Adres

Mustafa Kemal Mah Dumlupınar Bulvarı B Blok Kat:12 No:131, Çankaya, Ankara
Murat Bozkurt Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: başka bir yer

Murat hocam yıllardır sıkıntı çektiğim idrar kaçırma sorunuma çare oldu. Ne kadar dua etsem az. İlgisi alakası ve işinin ehli olması ameliyat ve muayeneler sürecindeki desteği çok iyiydi. Eğer sizde bu dertden müzdaripseniz ilk adresiniz murat hoca olmalı


Konum: başka bir yer Total Kalça amaliyatı

Murat Bey sizin sıcak ve ilgili yaklasiminiz benim amaliyat olma kararımı vermeme sebep oldu.Hic korkusuz emin ellerde güveni verdi.Amaliyatim çok başarılı oldu size hep duaciyim Rabbim senin gibi hekimlerin ömrünü uzun etsin.Rabbim seni hiç incitmesin dualarimdasin.


Duygularımı kelimelere dökecek kelime ve cümle bulamıyorum. Allah yar ve yardımcın olsun hocam. dalının uzmanı, insanlığın hası birisin. Allah seni ve senin gibi insana insan gibi davranan kişileri başımızdan eksik etmesin....


H

Kendisi tek kelime ile mukemmel bir hekimdir. Kendisinin gerceklestirdigi ameliyat sonrasinda uzun zamandir yasadigim problemlerim bir anda bitti. Kiymeti bilinesi ve tebrik edilesi bir doktordur kendisi.


D

HERŞEYDEN ÖNCE HASTAYA VERDIĞI DEĞER, GÖSTERDİĞİ MUAMELE VE KARAKTER OLARAK BÖLÜMÜNDE BIR NUMARA... ONU DOKTOR YAPAN HASTASINA DUYDUĞU SAYGIDIR.. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER HOCAM..


I

SAYIN HOCAM ANNEMİN KASIĞINDA KANDA PIHTILAŞMA VE GERİLME VAR BAYA BİR SANCISI OLUYOR BU HASTALIĞINDAN DOLAYI SİZİN YANINIZA MI YOKSA BU HASTALIĞIN BRANŞI FARKLI BAŞKA BİR HOCAMIZA MI GİDELİM İLGİNDEN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN


E

Tek kelimeyle muhteşem bi insan kendi ailenizden birisi gibi gerçekten işinin ustası biri yardımlarından dolayı gerçekten mutesikkirim murat hocama bu arada şampiyon FENERBAHÇE hocammm:))))))


N

Önce insan,sonra doktor.Tesadüfen tanıştım.Babamın kalça kemiği ve el bilek kemiği kırılmıştı.Başka bir doktorun hastasıyken Murat hocamı tanıdım.Babamın doktoru kendisi oldu.Böyle mütavazi,sıcakkanlı,insansıl bir doktor tanımadım.Kendisine müteşekkirim,duacıyım.Keşke bütün doktorlar sizin gibi ve ekibinizde ki doktorlar gibi olsa.


N

2011 yılında sağ ayak bileğindeki ağrı nedeniyle Ankara Çankaya Hastahanesine başvurdum ve ameliyat oldum fakat ağrılarım geçmedi tekrar gittiğimde ağrı kesici verilerek gönderildim.2013 yılında Murat BOZKURT Hocamı tanıdım seni ben ameliyat edeceğim dedi ve ameliyatımı oldum.Ağrılarım azaldı Teşekkürler hocam iyi ki varsın Allah seni başımızdan eksik etmesin.Dualarım seninle........


N

Uzun süredir ameliyat risklerinden dolayı ertelediğim protez ameliyatımı Murat Bozkurt hocamızı tanıdıktan sonra olmaya karar verdim. Kendi ameliyatından memnun olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Murat hocamızı tanıma şansına eriştim ve onun güler yüzü, samimiyeti ve verdiği güvenle korkularımdan sıyrılıp ameliyatımı oldum. Şuanda çok mutluyum ameliyatım başarılı geçti. Murat hocama sonsuz teşekkürler. Kendisi ve ekibi çok titiz ve mükemmel çalışıyor. Başarılarının devamını diliyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet