Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ö
Konum: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Diğer

Sayın Mehmet Rüştü Midillioğlu'na Sayın Ahmet Özgür Karakaş'ın tavsiyesi ile teyzem Nevim Polat'ın diz protez ameliyatları için Haziran 2019 ve Aralık 2019 ta gittik.Muayenelerinde, ameliyat öncesi ve sonrasında güleryüzü, samimi, sıcak davranışları ve merhameti için pozitif enerjisi ve hastaya verdiği değerden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..Başarılarınız daimi olsun gülen yüzünüz solmasın.Sevgi ve saygılarımızla..


M
Konum: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Diğer

Dr.mehmet rüştü beye sonsuz teşekkürler ben melek yilmaz sol bacagim da dizimden zorlaniyordum dr. Bey ameliyat etti beni diz protez takti ameliyatin ertesi gunu hemen yürüttü çok iyi oldum kendisine cok teşekkür ediyorum ben ömrümde boyle ilgili bir dr görmedim allah razi olsun kendisinden basarilarinin devamini diliyorum.ve tum hastane calisalarina da cok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


K

Öncelikle hocama beni sağlıma kavuşturduğu için teşekkürü minnet bilirim. Allah razı olsun rüştü hocamdan. Çocukken geçirdiğim çocuk felci sebebiyle sağ ayağımda 4 santim kısalık vardı 56 yıl boyunca sağlam olan bacağımın üzerine yüklendiğim için kireçleme ve menisküs rahatsızlığı oluştu. ağrılar nedeniyle yürüyemiyecek hale geldim. Çok doktor gezdim ortopedik özürlü olduğun için bu ameliyatı benim durumumdaki birine hiç yapmadıkları için sonucuyla ilgili ne net bişey söylediler ne de güven verdiler. Rüştü hocamla ilk muayenede bana sağlıma kavuşacağımı tekerlekli sandalyeye mahkum etmemek için elinden geleni yapacağını allahın izniyle iyi olacağımı söyledi. 3 gün önce diz protezi ameliyatı oldum. ameliyatım çok başarılı geçti. Ertesi gün yürütmeye başladı her geçen gün dahada iyi oluyor. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası da hocamın ilgisi çok üst düzeydeydi bütün hastalarınla sürekli diyalog halinde. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim değerli hocam.


M
Konum: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Sol diz protez amaliyatı

Ben annemin diz protez amaliyatını yaptırdım ben hayatımda böyle doktor görmedim mükemmel bir insan sabah saaat 6da görevinin başında böyle doktorlara ihtiyacımız var annemin amaliyatı çok başarılı geçti ellerine sağlık


F
Konum: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi 2 Diz Protez

2 dizimden 51 yaşında protez ameliyatı olmam gerektiği söylendi. Artık son safhaydı. Eşin dostun tavsiyesiyle Rüştü beye ulaştık. 2 dizimi aynı anda ameliyat etti, şuan maşallah çok ama çok sağlıklıyım, her türlü hareketi yapabiliyorum. Elleri dert görmesin, allah razı olsun. Şimdi oğlumu menisküs ameliyatı için kendisinin şifalı ellerine teslim edeceğiz. İyi ki varsın Rüştü hocam.


Konum: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Batık Tırnak Tedavisi

Benim Rüştü Midillioğlu'na danışma nedenim ayağımda ki tırnak batmasıydı.
Yanina gittiğim zaman hoş bir şekilde oradan ayrıldım. Ayrıca ayağıma çift dikiş ameliyatınıda o yaptı ve şuanki durumumdan memnunum. Hastasına değer veren bir doktor olduğunu söyleyebilirim tabiki hasta olan kişide sınırlarını aşmadığı müddet. Benim gözümde görevini iyi bir şekilde hakkıyla yapan birisi.


Allah tutuğunu altın etsin. Ne muradı varsa versin. Bana göre 1 numara.. Allah ona ve ailesine sağlıklı uzun ömür versin inşallah... Alanında çok iyi, işini severek yaptığını gördüm. en önemlisi dört hastane onca fizik tedavi, sonuç aynı. Bir Rüştü bey, bir muayene, bir operasyon. Rahatsızlık sıfır. hiç onca zaman acılar içinde kıvranmamışsın gibi. daha ne ister bir ortopedik hasta. Keşke en başta gitseydim dedirtiyor. Sağ olsun var olsun.


S

Benim sağlığıma kavuşmamda en büyük katkı DR. Rüştü Midillioğlu sayesindedir.Minnet borçluyum.Çok iyi bir ortopedist ve travmatoloji uzmanıdır Prof.hatalı ameliyat yaptı.Yıllarca gitmediğim doktor kalmadı.Ancak sayın doktorum sayesinde yürüyebildim.Bu ülke böylesine değerli hekimleri maalesef değerlendiremediği için şu an ABD görevini idame ediyor.


N

bu güne kadar gördüğüm en iyi ortopedi uzmanıdır. teşhisleri ve tedavisinde asla yanılmamıştır. ülkemiz gelecek vadeden bir doktordan mahrum kalmıştır. tabiki biz hastaları da bu duruma çok üzülüyoruz. amerikadan bir an önce vazgeçmesini ve ülkemize bizlere dönmesini candan diliyorum. kendisine saygım ve sevgim sonsuzdur. iyiki sizi tanıdım rüştü hocam.


G

kesinlikle mükemmel bir doktor,bunun yanı sıra karakter olarak örnek bir insandır, maalesef artık amerikada


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet