Adres

Özel Sezar Hospital
Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No:25, Çukurova

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Mustafa Bülent Yılmaz Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezinde görev yapmaktadır.


4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C
Doğrulanmış
Konum: Özel Güzelyalı Hastanesi

kızımın alerjisi ileri düzeyde ve mustafa beyi doktor ararken sırf evime yakın diye tercih ettim ama iyi ki de etmişim uzun uzun yollar gidip arayıp bulamadığım doktor meğer yanı başımızdaymış. Hayatımda gördüğüm en iyi dokor. iligili bilgili. donanmılı ver herşeyden önemlisi güven veren güler yüzlü bir doktor. sanırım mustafa bey emekli olana kadar bizden kurtulamaz :)

F

Bülent Hocama tavsiye üzerine gittim. Daha önce ikiz yeğenlerim bebekken gitmişlerdi şimdi 16 yaşındalar ve her türlü sıkıntıda Bülent Hocamıza gidiyorduk. Dalında gerçekten çok tecrübeli ve değerli bir doktordur. Çocuklarla ilişkisi çok güzel.Kendi çocuğuymuş gibi davranıyor. Çocukla en ince detayına kadar bakıyor. Hocamdan çok memnunum. Çocuğu olan herkese tavsiyemdir.

A

Çocuk doktoru arayışı içerisindeydim.Çocuğum 1 yaşında ve sürekli ateş, mide bulantısı rahatsızlığı oluyordu. İnternetnetten araştırdım ve yorumlarından yola çıkarak tercih ettim. Gittiğimizde çocuğumla çok güzel ilgilendi ve kafamıza takılan sorulara da net yanıtlar veriyordu. İshal,mide bulantısı, ateş için gittik ve hangi sebeplerden olabileceği hakkında detaylı olarak bilgilendirdi. Laktoza karşı alerjisi olabilir mi diye test yapıldı.Laktozsuz süt kullanmamız gerektiğini önerdi. 3 günlük iğne ve şurup şeklinde ilaç verildi. Birkaç çocuğu olan arkadaşımada önerdim ve onlarda çok memnun kaldılar. Tecrübesinden ve ilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

K

Oğlum 15 günlükken astım bronşit oldu. Tavsiye üzerine gitmiştim Hocama. Hastasını güzel karşılıyo ,çok güzel ilgileniyor. Birşey olduğu zaman hemen arayayıp,ulaşabiliyorum. Koruyucu toz ve buhar tedavisi gördü. Şuanda gayet iyi çocuğum. Kesinlikle tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. mükemmel bir doktor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular