Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Çobançeşme Mah. Fatih Cad. Okul sok no:2 Yenibosna, Bahçelievler
Özel Nisa Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yıllardır düzgün nefes alamıyordum. Doktorum öncelikle ameliyatla düzeleceğine dair güven verdi gerekli açıklamaları yaptı. Gayet başarılı bir ameliyat geçirdim ve ameliyat sonrası süreçte de doktorum sürekli kontrole çağırdı ilgilendi. Artık rahat bir nefes alabiliyorum. Mustafa hocama çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Burun ameliyatı

Mustafa bey,
Kbb dalındaki en Iyi doktor eşimi daha önce bademcik ameliyatı ve sonrasında deviasyon ameliyatı yaptı her 2 ameliyat başarılı geçti, ameliyat sonrasında operasyonun ne denli başarılı geçtiği ortaya çıkıyor Mustafa hocama çok teşekkürler

K

Doktoruma cok tesekkur ediyorum. Cok iyi bir operasyonla ameliyatim basarili gecti. Umarim hersey gonlunce guzel olur ve tekrar tekrar allah razi olsun diyorum.

V

Doktorum çok başarılı herkese tavsiye ederim önce Allahın sayesinde sonra doktorlarımın başarısı ile ve benim inancımla operasyonum çok olumlu geçti inş hiç tereddüt etmeden ameliyat olabilirsiniz

D

kesinlikle K.B.B.branşının tek uzmanı..herşeyi ile mükemmel bir dr.çok memnunuz..

D

kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.zaten çevresinde hasta potansiyeli çok kalabalık bir dr. giden herkesde çok memnun..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar