Op. Dr.

Murat Çobanoğlu verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Evet en başındada söylediğim gibi murat hocam yanıltmadı beni. Onun sayesinde kötü günlerimi geride bıraktım. Her aradığımda hic bıkmadan usanmadan yanıtladı sorularımı.Her ihtiyacım olduğunda en büyük destekcim oldu. Dedim ya o sadece bi doktor değil cook daha fazlası. Teşekkürler hocam sonsuz teşekkürler. Gözünüz kapalı gidebileceğiniz dünyanın en iyi en başarılı doktoru bence.

 • Hakkımda

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  25 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Evet en başındada söylediğim gibi murat hocam yanıltmadı beni. Onun sayesinde kötü günlerimi geride bıraktım. Her aradığımda hic bıkmadan usanmadan yanıtladı sorularımı.Her ihtiyacım olduğunda en büyük destekcim oldu. Dedim ya o sadece bi doktor değil cook daha fazlası. Teşekkürler hocam sonsuz teşekkürler. Gözünüz kapalı gidebileceğiniz dünyanın en iyi en başarılı doktoru bence.

  • Merhaba, anneme yakın zaman öncesinde konulan göğüs tümörü tanısı verildi. Ameliyatını başarıyla gerçekleştiren ve olumlu desteğiylede yanımızda olan Murat Bey'e ailemiz adına teşekkür ediyoruz. Sevgilerle, Bora EKE (Filiz EKE adına)

  • murat hocamla daha yeni tanismis sayilirim. Ama onu yillardir taniyomus gibiyim. O cerrahligin yaninda cok iyi birde psikolog bence. Ondanda onunla tanismama vesile olandanda Allah razi olsun. Ben daha yolun basindayim ama yolun sonuna kadar onun kanatlarinin altinda olacagimdan eminim. Ona sonsuz guvenim var. O bi abi o bi baba sanki bana. Her sey cok guzel olacak murat hocamin sayesinde...Ben buna bütün kalbimle inaniyorum :)

  • D

   Meme kanseri tanisiyla buyuk bir şok yaşadığım 30 Kasım tarihinde Murat Hocamla yola devam etmiş olmam benim için büyük bir şans oldu. Hem kanserin yenilemeyecek bir hastalık olmadığını verdiği psikolojik destek ile anlamami sağladı hem de yaptığı mükemmel ameliyatla fizyolojik ve psikolojik olarak beni yeniden ayağa kaldırdı. Onkolojik tedavi görmeye başlayacağım hastahanedeki Hocamın mükemmel bir ameliyat gecirmissiniz , ameliyat geçirmiş bir çok hasta ile karşılaşıyorum ama uzun zamandır bu kadar titiz çalışılmış ameliyat görmedim demesi nedeniyle Sn.Murat Çobanoğlu Hocama bir kez daha teşekkür etmek istiyorum . Saygilarimla
   Funda Özerturk

  • S

   Murat Bey, Karakteriyle Meslekteki başarısı birebir örtüşen nadir doktorlardan biridir. Kendisi 31.07.2014 tarihinde kolon kitle ameliyatımı gerçekleştirmiştir. Hastalarına, hasta olarak değil yakın bir arkadaş gibi her daim destek olan, rahatlatan, motive eden tek doktor. İstediğiniz zaman bir telefon kadar yakın olabilen, pozitif enerjisini eksik etmeyen, doktorluğuyla olduğu kadar insanlığıyla da örnek biridir. Kendisine çok teşekkür eder, sağ oldukça minnet duyacağımı belirtmek isterim. Selçuk Bingül

  • A

   Murat Bey, Karakteriyle Meslekteki başarısı birebir örtüşen nadir doktorlardan biridir. Kendisi 31.07.2014 tarihinde kolon kitle ameliyatımı gerçekleştirmiştir. Hastalarına, hasta olarak değil yakın bir arkadaş gibi her daim destek olan, rahatlatan, motive eden tek doktor. İstediğiniz zaman bir telefon kadar yakın olabilen, pozitif enerjisini eksik etmeyen, doktorluğuyla olduğu kadar insanlığıyla da örnek biridir. Kendisine çok teşekkür eder, sağ oldukça minnet duyacağımı belirtmek isterim.

  • N

   Murat bey işinde gerçekten iyi. Annemin kisti için gitmiştik kendisi gayet güler yüzlü ve ilgili. Sonuçlarımız çıkış saatine denk gelmesine rağmen kaldı ve bizimle ilgilendi herkese tavsiye ederim

  • M

   Kelimeler ifade etme yetmez...tek kelimele tam bir hekim ...verdiģi güvenle.meme.kanserini meme gribi gibi düşünerek zor bir dönemi..çok kolay atlatım....kansere artık meme gribi gibi bakıp atlatım

  • Y

   Muhteşem bir deneyim yaşadım, meme kistim 10 saniyede yok olmuştu, Murat Bey'e teşekkür ediyorum.Murat Bey gibi mesleğin saygınlığını koruyan hekimlerin çoğalması dileğiyle.

  • S

   2011 yılında göğsümdeki kitleyi öğrenip psikolojik olarak o kadar sıkıntılı günler geçirdimki 1 yılım sadece göğsümdeki kitleyi kontrol ederek geçiti.tavsye üzerine hiç umudum olmayarak Sevgili Hocam Murat Çobanoğlu ile tanıştım . inanılmaz ilgi sorulan her soruya cevap veriyor sonunda kitleyi aldırdım . şehir dışına taşınmama rağmen kontrollerimi aksatmadan soluğu Hocamın yanında alıyorum :) Allah bir değil bin defa razı olsun.gözünüzkapalı gidin ve Murat Hocamla iyi olun.İyi ki Varsınız Hocam ..