Dr. Dt.

Sadık Gençoğlan

verifiedCreated with Sketch.

Ağız diş ve çene cerrahisi, Diş hekimi

89 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 419 profil ziyareti var

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim ve öğrenimime başladım ve 2008 yılında mezun oldum, 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ağız-Diş… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
89 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Enfekte ve Periapikal Lezyonlu Dişlerde Kanal Tedavisi

  Dişimde kronik enfeksiyon vardı birçok dişçi çekilmesi gerektiğini söyledi ben ise çekilmesi taraftarı değildim normal olarak baya araştırdım üniversite olsun bir çok dişçi olsun denedim hepsi çekimden bahsetti fakat bir tanıdık sayesinde doktorumu buldum ve 11-12 dakikalık bir operasyonla hiç acı çekmeden işi bitirdi.Ortam olarak gayet rahat sıcak bir yer kendinizi iyi hissedeceğinize dair garanti verebilirim ayrıca dişçimin odasındaki sertifakalar dikkatimi çekti dünyanın çeşitli yerlerinde diş ve estetik konusunda kendini geliştirmiş sürekli yenilikleri takip eden bir hekim.Bu arada malzeme kalitesinden bahsetmeyeceğim gidin görün.Süper bir ekip eğlenceli çalışmalar herkese öneririm.

  Sadık Gençoğlan2018-08-15

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.Mutlu gülüşler dileriz.

 • C
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Diş Dolgusu

  Son derece başarılı, konuşmalarında rahatlatıcı, çalışma arkadaşı ile olan diyalog ve yardımlaşma her şey gayet güzeldi. Çok memnun kaldım ve gönül rahatlığıyla tekrar ziyaret edebileceğim bir doktor buldum. Teşekkür ediyorum..

  Sadık Gençoğlan2018-08-03

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • H
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: İmplant

  İmplant işlemi ve diş çekimi esnasında rahatlatıcı tavırları ,hastasına güven veren bilgi ve beceriyle hiç acı duymadan yapılan herşeyden ,hemşiresi ile uyumundan çok memnun kaldım.Çok teşekkürler ağız Diş ve Çene cerrahisi uzmanı Dr.Sadık Gençoğlan

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • B
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Normal Randevu

  Yirmilik disimi cektirmek için gittim. Hiç ağrı hissetmeden 1 dk da disim çekildi. Doktorum Sadık Gencoglan ve asistanı Nihal Hanım a çok teşekkür ederim. Benim gibi diş korkunuz varsa kesinlikle tek adres bence.

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz mutlu gülüşler dileriz .

 • Y
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Kanal tedavisi ve dolgu yapıldı.
  Memnun kaldım birdaha gidermiyim evet her zaman giderim çok teşekkür ederim.
  Güler yüzlü ve ilgili bir doktor diyebilirim, tafsiye ederim.

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Teşekkür ederiz yusuf bey mutlu gülüşler dileriz.

 • A
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Gerçekten ne ağrı ne şişme acı hiç bir problem yaşamadım ki ben genelde sağlık konularında çok sorun yaşayan, iyileşemeyen bir insanımdır. Sadık hoca işinde inanılmaz iyi. Sağ alt üst gömülü yirmilik dişlerimi 15 dk da, sol alt üst yine gömülü yirmilik dişlerimi yarım saatte çekti. Sol biraz uğraştırdı, ve işlemleri yaparken birer birer ne yapacağını anlatması sürekli rahat olup olmadığını hastaya sorması ilgisi alakası gerçekten çok iyi, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz ki zaten bir kez sohbet ettiğinizde bunu siz de anlayacaksınız. 20lik çektirmekten o kadar çok korkuyordum ki Sadık hoca her defasında korkmamam için yaptığı işlemi adım adım anlattı sağolsun. Hatta müzik bile çaldı rahatlamak için çekim esnasında ☺️ Kendisi hem işinde hem insan olarak 10 numaradır!

  Sadık Gençoğlan2018-05-18

  Güzel düşünceniz için teşekkür ederiz adil bey sağlıklı ve mutlu gülüşler

 • A
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Yaklaşımı, ölçülü, saygılı ama aynı zamanda samimi davranışları ile tüm korkuları ortadan kaldıran Sadık beyin işe hakimiyeti ve elinin hafifliği ile müthiş bir tedavi deneyimi yaşadım. Sadık beye çok teşekkür ederim. Ayrıca güler yüzlü afs dent klinik çalışanlarınıda unutmamak gerekir. Teşekkürler.

  Sadık Gençoğlan2018-05-07

  Ekibim ve kendi adıma güzel düşünceleriniz için teşekkür eder sağlıklı gülüşler dileriz. :)

 • T
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Merhaba

  Gömülü dişimi çektirmek için gitmiştim. Daha öncesinde 3 dış hekiminin çekemediği damağımın kesilerek alınacağını söylemişlerdi ancak saolsun sadık bey 2 dk da dişimi sorunsun çekti gerçekten kendine güveni samimiyeti ile gerçekten bilgisiyle iyi bir doktor teşekkürler

  Sadık Gençoğlan2018-05-07

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz :)

 • I
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

  Ben 20 yaş dişimdeki sorun için Sadık Bey'e başvurdum en son gittigim doktordu kendisi diğer doktorların aksine parayı değilde hep beni rahatlatacak şeyleri konuştuk ve çok profesyonel bir şeklide 5 dakikalık bir ameliyatla aylardın süren acılarımdan kurtardı beni kendisine çok teşekkur ediyorum.

  Sadık Gençoğlan2018-05-07

  Biz teşekkür eder sağlıklı mutlu gülüşler dileriz. :)

 • H
  Yer: AFS DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİHizmet: Dolgu dişimdeki kanama ve koku

  15 yıl evvel başka bir yerde yapılan dolgu dişimdeki kanama ve koku şikayetiyle gittim. Rontgen çekiminde dolgu olan dişimin içinin boşaldığını gördük. Sadık bey yapılabilecek tüm seçenekleri sundu. Sonuç olarak dolgu dişim çekildi. Hiçbir şey hissetmedim. 3 ay sonra implant yaptırmak üzere tekrar gideceğim. Tabi arada kontrolleri de aksatmadan. Sadık bey ve diğer ekip arkadaşlarına ilgi ve alakası, yapılabilecekler hakkındaki detaylı bilgisi ve güleryüzü için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

  Sadık Gençoğlan2018-02-23

  Cok tesekkur ederiz hatice hanim guzel gulusleriniz olmasi dilegiyle;))

Hakkımda

Hakkımda

 • Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim ve öğrenimime başladım ve 2008 yılında mezun oldum, 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ağız-Diş ve Çene Cerrahisinde doktora ve uzmanlık eğitimime başlayıp 2014 yılında Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı oldum, 2014 yılında Diyarbakır Asker Hastanesinde vatani görevimi tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul Çekmeköyde kliniğimizde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2008
 • Cumhuriyet Üniversitesi Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi A.B.D 2014
 • Diyarbakır Asker Hastanesi 2014-2015 Yedek Subay Olarak Görev Yapmıştır