Adresler (2)

Cinnah Cd. Alaçam Sokak No :1/1, Ankara
Muharrem Yazici Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
I
Konum: Muharrem Yazici Muayenehanesi Skolyoz Tedavisi

Muharrem hoca hayatımda tanıdığım en iyi doktorlardan biri ben 15 yaşındayım ve tam 5 senedir hocamızla birlikte büyük bir süreç atlattım . Benim doğuştan skolyozum vardı ve bu skolyozum 57 dereceye kadar çıkmıştı Muharrem hocam sayesinde korseyle birlikte 32 dereceye kadar düştü ve gelişimimi tamamlayınca korseyi çıkartmaya karar verdi ve bugün hocamızın yanından ayrıldım , artık skolyozum bitti herhangi bi sorunum yok ve bugün çok mutluyum ve kendisini de çok seviyorum çok güler yüzlü bir insan , personelleri de aynı şekilde. Artık skolyozum bitti çok mutluyum bu hikayemi o yüzden sizleri paylaşmak istedim .


E
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Muharrem Hocam alanında çok bilgili ve başarılı bir doktor . Cerebral Palsy hastasıyım . 2005 yılında Hacettepe Üniversitesinde Prof .Dr.Mümtaz Alpaslan ile birlikte iliopsoas gevşetme rektus femoris transferi ameliyatımı yaptılar . (kalça gevşetme +tendon transferi ) sonuç çok başarılı . Herkese tavsiye ediyorum . Kütahyada yaşıyorum . Hocama saygılar sunuyorum . Emre Koçak .


Konum: başka bir yer Skolyoz Ameliyatı

Allah razı olsun hocamdan kızımın sıkolyozunu 9 yaşında farkettik 25 derede idi gittiğimiz doktorlar hemen amaliyat dedi gelişimini tamamlayana kadarda defalarca amaliyat dediler çok şükür hocamı karşımıza çıkaran rabbime 14 yaşına kadar korse ile kontrol altına aldı 22 Agustosda amaliyat etti 3 günde hastaneden çıkardı 68 deceyi sıfıra düşürdü çok ama çok memnunum Allah onda bir değil binlerce razı olsun ayrıca özel Çankaya hastanesinin ilgi ve alakasından dolayı tüm personeline teşekkür ederim.


Adım mevlüt şen hocam oğlumu iki defa ameliyat etti ekinavarus hatasıydı çok şükür muharrem hocam sayesinde sağlığına kavuştu teşekkürler muharrem hocama


Y

ben 15 yaşında bedensel engelli bir genç kızım.... (sipiliyim) 5 kere kalça çıkıklıığı sebebi ile muharrem hocam tarafından ameliyat oldum. sayesinde artık hiç bir problemim kalmadı... kendisine nekadar tesekkur etsem azdır... şifa bekleyen herkese Allahtan şifa Muharrem hocamada güç kuvvet dilerim.... beni hatırlayacaktır mutlaka... mersine yolunuz düşerse bekleriz hocam....


F

Ben 2009 yılında cervical osteokondrom eksizyonu ameliyati oldum Muharrem hocamdan.Kendisi 10 numara insandir, tanıştığım bütün hastalari basarilarindan soz ederdi.Dikisime kadar kendisi yapti ameliyatta cok da basariliydi senelerdir hicbir sorun da yasamadim.Skolyoz başarısını da duydum. Oyle sorunlariniz varsa kesinlikle onerebilecegim tek kisi.


S

10 yildizli bir doktor cok iyi herkese tavsiye ederim.oglum pertes hastasi idi .muharrem bey ameliyat etti.simdi cok iyi.tesekkur ederim.allah muharrem beyden razi olsun.


T

gerçekten iyi biri ve yakışıklı. adım turgay çam. inş. hatırlar. omurilikte platin kırıldı ve 5 yıldır kırık sanırım ama sorun yok. kendisine ulaşmam zor. çünkü yozgatta çalışıyorum. nöropati oluştu ve kulaklarda biraz duyma kaybı oldu. nasıl ulaşacağım bilmiyorum.


H

Prof.Dr Muharrem Yazıcı oğlumun skolyoz ameliyatını Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirdi. İşinin gerçekten uzmanı, başarılı bir cerrah, hastasıyla iletişimi harika. Tedavi sürecimiz devam ediyor, oğlumun yaşı nedeniyle(11 yaşında, boy uzamasına bağlı uzatma operasyonları gerekiyor,ikincisini de Ağustos 2013 te olduk). Allaha çok şükür bugüne kadar bir olumsuzluk yaşamadık. İnşaallah o şekilde de devam eder.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet