Adres

Üniversiteler Mahallesi Bilkent Caddesi No:1, Çankaya
Ankara Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Eklem Kireçlenmesi
  • Eklem Faresi
  • Diz Bağ Yaralanmaları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma

oğlumun parmağındaki kırıktan dolayı uyguladığı tedavi ile oğlum sağlığına kavuşmuştur. tecrübesi, ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Dr Osman bey sizin gibi doktorlar iyi ki var.


T
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Üst Humerus Kırığı

Ekim ayında omuzum kırıldı. Türkiye'de hangi hastaneye gidersem gideyim mutlaka ameliyat edeceklerdi fakat Osman Hocam sayesinde çok kısa bir sürede ameliyat olmadan kurtardım. İyiki varsın Hocam.


Konum: Ankara Şehir Hastanesi

Futbolcuyum ön çapraz bağ ve menüsküs sakatlığı yaşadım takımım yarı yolda bırakınca mecbur devlet hastanesinde amaliyat olacaktim 3.5 ay bekledim araştırdım osmanli spor dokdoru savaş hoca osman hocayı önermişti ve ameliyatımı oldum okadar memnun kaldım ki ilgi ve alakası güler yüzlülüğü sağolsun çok yardımcı oldu ameliyatımda 2.gün geçmesine rağmen çok iyi hissediyorum çok teşekkür ederim herşey için iyi ki size güvenip amaliyatimi olmuşum...:)


K
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Bebek Kalça Ultrasonu

sayın osman hocam bebeğimin kalça çıkıklığı vardı tedavisini osman bey yaptı o kadar değerli anlayışlı bir hekim diyecek kelime bulamıyorum iyiki osman hocam gibi doktorlar var sağolun varalun tüm doktorlarımıza saygılar


Z

Ankarada 4 tane doktor gezdim hepsi menisküsü alıcam dedi. Osman hoca ben dikerim dedi. Ve yapılması cok zor olan ameliyatım önce Allah sonra osman hocam sayesinde gayet başarılı geçti. Ortopedide osman hocayı tek geçerim. Eline sağlık hocam.


M

Annemin ameliyatını yaptı kendisi ile tanışma şerefıne nail oldugumuz için çok şanslı hissediyorum kendimi. Ankarada bütün ortapedistler tam platın dedi osman hocam yarım platin taktı annem çok memnun. ameliyat sonrası arayıp annemin durumuna kadar sordu kesinlikle müthiş bir insan herkese şiddetle tavsiye ediyorumm. Saygılarrr


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Eklem Kireçlenmesi
  • Eklem Faresi
  • Diz Bağ Yaralanmaları
Tümünü göster