Dr. Dt.

Sadık Gençoğlan

verifiedCreated with Sketch.

93 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 423 profil ziyareti var

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim ve öğrenimime başladım ve 2008 yılında mezun oldum, 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ağız-Diş… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
93 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  20 lik diş ameliyatı geçirdim gömülü ve yana doğru ilerliyordu ve şimdi çıktım ameliyattan önceden başka bir doktora gidip çektirdiğim 20 lik dişimden dolayı çaktırmasamda korku vardı hafiften ama sadık bey sağolsun şarkılar eşliğinde muazzam bir ameliyat geçirdim hiç bişey hissettirmedi çokta sağlam çene kemiğim varmıs sağolsun neysr fazla uzatmadan sadede geliyim kesinlikle tavsiye ediyorum korkucağınız eli ağır bir doktor değildir sadık bey ne olursa olsun hiç korkmadan gidilicek bir yer yer mekanın önemi yok koltuk heryerde aynı koltuk önemli olan doktor başka bişey değilmiş onu anladım teşekkürler

 • S
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Gömülü Yirmi Yaş Dişi Tedavisi

  Kendisine yirmi yaş dişlerimin muayenesi için gittim. Bir tanesinin yatay geldiği için alınması gerektiğini söyledi. Öncelikle gerçekten çok korktuğum bir işlemdi ama Sadık bey sayesinde kabusa dönmedi. Çekim için hazırlıklara başlamasından itibaren yaptığı her şeyi adım adım anlattı, gergin olduğum için işlem sırasında sürekli benimle konuştu ve sakinleştirdi. Bence bu tarz cerrahi işlemlerde doktorun destekleyici olması hastanın rahat olabilmesi açısından çok önemli. Dişimin pozisyonu zor olmasına rağmen çekmesi iki dakika sürdü, diğer uyuşturma ve dikiş atmayla birlikte 15-20 dakikada olup bitti. Eli gerçekten çok hızlıydı. İlgili, işini güzel yapan ve hastasına değer veren bir doktor.

  Sadık Gençoğlan2018-10-11

  teşekkür ederiz,sağlıklı günler dileriz.

 • B

  Sadık beyde ekibide müthiş.. 20 lik yarı gömülü dişim için gittim.. Çok korkuyodum acayip heycanlı ve titrer vaziyetteydim.. Beni sakinleştirmek için geleni yapıp şakalar yaptı.. Ve en inanılması dişi 30 saniyede çıkardı..

  Sadık Gençoğlan2018-10-11

  teşekkür ederiz,sağlıklı günler dileriz.

 • C
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: iltihaplı diş çekimi

  Doktor Sadık Bey'i iltihaplı azı dişimin muayenesi için ziyaret ettim. Dişimin acilen çekilmesi gerektiğini anlattı. Gayet sorunsuz bir şekilde dişimi çekti, iltihapları temizledi. Süreç hakkında da yerinde gerekli açıklamaları yaptı. biraz da sohbet havasında geçen bir diş çekimi oldu. Ben çok memnun kaldım. İmplant için de ziyaret etmeyi düşünüyorum.

  Sadık Gençoğlan2018-08-28

  Teşekkür ederiz,sağlıklı gülüşler dileriz...

 • M
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Enfekte ve Periapikal Lezyonlu Dişlerde Kanal Tedavisi

  Dişimde kronik enfeksiyon vardı birçok dişçi çekilmesi gerektiğini söyledi ben ise çekilmesi taraftarı değildim normal olarak baya araştırdım üniversite olsun bir çok dişçi olsun denedim hepsi çekimden bahsetti fakat bir tanıdık sayesinde doktorumu buldum ve 11-12 dakikalık bir operasyonla hiç acı çekmeden işi bitirdi.Ortam olarak gayet rahat sıcak bir yer kendinizi iyi hissedeceğinize dair garanti verebilirim ayrıca dişçimin odasındaki sertifakalar dikkatimi çekti dünyanın çeşitli yerlerinde diş ve estetik konusunda kendini geliştirmiş sürekli yenilikleri takip eden bir hekim.Bu arada malzeme kalitesinden bahsetmeyeceğim gidin görün.Süper bir ekip eğlenceli çalışmalar herkese öneririm.

  Sadık Gençoğlan2018-08-15

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Mutlu gülüşler dileriz.

 • C
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Diş Dolgusu

  Son derece başarılı, konuşmalarında rahatlatıcı, çalışma arkadaşı ile olan diyalog ve yardımlaşma her şey gayet güzeldi. Çok memnun kaldım ve gönül rahatlığıyla tekrar ziyaret edebileceğim bir doktor buldum. Teşekkür ediyorum..

  Sadık Gençoğlan2018-08-03

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • H
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: İmplant

  İmplant işlemi ve diş çekimi esnasında rahatlatıcı tavırları ,hastasına güven veren bilgi ve beceriyle hiç acı duymadan yapılan herşeyden ,hemşiresi ile uyumundan çok memnun kaldım.Çok teşekkürler ağız Diş ve Çene cerrahisi uzmanı Dr.Sadık Gençoğlan

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • B
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Normal Randevu

  Yirmilik disimi cektirmek için gittim. Hiç ağrı hissetmeden 1 dk da disim çekildi. Doktorum Sadık Gencoglan ve asistanı Nihal Hanım a çok teşekkür ederim. Benim gibi diş korkunuz varsa kesinlikle tek adres bence.

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • Y
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Kanal tedavisi ve dolgu yapıldı.
  Memnun kaldım birdaha gidermiyim evet her zaman giderim çok teşekkür ederim.
  Güler yüzlü ve ilgili bir doktor diyebilirim, tafsiye ederim.

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz yusuf bey mutlu gülüşler dileriz.

 • A
  Konum: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Gerçekten ne ağrı ne şişme acı hiç bir problem yaşamadım ki ben genelde sağlık konularında çok sorun yaşayan, iyileşemeyen bir insanımdır. Sadık hoca işinde inanılmaz iyi. Sağ alt üst gömülü yirmilik dişlerimi 15 dk da, sol alt üst yine gömülü yirmilik dişlerimi yarım saatte çekti. Sol biraz uğraştırdı, ve işlemleri yaparken birer birer ne yapacağını anlatması sürekli rahat olup olmadığını hastaya sorması ilgisi alakası gerçekten çok iyi, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz ki zaten bir kez sohbet ettiğinizde bunu siz de anlayacaksınız. 20lik çektirmekten o kadar çok korkuyordum ki Sadık hoca her defasında korkmamam için yaptığı işlemi adım adım anlattı sağolsun. Hatta müzik bile çaldı rahatlamak için çekim esnasında ☺️ Kendisi hem işinde hem insan olarak 10 numaradır!

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz adil bey sağlıklı ve mutlu gülüşler

Hakkımda

Hakkımda

 • Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim ve öğrenimime başladım ve 2008 yılında mezun oldum, 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ağız-Diş ve Çene Cerrahisinde doktora ve uzmanlık eğitimime başlayıp 2014 yılında Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı oldum, 2014 yılında Diyarbakır Asker Hastanesinde vatani görevimi tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul Çekmeköyde kliniğimizde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2008
 • Cumhuriyet Üniversitesi Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi A.B.D 2014
 • Diyarbakır Asker Hastanesi 2014-2015 Yedek Subay Olarak Görev Yapmıştır