Son 30 gün içerisinde 171 profil görüntülenmesi var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Qbmed Isıklar Cad. Küçükbakkalköy Mah. No :37, Ataşehir, İstanbul
Euroasia Orthopaedic Tumor Center


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Kemik Tümörleri
Yumuşak Doku Tümörleri
Euroasia Ortopedik Tümör Cerrahisi Merkezi Ataşehir
QBMED 1. Kat
Küçükbakkalköy Işı...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Tıp Fakültesi
  • Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi
  • Gaziantep Fen Lisesi

Fotoğraflar


Hizmetler


Qbmed Isıklar Cad. Küçükbakkalköy Mah. No :37, İstanbul

Ücretler Hakkında

Euroasia Orthopaedic Tumor CenterQbmed Isıklar Cad. Küçükbakkalköy Mah. No :37, İstanbul

Ücretler Hakkında

Euroasia Orthopaedic Tumor Center

36 hasta yorumu

Genel skor

G
Doğrulanmış
Konum: Euroasia Orthopaedic Tumor Center Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Sayın Doç.Dr.Özgür Erdoğan ortopedik tümörler alanında akademik düzeyi yüksek , ,deneyimli, başarılı ,hastası ile duygudaş ve tevazu sahibi değerli bir hekim. Kemik tümörüm için Hastane randevusu ararken karşıma çıktı doktorum . Randevu alıp hemen gittim . Hastalığım hakkında korkutmadan beni bilgilendirmesi ve güven vermesi Özgür doktorumda tedavi olmamda belirleyici oldu. Özgür bey biyopsi ve sonrasında kemik tümörü ameliyatımı yaptı. Ameliyatın risklerine rağmen çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Doktorum nakış işler gibi temizledi tümörümü. Hastası için elinden gelenin fazlasını yapan şefkatli bir hekim. Çok ayrıntıcı ve soru soran bir hastasiyim, doktorum bıkmadan anlayışla ihtiyaç duyduğum an tedavi sürecim boyunca sorularımı cevapladı. Özgür beyin tutumu hastalık sürecimi daha rahat atlatmamı sağladı .Özgür doktorumun varlığına şükrediyorum ve kendisine dua ediyorum. Sayın Doktorum buradan da öncelikle erdemli şahsiyetinize sonrasında mesleki başarınızdan dolayı size gönülden saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum. Allah c.c. size ve ailenize zeval vermesin.

S
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Eşimin sağ ayak dizinde iyi huylu tümörü vardı. Basarili bir operasyonla tümörü aldı. Kendisine ilgisi için tesekkur ederiz.

E
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Erkan Yetmiş. Eşimin femur kemiğinde yaklaşık 12 cm gibi çok büyük bir kist çıkması üzerine doktor arayışına geçtim. Doktor olmam sebebi ile çok sayıda hekim ve yer araştırdım. Ortopedist arkadaşlarıma sorduğumda Kemik tümörleri alanında Özgür hocanın çok iyi olduğunu söylediler. Bunun üzerine Özgür hoca ile iletişime geçip tedavi sürecimiz başlamış oldu. Röntgen ve MR görüntülerini detaylı bir şekilde inceleyen Özgür hocam hastalık ve tedavi sürecini detaylı bir şekilde tarafımıza anlattı. Cerrahi alanda çok zor ve komplike bir ameliyatı yapması için biz gönül rahatlığı ile Özgür hocamı tercih ettik. Ameliyat yaklaşık 2,5-3 saat sürdü ve şükürler olsun ki çok başarılı geçti. Yaklaşık 3 saat süren bu ameliyatta Özgür hoca femurun içini kürete edip, femur içine protez civatayı koyup bu civatayı da alttan üstten vidalarla sabitledikten sonra etrafını da yapay greft ile doldurarak büyük bir ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi. (Tıbbi bilgisi olan bu yazdıklarımın ne kadar zor bir ameliyat olduğunu anlar.)Ameliyat sonrası 2 gün hastanede yattık. O süreçte hocamız bizzat kendisi gayet güzel bir şekilde ilgilendi ve ameliyat süreci ile ilgili bilgilendirdi. Taburcu olduktan sonra ise dikkat etmemiz gerekenleri, yapılması gereken hareketleri detaylı bir şekilde anlattı. Özgür hoca ameliyat sonrası 15. günde dikişleri aldırdı. 20. Günde kontrol filmleri çektirdi. Ameliyat sonrası 45. günde eşim yürümeye başladı. Şükürler olsun ki eşimin bacak ağrıları artık yok ve bacağı eskisinden çok daha sağlam. Cerrahide ameliyat riskleri olan kas sinir zedelenmesi, ameliyat yerinde ya da protezte enfeksiyon görülme riski en korktuğumuz olaydır ki Özgür hocam sayesinde Allah’a şükürler olsun ki bu durumların hiçbiri başımıza gelmedi. Allah hocamızın eline zeval vermesin. Bizlere şifa olduğu gibi bu alanda derdi olan birçok hastaya şifa olsun inşAllah, saygılar.

Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması

İsmim Gülistan Sarı. Omzumda şişlik şikayetiyle doktora başvurdum. Yapılan tetkikler sonucunda yağ bezesi olduğu anlaşıldı. Özgür bey sorduğum her soruya detaylı şekilde, açıklayıcı cevaplar verdi. Ameliyatım olabildiğince kısa sürede gerçekleştirildi ve ameliyat sonrasında şikayetlerim geçti. Operasyondan sonra herhangi bir ağrı hissetmedim. Estetik dikiş atıldı ve şu anda ameliyat yerimde çok rahatsız edici bir dikiş görüntüsü kalmadı. Pansuman ve kontrollerimde de doktorum aynı ilgiyle muayenelerini gerçekleştirdi, kendisine teşekkür ederim.

B
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

1 yıldır kolumda ağrılar vardı ve ne olduğunu, ne yapacağımızı bilmiyorduk. Özgür hocayla tanıştıktan sonra hemen biyopsi aldı ve hızlı bir süreçte çözüme ulaştık, ameliyat sorunsuz ve iyi geçti. Özgür hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. :)

E
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Kemik ağrıları şikayeti ile semtimizdeki hastanede çekilen röntgen sonrasında sağ diz kapağımın altında başlayan 10cm tümör olduğunu öğrendim. Sonra Özgür hocamı buldum, kendisine zaten başından beri çok güvendim ki biopsiden odaya bile çıkmadan bana tümörün iyi huylu olduğunu söylemişti. Kaç soru sorarsanız sorun cevaplar, anlatır size süreci. Şu an takip ediyoruz ama ameliyat olmam gerekirse de kesinlikle kendisine giderim.

Ü
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Sene 20017 sol kalçamda iyi huylu kitle teşisi konuldu 3 kere ameliyat oldum tamamen çıkaramadılar çok dolaştım hastaneleri dokturlar alırz kitleyi ama felç kalırsın dediler sene 2021 özgür hocamla tanışmak nasip oldu ameliyat oldum çok şükür ameliyat çok başarılı geçti ve hastasıyla çok ilgilenen çok güzel iletişim kuran birisi allah ondan razı olsun allah böyle dokturların sayısını artırsın

I
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Eklemiçi Ve Yumuşak Doku Enjeksiyonları(Kortizon Enjeksiyonu)

6 eylül 2021 tarihinde Özgür hocama ameliyat oldum. 1 sene önce bacağımda bir kitle fark ettim gerekli tetkikler sonucunda sol uylukta yumuşak doku tümörü olduğu ortaya çıktı. Hemen ameliyat oldum fakat ameliyatım sonrasında 3 ay sonra tekrar nüks (tekrarlama) oldu. Başka doktorların tavsiyesiyle Özgür hocayla tanıştım. Bana gerekli bilgilendirmeleri yaptı ve hemen tekrar ameliyatla o kitleyi alacağını söyledi. Şu an ameliyatımın üstünden 5 ay geçti ve sonuçlarım temiz çıktı. Çok iyi bir doktor. Sayesinde bu hastalıktan kurtuldum.

E
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Kardeşimin kalça ağrimin olduğu bize söyledi bizde özel hastaneye gidip muayene olduğunda çikan sonuç bizi derinden üzdü kuyruk sokumunda tümör olduğunu söyledi bunun üzerine Dokdor ariştirmaya başladik ve karşimiza özgür hoca çikti kendisi muayne etti ve ilk olarak parça aldi ve sonucu iyi huylu bir tümör olduğunu söyledi ama kuyruk sokumunda olduğu için ameliyatin risklerini bize tek tek anlatti çok tedirgindik kararsiz kaldik ama kardeşimin geleceği için ameliyat olmasi gerekiyordu ilk allaha sonra özgür hocaya emanet ettik 8 saatlik bir ameliyat sürdü ve sonunda başarili olduğu bize iletti kardeşimin şuan sağlık durumu çok iyi Allah böyle mesleğini güzel yapan dokdorlarimizi başimizdan eksik etmesin .

R
Doğrulanmış
Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Uzun araştırmalarım sonucunda Rabbim özgür doktoru buldurdu annemin dizindeki kist ameliyatı ni itina ile yaptı Allah ondan razı olsun Dünya ahiret sıkıntılarını gidersin

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Kemik Tümörleri
Yumuşak Doku Tümörleri
Euroasia Ortopedik Tümör Cerrahisi Merkezi Ataşehir
QBMED 1. Kat
Küçükbakkalköy Işı...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Tıp Fakültesi
  • Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi
  • Gaziantep Fen Lisesi

Deneyimler

  • 2014 Haziran-2016 Temmuz: Gözlemci Olarak Prof. Dr. Volkan Gürkan (Bezmialem Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Kas İskelet Sistemi Tümörleri Cerrahisi)
  • 18-20 Mart 2018: Vienna, Austria, Boy uzatma, Manyetik Non-invaziv Uzayabilen çivi, Nuvasive Precice Visiting Surgeon Program,
  • 5-7 Eylül 2014 : V. Çekirdek Eğitim Programı, Klinik Bilgi Yenileme Kursu, İstanbul, Türkiye
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Yayınlar (28)

İlgili aramalar