Dt.

Nalan Abbasoğlu

verifiedCreated with Sketch.

Diş hekimi

21 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 142 profil ziyareti var

Dt. Nalan Abbasoğlu İstanbul Üniversitesi ( ÇAPA ) Diş Hekimliği Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Sahibi olduğu Adent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hastalarına hizmet… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B

  Nalan Hanım'la tedavi sürecimiz oldu ve iyi ki de Nalan Hanım'ı tercih etmişim benim dişçi koltuğuna bile otururken büyük bir fobim vardı Nalan Hanım sayesinde bunu atlattım ve gerçekten harikalar yaratabiliyor tekrardan özgüvenim yerime geldi rahatça özgürce güle biliyorum işinde gerçekten 1 numaralı.

 • N

  Tedavi süreci gayet rahattı ozellikle eli cok cok hafifti. Disçi korkusu olan birisi olmama rağmen beni çok rahatlattı. Bireysel iletişimi de çok iyiydi çalışma hızı ve kalitesi de. Ayrıca sonrasında bütün sorularıma telefon üzerinden büyük bir sabırla yanıtladı.

 • G

  Nalan Abbasoğlu'nun koltuğuna müşteri degil hasta olarak oturursunuz. Onun şefkatli elleriyle tanışan bir hasta iseniz, artık diş doktoru fobisini yenmişsinizdir. Ayrıca yorgun, stresli veya gerginseniz koltuktan bunlardan da kurtulmuş olarak kalkarsınız. Nalan Hanım, yeni tıbbi gelişmeleri yakından takip eden, etiği ve insanları önemseyen, mesleğine saygılı, çalışmalarını titizlikle sürdüren bir doktor... Ağızda ideal olana hastanın özel koşullarını da gözeterek ulaşmaya çalışır.En doğru, en estetik, en tercih edilir olan tedavi yöntemine hastayı dinleyerek, onu detaylı ve anlayabileceği şekilde bilgilendirerek yine onunla beraber karar verir. Diş tedavinizi biraz filozof, biraz sanatçı, biraz psikolog, çokça dost olan bir doktor gerçekleştirsin isterseniz bu kişi Nalan Abbasoğlu'dur..

 • U

  Nalan Hanım çok ilgili ve yardımsever bir hekimdir, kullandığı ekipman da son teknoloji, diş taşı temizliği ve dolgularımı yapmıştı çok memnunum, herhangi bir diş sorunum olduğunda yine kendisine gitmeyi tercih ederim mutlaka, yakın çevreme de tavsiye ediyorum.

 • A

  Nalan Hanım'ın 20 yıldır hastasıyım doktorluğu ve iş ahlakı konusunda hep kendisine güvendim ve her zaman da yaptığı tedaviden ve işlemden memnun kaldım. Diş dolgusu kanal tedavisi yapıldı memnun kaldım yakınlarımı da her zaman götürdüm onlar da memnun kaldılar

 • M
  Konum: Adent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kökten diş çekimi, kemik ekleme,implant, dolgu, yok yok ☺

  Sorunlu dişlerim dolayısı ile gittim. Ağzımın içinde yok yok. Çok uzun süredir tanıdığım bir doktor. Alanında fazlasıyla uzman. Çene cerrahisi, implantoloji, eklem tedavisi, ortodonti, estetik diş hekimliği, pedodonti (çocuk dişleri), kanal tedavisi, diş eti hastalıkları gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet veriyorlar. Asıl önemli olan uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturuyorlar. Benim için pahalı yada ucuz olan değil doğru olan müdahaleyi yapıyorlar, çok memnunum. İnsanlara müşteri gözü ile yaklaşmıyorlar, amaçları insan sağlığı. Herkese tavsiye ederim.

 • M

  Ben yıllar önce ilk defa kendisine gittim, son derece sabırlı anlayışlı işini çok iyi yapan güleryüzlü bir hekim o gün 20 yaş dişimle ilgili cerrahi işlem yapılmıştı sonrasında da her ne zaman aradıysam çok sabırla ve anlayışla sorularıma cevap verdi ben çok memnun kaldım. Hem becerisinden hem de hastayla olan iletişiminden ilişkisinden çok memnun kaldım. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim iyi bir doktor iyi bir hekim.

 • B

  Öncelikle kendisinden çok memnunum, uzun süredir kendisine gidiyorum, ilk defa sürekli gittğim bir dişçim oldu çok mutluluk verici. Teknik bilgi açısından çok donanımlı gerçekten dişçi fobimi yenmemde yardımcı oldu kullandığı malzemeler güzel, benim ağzımda kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım zaten diş temizliğini belirli periyotlarda yaptırıyorum gülüşüm ve bakışım değişti. Gerçekten kaliteli malzemeler kullanıyor iyi bir işçilik olduğunu biliyorum güvenle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • Z

  Nalan Hanım 65 yaşındaki annemin yıllardır var olan dişçi fobisini yenmesine yardımcı oldu, bu konuda hem çok yumuşak titiz ve sakin bir çalışmasıyla sağladı önce hastayı psikolojik olarak sonrasında da en son teknikle güler yüzlü bir şekilde hizmetlerini verdi şu an hepimiz ailecek hastasıyız. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyoruz. Tedavi süresince randevuları hastasının psikolojisine ve zamanına göre her zaman ayarladı tedavi sonrasında da 2 ay kadar süreçte hastalarını sürekli olarak ücretsiz bir şekilde kontrole çağırmaktadır.

 • S

  Benim hem dişlerimin dolguları hem de diş estetiğimle ilgili sorunlarım vardı, yan dişlerim çok içe gömüktü ve bunu operasyon olmadan diş teli takılıp lamine yapılacaktı ve masraflıydı bu durumu da birkaç hekime de sorduğumda aynı cevabı aldım. Nalan Hanım'a sorduğumda sadece diş dolgularıyla halletti. Estetik dolgu da çok çok uzman ben bu kadar olacağını düşünmüyordum ve çok düzenli ve naif bir şekilde inci gibi oldu. Kesinlikle işinde çok başarılı dişe zarar vermeden ve ağız sağlığını da kurtararak tedavi ediyor. Gerçekten harfiyen çok memnun kaldım, Diş esteğinde gerçekten çok başarılı ve mükemmel.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dt. Nalan Abbasoğlu İstanbul Üniversitesi ( ÇAPA ) Diş Hekimliği Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Sahibi olduğu Adent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ( ÇAPA )
 • İstanbul üniversitesi Felsefe
 • İstanbul Üniversitesi Latin Dili Edebiyatı

Bilinen Diller

 • İngilizce