Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

  • Teknik bilgisi konusunda bir yorum yapmak istemem, eminim ki konusunun uzmanidir. Fakat ne yazik ki insan iliskileri acisindan biz hayal kirikligina ugradik. Konusurken hastanin yuzune dahi bakmamasi, insani soru sormaktan korkutacak bir hale sokmasi, hastaya guven vermekten ziyade supheler ve soru isaretleri uyandiriyor. Bizim hastaligimiz konusunda rahatlatilmaya ihtiyacimiz varken, daha cok kafamizda soru isaretleriyle ciktik. Malesef bu konuda hayal kirikligi yasadigimizi ve sonrasinda baska bir doktor arayisina girdigimiz belirtmek zorundayim.

  • E

    Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisine ulaştım. Yüzyüze görüşemedik öncesinde fakat bana durumumu en detaylı haliyle izah edebilmek için her türlü imkanını seferber etti Muzaffer Bey... Benim durumumu, farklı örnekleri, operayonun nasıl izleyeceğini ve sonrasında neler olacağını detaylıca açıkladı. Sabırla tüm sorularıma cevap verip vakit kaybetmeden ameliyatımı gerçekleştirdi. Dün yapılan ayak bileği kırığı ameliyatımın ardından şu an hastaneden görüşümü bildiriyorum. En başından bu yana nazik, pozitif, sabırlı tavırlarıyla hem güven hem de cesaret verdi. Muzaffer bey şu yaşıma kadar gördüğüm en mükemmel hekimdi diyebilirim. İnsanı vasıflarını, duygularını kaybetmemiş bir hekim tanıdım. Kendisine, anestezi uzmanına, tüm ekibine ve Ataköy Hastanesi personeline saygı ve selamlarımı sunuyorum. İhtiyacınız ortopediyse adresiniz Dr. Muzaffer Kahraman olmalı...

  • 2008 yılında elimi kestiğim zaman acile gittiğimde parmağımı kesmeye kalkan doktorlardan sonra Muzaffer hocamızla tanıştım. Hızlı bir şekilde olaydan sonra 3 gün içinde ameliyat etti. Geri döndürülmez denileni yaptı başardı. Daha sonra 5 yıl boyunca kontrole gittim. Her zaman ilgilendi. Tavsiyelerini hiç bir zaman esirgemedi. Gayet soğukkanlı rahat tavırlarıyla beni rahatlattı ve teselli etti. Şu an hiç bir sıkıntım yok. Çok başarılı bir doktor. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  • yetenekli,vicdanlı,lafı dolandırmadan direk açıkça söyleyebilen,cana yakın,kısacası önce iyi bir insan,sonra iyi bir hekim..gözü kapalı güvenebileceğiniz bir insan..

  • çok bilgili yetenekli bir hekim türkiyede tek diyebilirim.herşeyimle ilgilendi sağolsun saygı ve sevgilerimi sunarım.