektigini soylemeden elime iki kagit tutusturup yolladi. Ha muhtemelen iyilesecegim sayesinde hakkini yemeyeyim, ama sizi sabirla dinleyecek bir doktora ihtiyaciniz varsa cok tavsiye etmem.


F

Tavsiye üzerine gittim.Omuz ağrısı şikayeti için gitmiştim.İlgisi,teşhisi,tedavisi çok başarılı ve hastayı rahatlacı konuşmaları var.Hastasının anlayabileceği dilde konuşuyor.Bana yapacaklarımı söyledi,uyguladım ve ağrım sızım kalmadı.


Ç

Çok ilgili.Benim rahatsızlığım kuyruk sokumunda çatlak vardı.Bunun için muayene oldum.Daha sonrsında röntgen ve emar çekildim.Simit yastığa oturma ve krem tedavisi önerdi ve 1 ay içerisinde geçeciğini söyledi.Dedikleini uyguladım şikayetim geçti.Şuan herhangi bi sıkıntım yok.Araştırarak gitmiştim ve memnun kaldım.


A

Tavsiye üzerine gittim.Top oynarken kol dirseğim çıkmıştı.Genel açıklamaları yaparak nasıl tedavi olcağım hakkında bilgilendirdi.Yaklaşımı sıcak,cana yakın.Beni tedavide sonrasında da görmek ve bilgi istediklerini belirttiler.Çok memnunum.


Ş

Dizimde bir rahatsızlığım vardı.Kireçlenme ve iç kısımda menisküs yırtığı vardı.Bundan kaynaklı çok şiddetli ağrılarım oluyordu. Bu nedenle kendilerine muayene oldum.Yapılan tetkikler sonrasında bir rahatsızlık olduğu tespit edildi ve tedavi düzenlendi.Yapılan tedavi sonucunda da dizimdeki şiddetli ağrılarım giderildi.Bu nedenle çok memnunum kendilerinden.Dizimden kaynaklanan hiç bir sıkıntım hiç bir ağrım ve problemim kalmadı.


I

Ayak bileğimde burkulma oldu bunun için acil olarak gittim.Çok memnunum.Hem güler yüzlü.hemde hastasını rahatlatacak şekilde davranıyor.Tanı ve tedavilerimde başarılıydı.Kendisinden son derece memnunum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıbbi İlgi Alanları: -Omuz ve diz artroskopik cerrahisi -Ortopedik travma cerrahisi -Eklem protez cerrahisi -Pediatrik ortopedi -Deformite cerra...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diz Kireçlenmesi
  • Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz)
  • Diz Ağrısı
Tümünü göster